Sayfa 12/110 İlkİlk ... 210111213142262 ... SonSon
Arama sonucu : 876 madde; 89 - 96 arası.

Konu: ADEL - Adel Kalemcilik Ticaret Ve Sanayi A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by Şakir Yazıyı Oku
    2017 yılında A Adel markasini tescil ettirmisti elektronik isine girecekti . 2017 yilinda 23 liradan 15 liraya gelince herkes bedava diyordu .

Carrefourn teknosa sı gibi migorsunda adeli olurmu elektronikte deniyordu .

5 sene sonra hala 23 lirada 5 yilda verdigi 50 60 kurusluk temettuler oldu .

Ne elektronik ne birsey var elde .

Rusya işi buyuk firsat suanda , ihracat bitik 800 bin tl var yok . Iceride 5 yildizli otel gezip fuar da ucuz kalem satmakla nereye kdr surer bu iş .

Cok zor
    Bu yazdıklarınızı acemşah ortaya atmış geçmiş forumu okudum . Kendisi ortadan kaybolmuş ,

Tahtacı bu şekilde mal toplayamaz aşağıda geleceğu yer 18 lira civarı . Hemen hemen 10 senedir aynı yerlerde dönüp durmuş zaten

2. Sirket iç pazarda %8 10 civarı pay alıyor . 500 milyon civarı ciro ile . Sadece 10 milyon dolarlık ihracat yapma fırsatını yakalarsa net kar a 15 20 milyonluk katkı sunabilir . Bunu ortadoğu veya doğu avrupa icin faber uretip satma yoluyla deneyebilir.

En önemli olay ihracatdır . Geçmiş sayfada gördüğüm biri paylasmıs bazı markaların üretimi yapılıp satılabilir diye .

Ford tofaş gibi . Fabrika buna müsait işçilikde ucuz türkiyede ihracat katkısı sağlayabilir ve döviz pozisyonu içinde önemli olabilir

Şirket işi gücü bırakıp ihracat olayına yönelmeli

3. Şirkete level atalatacak tek olay hikaye budur . Başka türlü bir 10 yıl daha geçse bence aynı yerde döner durur

4. Mevcut kadro iş başında kaldıkça iyi bir gelişme olmaz. İstanbul'da 2 devasa arsa sat, kasadaki parayı harca, yetmedi üstüne katmerli borç yap. Koskoca fabrikan var gidip depo kiralıyorsun. Sonra faaliyet raporundan okuyoruz ki günü geçmiş milyonlarca tl lik stok imha edilmiş. Satamayacağın ürünü üret, depolanması için milyon tl kira öde, sonra günü geçti diye malı imha et ve zarar yaz. Her taraftan facia. Bu yönetim değişmeli. Mal toplama işi bu senedin şehir efsanesi bence.

5.  Alıntı Originally Posted by server Yazıyı Oku
    Mevcut kadro iş başında kaldıkça iyi bir gelişme olmaz. İstanbul'da 2 devasa arsa sat, kasadaki parayı harca, yetmedi üstüne katmerli borç yap. Koskoca fabrikan var gidip depo kiralıyorsun. Sonra faaliyet raporundan okuyoruz ki günü geçmiş milyonlarca tl lik stok imha edilmiş. Satamayacağın ürünü üret, depolanması için milyon tl kira öde, sonra günü geçti diye malı imha et ve zarar yaz. Her taraftan facia. Bu yönetim değişmeli. Mal toplama işi bu senedin şehir efsanesi bence.
    Depo kiralama işini ben hammadde depolamak icin kiraladıklarını düşünmüştüm . Yazdığınız olayı amatörler bile yapmaz kimsede orada tutmaz o kişiyi . Şayet öyle ise imha olayları masum olamaz . Malı kaybetmek için zarar göstermek için bilerek yapılmış olduğunu düşünüyorum

6. Benim gördüğüm okuduğum isterlerse zarar açıklarlar isterlerse 3 haneli kar açıklarlar .

Şeffaflık yok vizyon yok plan yok . Mal toplu olsa bence o imhalar satış olur . Mal yok iken imha olur . 2 sene önce 1.5 milyon lot doçede mal vardı . Yok olmuş tahtacıda içerdeki biri 10 senedir aynı yerde top çeviriyor kendi içinde %100 %150 yapıp mal veriyor %50 %75 aşağı vurup mal toplamaya çalışıyor

7.  Alıntı Originally Posted by Montella Yazıyı Oku
    Benim gördüğüm okuduğum isterlerse zarar açıklarlar isterlerse 3 haneli kar açıklarlar .

Şeffaflık yok vizyon yok plan yok . Mal toplu olsa bence o imhalar satış olur . Mal yok iken imha olur . 2 sene önce 1.5 milyon lot doçede mal vardı . Yok olmuş tahtacıda içerdeki biri 10 senedir aynı yerde top çeviriyor kendi içinde %100 %150 yapıp mal veriyor %50 %75 aşağı vurup mal toplamaya çalışıyor
    Sirket ihracat özürlüsü istesede hicbir halt yapamaz yillardir boyle gecen sayfada video paylastim hedefler yatirim ne diye sorulunca cvp şu ; inovasyon yapiyoruz antibakteriyel kalem uretiyorlarmis komedi dalga geciyor 10 senedir butun roportajlar ayni . Ciroda belli iste .

Faber neden katlaniyor bunlara ihracat yapmayan ic piyasada faber sayesinde ayakta durabilen bir firma kim takar adel i .

8.  Alıntı Originally Posted by Şakir Yazıyı Oku
    Sirket ihracat özürlüsü istesede hicbir halt yapamaz yillardir boyle gecen sayfada video paylastim hedefler yatirim ne diye sorulunca cvp şu ; inovasyon yapiyoruz antibakteriyel kalem uretiyorlarmis komedi dalga geciyor 10 senedir butun roportajlar ayni . Ciroda belli iste .

Faber neden katlaniyor bunlara ihracat yapmayan ic piyasada faber sayesinde ayakta durabilen bir firma kim takar adel i .
    Bu tür işleri antibakteriyel olsun 1500 kelime com olsun . Bunların ihracatı daha kolay olabilir bu tür seylere türkiyede duyulan ilgi %20 avrupada %80 dir .

Ihracat mantığını ilerletirse trende girer . Ama 10 senedir yapamamış eldeki stokları bile imha etmeye gitmiş bir şirket var karşımızda .

Ihracat 30 milyon dolar olsa adet bazında fazla tutmaz . İcerideki ciro maliyet pazarlama giderleri maaş giderleri . Ihracat kemiksiz kar yazar . 30 milyon dolar ihracat yapsa 400 milyon sezonluk kar yazar .

30 milyon dolarda faber adı ile yapabilir . Burada üretip faberin dağıtım yaptığı ülkelere gönderebilir .

En basit yol bu gibi ama 10 senedir düsünmeyen yapamayan için zor olsa gerek

Sayfa 12/110 İlkİlk ... 210111213142262 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •