Sayfa 116/341 İlkİlk ... 1666106114115116117118126166216 ... SonSon
Arama sonucu : 2723 madde; 921 - 928 arası.

Konu: ALMAD - Altınyağ Madencilik ve Enerji Yatırımları San. Tic. A.Ş

Alıntı Originally Posted by batık Yazıyı Oku
    Olmaz mı koçum,ben varım.Yılların gözaltı hisselerinin batıkçı hocası Güzel kardeşim YİP hergün saat 9:55 , 12:55 , 13:55 , 17:55 ve 18:05 olmak üzere 5 defa anlık fiyat oluşur.Almak ,ya da satmak istersen, normal emirler gibi emrini girersin...Burada çok dikkat edilmesi gereken husus,örnek vererek söyleyelim...Diyelim ki hisse 70 kuruş, eğer sen satmak istersen ,ve de fiyatı da serbest olarak girersen,önceden fiyatın kaç lira olduğunu bilemediğin için taban fiyatı olan 54 kuruştan bile satılabilir. Yani düşükten gidebilir, eğer razı değilsen o fiyattan satılmasına kesinlikle bir rakam girsen iyi olur...Aynı şey ,alım yaparken de tersi için geçerli...alıma serbest rakam girersen 70, veya 75 kuruş yerine tavan fiyatı olan 84 kuruştan alabilirsin.O yüzden gözaltı pazarında alım yağmakta,satım yapmakta biraz risklidir. Bazen yeterli hacim olmaz 1,5 lotla hissenin taban veya tavan fiyatı gördüğünü bilirim.tabii böyle birşey gerçekleşirse,anarmal olduğu için bir sonraki işlem saatinde eski fiyatlarına doğru toparlar.
    batık kardeş 18.08 18.10 arasıda işlem yapmak mümkün bunu atlamışsın
    hoşça kalın

Alıntı Originally Posted by karakoc2841 Yazıyı Oku
    Yani batik kardes. Orngin ben 0.70 satis emri yazsam alici olunca satar mi dorumu anlamisim

SM-A530F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Doğru aynı,normal diğer hisseler gibi.sıraya girersin..sıra seninkine gelirse satılır gider...ama gelmezse diğer,seansa kalır...

BENDEN SİZLERE TÜYO.BEN HEP BÖYLE YAPARIM...dİYELİM Kİ eşleşme fiyatını ben size o an için dakika kala 80 kuruşmuş dedim..Ben illaha o an o hiiseyi almak istiyorsam ,o anki fiyatın 3,5 üst kademesine alış fiyatımı girerim.böylelikle önümde varsa sıradakilerin önüne hem geçmiş olurum hem de garantilemiş olurum.ha bazen de örnekten gidersek 85 kuruştan yazdığım halde 80 kuruştanda almış olabilirim.hatta son anda fiyatı düşük fiyata çekerlese daha da garantilemiş olurum.....çünkü onlar 80 kuruşta almak için beklerken ben 85 kuruş teklif ettiğim için benim almam garanti olur...satarken de tam tersine ,yani 3,5 kademe altına.........ben genelde böyle yaparım...ama siz bilirsiniz tabiii...
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

Alıntı Originally Posted by cinali Yazıyı Oku
    batık kardeş 18.08 18.10 arasıda işlem yapmak mümkün bunu atlamışsın
    hoşça kalın
    Doğru diyorsun kardeşim de onu bilerek yazmadım...çünkü o işlem saatinden yani son işlem saati olan 18:05 den sonraki alış veya satış emirlerinde genelde problem oluyor.Emir alınmış gibi görünüp,sonradan hiç emir girişi olmadığını çoğunlukla yaşadım..o yüzden o saate bırakmamak çok çok iyi... ...................................... bu arada cinali kardeşim ne olcek bizim asyab lerin hali ya...hiç bir haber bilem yok...

Ben şahsen pek gerileme olmayacağını ümit ediyorum ama..gerçi ümitlerim hep tersine çıktı...dah a 3 gün önce 2.15 den ozgyo aldım,,şu an 1.21 kayıp % 70 ..harikayım:vk: ceması da 1.den aldım.şu an 0.76 kayıp % 33 .mükemmelim:vk:...ne olacak diye aldım.ne oldu...:vk:

Ben şahsen pek gerileme olmayacağını ümit ediyorum ama..gerçi ümitlerim hep tersine çıktı...dah a 3 gün önce 2.15 den ozgyo aldım,,şu an 1.21 kayıp % 70 ..harikayım:vk: ceması da 1.den aldım.şu an 0.76 kayıp % 33 .mükemmelim:vk:...ne olacak diye aldım.ne oldu...:vk:
    Abi geçmiş olsun yeni gördüm

Doğru diyorsun kardeşim de onu bilerek yazmadım...çünkü o işlem saatinden yani son işlem saati olan 18:05 den sonraki alış veya satış emirlerinde genelde problem oluyor.Emir alınmış gibi görünüp,sonradan hiç emir girişi olmadığını çoğunlukla yaşadım..o yüzden o saate bırakmamak çok çok iyi... ...................................... bu arada cinali kardeşim ne olcek bizim asyab lerin hali ya...hiç bir haber bilem yok...
    tasfiye tamamlanmadan birşey beklemiyrum.şahsen birileri 25 30 arasında alıyrdu en son bildiğim bu.
    devletimizin kazığı oldu bize canımız sağolsun ne yapalım kimi kime şikayet edeceksin.
    iyi geceler

Keşke cemas ve hele de ozgyo ya hiç bulaşmasaymışın...alyağdan giren 3 bin lirayı çıkarayım derken ,girdikçe girdi...son kalan alyağları da hisse kapandığı için satamamıştım..beklerim artık.pzts günü iş kredi kartımdan nakit avans çekip, halk ve vakıf kredi kartı borcumu ödeyeceğim....:Sad:
    Dert etme iztar da 10500 de benim gitti avod dan fazlasıyla geri aldım tactr aldım 5.81 ku ptesi 3.36 dan alıp erken sattim bir de dün 5.49 alıp 5.89 dan sattım açgözlülük ettim yine aldım tek fiyat 15 gün ptesi salı tavan gibi

QUOTE=mavideniz000;2981794]Abi geçmiş olsun yeni gördüm[/QUOTE]

Eyvallah kardeşim..bllirsin beni nerde kazık,ben orda...

Sayfa 116/341 İlkİlk ... 1666106114115116117118126166216 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •