Sayfa 1182/1252 İlkİlk ... 1826821082113211721180118111821183118411921232 ... SonSon
Arama sonucu : 10014 madde; 9,449 - 9,456 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by kafkaf Yazıyı Oku
    Burgan özel bankacılık 330k yeni giriş 32 gün %23.5

Vakıfbank özel bankacılık 500k temdit oran bekliyorum.
    Oran iyiymiş

2.  Alıntı Originally Posted by martind Yazıyı Oku
    Vakıfbank Yeşilköy özel bankacılık da hep düşük veriyor.
     Alıntı Originally Posted by kafkaf Yazıyı Oku
    Parayı çekmekle tehdit edin :-)
    Kesinlikle tehdit etmeyin, özel bankacılıktakiler diğer mt'lere göre biraz daha uyanıktır. Tehdit olayını anlar ve üstüne gitmek isteyebilirler. En isabetli hareket tehdit etmeden parayı başka bankaya transfer etmek ve daha sonra pazarlığa devam etmektir. Böylelikle mt'nin blöf ihtimaline karşı uygulayacağı strateji sürecin içinde yer almaz , bu da hem daha az zaman , daha az stres ve daha yüksek pazarlık gücü doğurur.
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

Eğer gidiyorum derseniz.fiyati güncel yaparlar.ama inandırıcı bir ses tonu ile yapın.

4.  Alıntı Originally Posted by lanxcelot Yazıyı Oku
    bütün bankalar bunu yapıyor sözleşmişler aralarında
    Merkezin şamarını yemeden hemen önce böyle bir sözleşme bankalara fayda getirmeyebilir.
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

5.  Alıntı Originally Posted by kafkaf Yazıyı Oku
    330k için İzmir Vakıfbank öb bugün 22.25 verdi 32 günlük.

500k + için oran bekliyorum.
    600.000 tl ye 11.750 tl faiz ...vali maaşından fazla ..büyük rakam ..

6.  Alıntı Originally Posted by blue70 Yazıyı Oku
    Eğer gidiyorum derseniz.fiyati güncel yaparlar.ama inandırıcı bir ses tonu ile yapın.
    Aynen, çok çekindiklerini bana genç bir çalışan söyledi :-) çalışanlar ile iyi ilişki kurun hep. En büyük efelik efendiliktir.
    Burada yer alan yorumlar, kişisel görüşlere dayanmaktadır. Bu nedenle, yatırım veya al/sat tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir.

7. devlet bankaları 23 veriyorsa şuan faiz 17 civarı demek ki 400-500 puan civarı bir artış haberi ulaşmış olabilir.

haftaya perşembeyi görmeden 32 günlük bağlamayacağım günlükte devam.
    ?

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
     Alıntı Originally Posted by rxpu Yazıyı Oku
    Kesinlikle tehdit etmeyin, özel bankacılıktakiler diğer mt'lere göre biraz daha uyanıktır. Tehdit olayını anlar ve üstüne gitmek isteyebilirler. En isabetli hareket tehdit etmeden parayı başka bankaya transfer etmek ve daha sonra pazarlığa devam etmektir. Böylelikle mt'nin blöf ihtimaline karşı uygulayacağı strateji sürecin içinde yer almaz , bu da hem daha az zaman , daha az stres ve daha yüksek pazarlık gücü doğurur.
    Bankalar doğal olarak , rekabet temelinde, bizim kadar organize olmayabilirler.

Aslında onların anlaşmaları daha kolay...Ama birbirlerine telefon açabileceklerini sanmıyorum.

Sayfa 1182/1252 İlkİlk ... 1826821082113211721180118111821183118411921232 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •