Sayfa 113/327 İlkİlk ... 1363103111112113114115123163213 ... SonSon
Arama sonucu : 2612 madde; 897 - 904 arası.

Konu: EMNIS - Eminiş Ambalaj

1. 3.78/3.90 bandı dikkat ile takip edilmeli... Bu seviyelerin uzun vade pozisyon için fırsat olabilmesi mümkün... 4,05/4,12 üzerinde yukarı hareketler oluşacaktır.. Bol kazançlar
    hakuna matara....memento mori.

2.  Alıntı Originally Posted by cigerci Yazıyı Oku
    yazmayacaktım ama dayanamayıp yazmaya karar verdim:
    3,78/3,90 aralığına gelirse eğer
    çok yüklü miktarda alım yapmayı düşünüyorum
    yeter artık bu tiyatro
    yatırım filan tavsiyesi değildir
    3,80 de bekliyorum
    buyursun gelsin
    uzunyol
    kısayol ne varsa
    işter 95'lik dede
    gelsin
    kendi hesabıma bekliyorum
    yatırım filan tavsiyesi değildir
    sessiz düşündüm o ka

3. Aslında pek yazılacak bir şey de kalmadı. Genelde aşağı yukarı aynı şeyleri yazıyoruz teknik ve haber anlamında
    Edip ipliği arastirken şuna rastladım

Temmuz ayında onay alınıp ağustos ta hemen ilave iş alanına girmişler
    Söktaş baktım ama onda detay bulamadım. Soktas çünkü 1997 'lerde sadece tekstildi
    Olayı bizim çocukluğumuzda king kong filimleri vardı konu aynıydı ama oyuncular değişerek film tekrarlanmisti .O filmlere benzetiyorum kendimce
    Kesinlikle yatırım tavsiyesi degildir

[device_name] cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by THUNDERBOLT Yazıyı Oku
    Aslında pek yazılacak bir şey de kalmadı. Genelde aşağı yukarı aynı şeyleri yazıyoruz teknik ve haber anlamında
    Edip ipliği arastirken şuna rastladım

Temmuz ayında onay alınıp ağustos ta hemen ilave iş alanına girmişler
    Söktaş baktım ama onda detay bulamadım. Soktas çünkü 1997 'lerde sadece tekstildi
    Olayı bizim çocukluğumuzda king kong filimleri vardı konu aynıydı ama oyuncular değişerek film tekrarlanmisti .O filmlere benzetiyorum kendimce

Haklısınız gereken herşeyi gerektiğinden fazla yorumladık eminişte de bir şeyler şekillenecek bu kesin.... Ancak ilk çeyrek bilanço da umarım düşündüğüm seneryo gerçekleşmez.. patron satışlarının bilanço etkisi ve kur farkı durumu... Yaşayıp göreceğiz... Tahtaya sınırlı etkisi olacak gelişmeler sonuçta bunlar ve tahta gard aldı belliki...Beni tek rahatsız eden doğru zamanda ve doğru fiyatta yapılmadığını düşündüğüm patron satışları.. (evet halka açıklık artırılacak ama bu fiyatlama ile yapılması doğru değil.. Evet devamında gelecek ancak bu fiyatlama ile yine doğru olmayacak)... Bunu şuna benzetebiliriz suyun üzerinde yüzen bir nesnenin suyun dibine doğru hareketi için bağlanan ağırlığın artırılmasına... 5.00 te 5.50de 6.00 da satabilirdin yada satabilecekken neden 4,60 ve altında yapıldı... Ve zamanlama da teknik anlamda manidar... Bol kazançlar

Haftalık Hisse Yarışmamıza Kurallara uygun 3 hisse seçin
    Bir hafta yarışalım.
    http://www.hisse.net/topluluk/showth...89#post1985989
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

6.  Alıntı Originally Posted by thejackalav. Yazıyı Oku
    Haklısınız gereken herşeyi gerektiğinden fazla yorumladık eminişte de bir şeyler şekillenecek bu kesin.... Ancak ilk çeyrek bilanço da umarım düşündüğüm seneryo gerçekleşmez.. patron satışlarının bilanço etkisi ve kur farkı durumu... Yaşayıp göreceğiz... Tahtaya sınırlı etkisi olacak gelişmeler sonuçta bunlar ve tahta gard aldı belliki...Beni tek rahatsız eden doğru zamanda ve doğru fiyatta yapılmadığını düşündüğüm patron satışları.. (evet halka açıklık artırılacak ama bu fiyatlama ile yapılması doğru değil.. Evet devamında gelecek ancak bu fiyatlama ile yine doğru olmayacak)... Bunu şuna benzetebiliriz suyun üzerinde yüzen bir nesnenin suyun dibine doğru hareketi için bağlanan ağırlığın artırılmasına... 5.00 te 5.50de 6.00 da satabilirdin yada satabilecekken neden 4,60 ve altında yapıldı... Ve zamanlama da teknik anlamda manidar... Bol kazançlar
    Üstad
    Patron satışı kayıtlı sermaye tavanı ve faaliyet alanı değişikliği bana göre birbiriyle bağlantılı
    Hissenin ortalama fiyatını düşük tutmak istedilerileride lazım olur diye yine bence
    Tukek holding adında bir aile holdingi var yönetim kurulu üyelerinin hepsi aileden sadece Feridun bey dışarıdan yönetim kurulunda Yani bir nevi danışman ama eminise faydası yok demekki zaman ayiramiyor.çok şaşırtıcı
    Erken konuşmayalım ama teknik olarak 4 psikolojik destek gibi ne dersiniz

7.  Alıntı Originally Posted by THUNDERBOLT Yazıyı Oku
    Üstad
    Patron satışı kayıtlı sermaye tavanı ve faaliyet alanı değişikliği bana göre birbiriyle bağlantılı
    Hissenin ortalama fiyatını düşük tutmak istedilerileride lazım olur diye yine bence
    Tukek holding adında bir aile holdingi var yönetim kurulu üyelerinin hepsi aileden sadece Feridun bey dışarıdan yönetim kurulunda Yani bir nevi danışman ama eminise faydası yok demekki zaman ayiramiyor.çok şaşırtıcı
    Erken konuşmayalım ama teknik olarak 4 psikolojik destek gibi ne dersiniz

İlk paragrafınıza kesinlikle katılıyor ve birşeyler şekillenecek diye düşünüyorum. Son paragrafınıza ise 3.80/3.90 bandına geleceğini düşünüyorum. Hala talep oluşmuyor.. Sanırım ilk çeyrek bilanço görülmek istenecek.. Daha öncede belirttim yeni bir gelişme olmaz ise yeni bandımız...3.80/3.90 ile 4,60/4,70 Arasında oluşuyor ve sanırım bu 6 / 9 ay arası bir band olacak. Umarım yanılırım.. Bol kazançlar

8. Madem 30 martta karar aldınız niye beklediniz. Iyi niyet?

Sayfa 113/327 İlkİlk ... 1363103111112113114115123163213 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •