Sayfa 115/214 İlkİlk ... 1565105113114115116117125165 ... SonSon
Arama sonucu : 1708 madde; 913 - 920 arası.

Konu: METUR - Metemtur Otelcilik

1.  Alıntı Originally Posted by cimşit Yazıyı Oku
    Sayın egecballh 1 ve sayın zarbo degerli katkilarınız icin cok tesekkür ederim..Burada birlikte olmaktanda mutluyum. Ama birileri bizi mutsuz etmek için elinden gelen hileyi hainligi yapiyor.
    Yani sonucta sen elektrik uretip satiyorsun. Hemde devlet garantili vede dolar cinsinden. Nasıl oluyorda hala evet sayın egecballh ın dedigi gibi batıyorsunuz ! Bu nasıl yönetim nasıl beceriksizlik ? Yine söyluyorum ortalama % 6 - 7 isletme faiziyle kaldıki tesvikli sektör ! Nasıl batiyorsunuz ? Yeni bir borç yapilanmasıda mı yapamıyorsunuz ? Güvenmiyor mu size bankalar ! Öyle ya siz sirketinize güvenmeyip 7.5 Milyonu diger sirket hisselerine yatırdigınıza göre piyasa mı size güvenecek ? Ayrıca bu hisse alimından hic mi kâr etmediniz ?
    Sorular cok bir gün daha bekleyip genel kurulu görmek lazım. Ben kendi adıma bunlarla inatlasip mücadele etmeyi sectim gayette rahatım...bakalım ne olacak..ytd
    ADAMSINNNNN YAAA KARDEŞİMMM..

2. Bu ne baskı 2.05 ne verirse artık şimdilik 7000 bin lot verdi .bakalım..

3. Hiiiiçç boşuna i..pnelik yapmayın ...şuanda bu şekilde teşvikli meşvikli hazır elektrik satan bu ölçülerde 5 ges dolar basıyor havadan sudan enerjiden ..benim salak beynim bu 5 ges bile en az 150 milyon eder der.....hiç alavere dalevere yapmayın .....bırakmayın kaçmayın geri geldim ...gidemiyorum gidip gidip geliyorum...boşalacağım az kaldı.....espri b.ktan oldu neyse idare edin ....aklınızla hareket edin alın satın demem gayriii....

4.  Alıntı Originally Posted by cimşit Yazıyı Oku
    Sayın egecballh 1 ve sayın zarbo degerli katkilarınız icin cok tesekkür ederim..Burada birlikte olmaktanda mutluyum. Ama birileri bizi mutsuz etmek için elinden gelen hileyi hainligi yapiyor.
    Yani sonucta sen elektrik uretip satiyorsun. Hemde devlet garantili vede dolar cinsinden. Nasıl oluyorda hala evet sayın egecballh ın dedigi gibi batıyorsunuz ! Bu nasıl yönetim nasıl beceriksizlik ? Yine söyluyorum ortalama % 6 - 7 isletme faiziyle kaldıki tesvikli sektör ! Nasıl batiyorsunuz ? Yeni bir borç yapilanmasıda mı yapamıyorsunuz ? Güvenmiyor mu size bankalar ! Öyle ya siz sirketinize güvenmeyip 7.5 Milyonu diger sirket hisselerine yatırdigınıza göre piyasa mı size güvenecek ? Ayrıca bu hisse alimından hic mi kâr etmediniz ?
    Sorular cok bir gün daha bekleyip genel kurulu görmek lazım. Ben kendi adıma bunlarla inatlasip mücadele etmeyi sectim gayette rahatım...bakalım ne olacak..ytd
    Şirketin batması asla söz konusu değil. Tam tersine güneş parladıkça elektrik üretip kar eden şirket. Dolar borcu da kur farkından dolayı bilançoda zarar gözüküyor.
    Şirketin en kasasında TL mevduat var ve bunu şuan borsada değerlendiriyor. Mart ayından bu yana hisseler en az yüzde 10-20 değer kazandı. İkinci çeyrekte iyi kar açıklayacaktır.
    Yatırım arayışı içinde olan bir şirket. Geçen sene Asya İlaçla alım için görüştü sonra vazgeçti. Vazgeçmese korona sürecinde astronomik rakamlara gelebilirdi.
    Bir yatırım haberi çok şey değiştirir.

5.  Alıntı Originally Posted by zarbo Yazıyı Oku
    şirketin batması asla söz konusu değil. Tam tersine güneş parladıkça elektrik üretip kar eden şirket. Dolar borcu da kur farkından dolayı bilançoda zarar gözüküyor.
    şirketin en kasasında tl mevduat var ve bunu şuan borsada değerlendiriyor. Mart ayından bu yana hisseler en az yüzde 10-20 değer kazandı. Ikinci çeyrekte iyi kar açıklayacaktır.
    Yatırım arayışı içinde olan bir şirket. Geçen sene asya ilaçla alım için görüştü sonra vazgeçti. Vazgeçmese korona sürecinde astronomik rakamlara gelebilirdi.
    Bir yatırım haberi çok şey değiştirir.
    aynen kardeşim ben sana yüzde yüz katılıyorum.....dediklerin aynen doğru..ben onların yanıltmaya çalıştığını anlatıyorum sadece.

6. 2.05 .6 20 bin lot alındı 2.00 altı 30 bin daha alınır buyursun versin ..

7. ilaç işinden neden vazgeçtiler çok yanlış karar şimdi kafasını duvarlara vuruyorlardır..

8. 2.06 üzeri yayı daha çok gererr..

Sayfa 115/214 İlkİlk ... 1565105113114115116117125165 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •