Sayfa 115/300 İlkİlk ... 1565105113114115116117125165215 ... SonSon
Arama sonucu : 2393 madde; 913 - 920 arası.

Konu: EGCYO Egeli & Co. Tarım Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş

1.  Alıntı Originally Posted by ^^YİGİT BARAN^^ Yazıyı Oku
    1'e 3 kazandık mı teranova54
    Adamlar 1 e 4 yapacak az kaldı...Tanfendi de mezarcılık yapıp eldekileri toplamaya çalışıyor.Al gülüm ver gülüm yaparken aradan ne kopartırsa...Buradan sesleniyorum Tanfendi.Defter değerini 2 yap elden getircem sana hisseleri. Hem sen rahatla hem ben kurtulayım senden.
    ***Şahsi görüşlerim beni bağlar. Yatırım tavsiyesi olarak algılamayın ,zarar edebilirsiniz.

2. 9-10 yıldır bu hissedeyim, en eskilerdenim, maliyetim arada düşük seviyelerden alsamda enflasyon hesabı ile yüksek. hissenin ciğerini bilirim. Elin kafiri ne demiş, "insanların güvenini kaybedeceğime her şeyimi kaybederim" mesele güven meselesi, benim şahsi görüşüm hala güvenemiyorum. Bu kadar uzun süreçte hisseyi satamadım, yani kağıt hiç bir zaman yükseldiği yerde sabit yatayda kalmadı hep geri çakıldı hep çakıldı ve küçük yatırımcılar mağdur oldu, adamlar hisse ile hep oynadılar, sağlıklı istikrarlı kalıcı bir çıkış hiç görmedim, mecburen kağıtla beraber yaşıyoruz artık. Bu haberlede inşallah aynı şeyi yapmazlar, birkaç senede böyle çıkışlar yaparak yine birileri ceplerini doldurmuyordur inşallah. 1,50 - 2,00 ler üzerine atmadan eskilerin maliyetleri kurtaramaz. Güven vermelisiniz, sözleriniz haberleriniz doğru çıkmalı, bu nedenle, gerçekleşmeden hiç bir söze habere itimat etmiyorum artık ben.
    Tan efendi eğer işletmeci isen, ticaret adamı isen, saygın bir işadamı isen hissene sahip çıkmalısın. Artık işinle ilgilenmesin şirketini hak ettiği seviyeye getirmelisin. Eskiler maliyetlerine gelmeden sana hisseyi geri vermez toplayamazsın ona göre.
    Yatırım tavsiyesi değildir.

3. Taşın altına elimi koyuyorum.0.80 kuruş altı ilizyondur diyorum.

4. Bu hisseyi perişan eden İŞ YATIRIM dır. yaklaşık 3 gündür yüksek hacimle al sat yaparak hisseyi düşürüyor. Trede yapıyor. Bu günde inceden inceden alt kademeleri yoklaya yoklaya aşağı basıtyor ki panikleyenleyenleri almak için. Sabah 0.80 açtı ardındn kademe kademe usulca satış girerek usul suul satarak tek tek kademe düşürüp yatırımcının sinir uclarına oynuyor. Tabi Tamcık ta buna göz yumuyor. Ulan Tamcık 44 milyon hi,sseyi 1 TL den ni,telikli yatırımcıya satacam diye haber atıyorsun ardından hissene sahip çıkmıyorsun. Bu tahtaya Galip gelmeli ki şunların satışlarını karşılayıp 1 TL üzerine hızlıca götürsün. Bunlar ölü diken tayfası. Yukarı götürerek toplarlamı hiç.ç İşleri güçleri ALAVERE DALAVERE. Bitirdiği okluda aynı. neyse eninde sonunda şirket Tahsisli sermaye artış başvurusunu kap a gönderecektir. O zaman burdan satış baskısı kuranlar görür gününü
    Son düzenleme : colkutupayısı; 26-10-2017 saat: 11:46.

5. Güzel, anlatmişsınız ben de bir kaç şey katmak isterim artık tarım ve hayvancılık sektöründe devlet ön plana ve maddi destek artırmaya başladı hemde yüklü seviyelere, Şirket sermayesını büyütmek ve daha itibarlı seviyelerde göster mekiçin mecburen fiyat olarak yüksek seviyede olması gerekir burada bedeli olarak da yapardı ama bu yola neden başvuru yaptı eğer ciddi düşünüyorsa ki ben öyle düşünüyorum iler de göreceğiz, bi de kar olarak iyi leş me gün geçtikçe düzeliyor bu bilanço da görürüz ozaman yolunu anlarız şirket in

F3111 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Alacak olan kişi veya kurum demezlermi işletmenin değeri krş. larda nasıl yatırım yapalım, derler peki ozaman patron onlara nasıl ikna ve tahatütte bulunacak . Tabiki fiyat ve değer olarak yüksek seviyede olması gerekir bunun için senet sürpriz lere gebe

F3111 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. 0.62 kapadığı günün akşamında haber gelmiş ve bir sonraki seansı 0.65 ile açmıştı.Bir gap bıraktı.Bu bir kaçış boşluğuda olabilir tabi.İnşallah gözünü oraya dikmemiştir.Zaten oraya diktiyse satış olayının düzmece olduğu ortaya çıkmış demektir.

8.  Alıntı Originally Posted by ersen58 Yazıyı Oku
    9-10 yıldır bu hissedeyim, en eskilerdenim, maliyetim arada düşük seviyelerden alsamda enflasyon hesabı ile yüksek. hissenin ciğerini bilirim. Elin kafiri ne demiş, "insanların güvenini kaybedeceğime her şeyimi kaybederim" mesele güven meselesi, benim şahsi görüşüm hala güvenemiyorum. Bu kadar uzun süreçte hisseyi satamadım, yani kağıt hiç bir zaman yükseldiği yerde sabit yatayda kalmadı hep geri çakıldı hep çakıldı ve küçük yatırımcılar mağdur oldu, adamlar hisse ile hep oynadılar, sağlıklı istikrarlı kalıcı bir çıkış hiç görmedim, mecburen kağıtla beraber yaşıyoruz artık. Bu haberlede inşallah aynı şeyi yapmazlar, birkaç senede böyle çıkışlar yaparak yine birileri ceplerini doldurmuyordur inşallah. 1,50 - 2,00 ler üzerine atmadan eskilerin maliyetleri kurtaramaz. Güven vermelisiniz, sözleriniz haberleriniz doğru çıkmalı, bu nedenle, gerçekleşmeden hiç bir söze habere itimat etmiyorum artık ben.
    Tan efendi eğer işletmeci isen, ticaret adamı isen, saygın bir işadamı isen hissene sahip çıkmalısın. Artık işinle ilgilenmesin şirketini hak ettiği seviyeye getirmelisin. Eskiler maliyetlerine gelmeden sana hisseyi geri vermez toplayamazsın ona göre.
    Yatırım tavsiyesi değildir.
    ***Şahsi görüşlerim beni bağlar. Yatırım tavsiyesi olarak algılamayın ,zarar edebilirsiniz.

Sayfa 115/300 İlkİlk ... 1565105113114115116117125165215 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •