Sayfa 12/21 İlkİlk ... 21011121314 ... SonSon
Arama sonucu : 164 madde; 89 - 96 arası.

Konu: KIMMR - Ersan Alışveriş Hizmetleri ve Gıda Sanayi Ticaret A.Ş.

1. 3.34 ten bir kusur milyon lot alıcı car. Onu eritmenin hazzını yaşıyorlar sanki. Alicilar geldikçe satış var. Demekki alicilar kesilse o hazzı yasayamayacaklar dusuk islem hacmi ile dusus olur. O zaman da çıkış ta kolay olur.

2. 3.34 ude erittiler. Alışlar bir kesilse super olur. Adam 3.34 ten basiyor. Alttan topluyor. Bende düşük işkem hacmi ile zevk olsun diye 3.40 tan iki kere verip 3.38 den yerine koydum. 3.ncu 3.40 tahtada kaldı.

3. Artik tersine kazaniyorlar. Üstten basıp alttan tamamlıyorlar. Bir yer de bu da bitecek. Sonra alttan toplayip üste basacaklar. Borsanin devir daimi böyle

4. Artık kolay degil. 3.36 dan sat 3.35 ten yerine koy, bayagı bekletiyor. 3.36 dan satmak zor. 3.35 çabuk alınıyor. Bu da artık. 3.36 dan pek alıcı cıkmadigini gosteriyor iyi bir şey. Karşilarinda alici bulamazlarsa mecbur kendileri toplayacak. Senede hakim olan simdi zararda da olsa ileride acısini cikaracak. Onun için dususleri firsat bilmek lazim diye dusunuyorum. 3000 lotum oldu yeter. Maliyetim.ortalama 3.60.

5. 3.23 sizce tepmezdi?

SM-G930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    risk ve kar bana ait kimseye yatırım yönlendirmesi olmasın.Yatırım danışmanı değilim kendi bacağımdan asılırım.
    Nakit kraldır.

6. Alıştık artık, yarın 3.13 olursa şaşmam. Bugun verip yarin sabah alttan koymaya alışanlar için çok cazip. Kaç gündür düşüşe kazandırıyor. Bu boyle gider iyi kapı

Alıntı Originally Posted by berkimcans Yazıyı Oku
    ERSAN ALIŞVERİŞ (KİM MARKET)
    Halka arzda 65 milyon lot 3,5 tl 'dan satışa sunulacak, ek pay satışı yapılmayacak,
    175 milyon lira sermayesi bulunan şirket 65 milyon liralık artırıma giderek sermayesini 240 milyon liraya yükseltecek,
    İnternet sitesinde yer alan taslak izahnamesine göre şirket 2020 yılında 15,2 milyon TL kâr yazdı. 2019 yılında şirketin hasılatı 716 milyon TL olurken, 2020'de bu rakam 983,9 milyon TL'ye yükseldi, Halka arzın tamamının eşit dağıtım yöntemiyle gerçekleşeceği biliniyor, ancak onaylı izahname ile değişiklik olması mümkün.
    hisse başına yaklaşık 1 TL şirkete girmiş oldu!!!!

bakalım parayı iyi kullanacaklar mı!!!!!

8. 3.21 alış versem gelir ama param yok. Olsa da vermem. Cunku aldikca altina geliyor. 3.50 nin ustune çıkmadıkça alinmaz. Bakalim bi kac yil gececek 3.50 yi bulmasi icin.

Sayfa 12/21 İlkİlk ... 21011121314 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •