Sayfa 12/25 İlkİlk ... 2101112131422 ... SonSon
Arama sonucu : 197 madde; 89 - 96 arası.

Konu: KLSER - Kaleseramik, Çanakkale Kalebodur Seramik Sanayi A.Ş

1.  Alıntı Originally Posted by demir61 Yazıyı Oku
    Son dönemde böyle hareket görmedim, uçurum üstünde salıncakla sallanmak gibi..
    Aynen doğru 1994 krizi 3 hafta taban
    Azar alıp 3 katı kazanıp beklemek daha iyi
    Hepsini koyup ağlayamam

Bir salto daha yaptırdı. Sağolasım kaleser

SM-G780G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Güvenme insanların samimiyetine menfaatleri uğruna gelirler vecd'e Cenneti vaad etmeseydi şayet rabbine bile etmezlerdi secde !!!

3. Helal olsun spek midir tahtacı mıdır nedir
    Alfas ı 340 dan kaptırdım hemde 157 düşmüşdü yüzüne bakmadım 55 lot çerez parasına almıştım

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    @ istanbul @
    Gönderi
    1,931
    bu seviyelerde dinlenmesi doğal karşılanmalı
    Yazılarımın tamamı (SPK) Sermaye Piyasasi Kanunu md 101, md 103, md 104, md 106, md 107, md 110 ilgili maddeleri kapsaminda tavsiye niteliği taşımayıp yatırım danışmanlığı kapsamında değildir yatırım danışmanlığı icerisinde degerlendirilemez yatırım tavsiyesi icermez yatırım tavsiye niteliği taşımadıgindan Yatırımcı profilinize uymayabilirKESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    @ istanbul @
    Gönderi
    1,931
    haftanın son günü kısacası cuma günü olmasının etkisini agresif hareketleri ile hissettirmekte
    Yazılarımın tamamı (SPK) Sermaye Piyasasi Kanunu md 101, md 103, md 104, md 106, md 107, md 110 ilgili maddeleri kapsaminda tavsiye niteliği taşımayıp yatırım danışmanlığı kapsamında değildir yatırım danışmanlığı icerisinde degerlendirilemez yatırım tavsiyesi icermez yatırım tavsiye niteliği taşımadıgindan Yatırımcı profilinize uymayabilirKESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR

6. ben bugün kaçtım, hareketler hoşuma gitmedi
    haftaya bien alırım, oldukça o ucuz ve geride kaldı
    bu %300 pirim yaptı, piyasa değeri uçuk oldu
    40-42 civarı alarm kurdum, gelirse burdan alırım
    hepinize bol kazançlar
    ..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    @ istanbul @
    Gönderi
    1,931
    AÇIKLAMA

Şirketimizin 2023 yılı 2. çeyrek finansal sonuçlarının 21 Ağustos 2023 tarihinde kamuya açıklanması planlanmaktadır.

Saygılarımızla,

KAP açıklaması

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    @ istanbul @
    Gönderi
    1,931
    düzeltmesini bi tamamlasın sonrasına sonra bakarız

Sayfa 12/25 İlkİlk ... 2101112131422 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •