Sayfa 12/39 İlkİlk ... 2101112131422 ... SonSon
Arama sonucu : 310 madde; 89 - 96 arası.

Konu: TAVHL - Tav Hava Limanları

Alıntı Originally Posted by ACEMİ BORSACI Yazıyı Oku
    Takılsın buralarda biraz soluk alsin
    Bana uyar bunca zaman beklemisken, çok bir kayıp olmaz beklemek artık. Beklemesede uyar. Önümüzdeki seneden itibaren faizler kalıcı olmayacağından, temettü verimliliğinden bahsederiz diye umuyorum.. ytd

2.  Alıntı Originally Posted by spenc Yazıyı Oku
    Bana uyar bunca zaman beklemisken, çok bir kayıp olmaz beklemek artık. Beklemesede uyar. Önümüzdeki seneden itibaren faizler kalıcı olmayacağından, temettü verimliliğinden bahsederiz diye umuyorum.. ytd
    İnşallah abi tekrar temettü ödediği yıllara dönerse güzel olur.
    ''Kıtmir bir köpekti.Ashab-ı Kehf'in köpeği.Ama cennete gitti.
    Kim olduğun kadar kimlerle olduğun da önemli.'' NFK

3. TAV son bir kaç yılda çok önemli yatırımlar yaptı ve bunların bir kısmı halen devam ediyor. Günümüz ekonomisinde yatırımlar, fonlama maliyetlerini bir hayli yükselti. O yüzden bu sene de temettü vermedi ama bu durum şirket ve hisse açısından çok daha olumlu. Bana göre, hisse başı getiri yönünden 2024 yılının yıldız hisselerinden biri olacak.
    Yazılarımın tamamı şahsi görüşlerim olup, SPK Kanunu ; madde 101, 103, 104, 106, 107, 110 ve diğer ilgili maddeleri kapsamında görüş ve düşüncelerim asla yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Aksi halde zarar edebilirsiniz...

4.  Alıntı Originally Posted by karayel09 Yazıyı Oku
    TAV son bir kaç yılda çok önemli yatırımlar yaptı ve bunların bir kısmı halen devam ediyor. Günümüz ekonomisinde yatırımlar, fonlama maliyetlerini bir hayli yükselti. O yüzden bu sene de temettü vermedi ama bu durum şirket ve hisse açısından çok daha olumlu. Bana göre, hisse başı getiri yönünden 2024 yılının yıldız hisselerinden biri olacak.
    İnşallah sayın karayel temennimiz o yönde aldık attık içeri))

5. Yazılarımın tamamı şahsi görüşlerim olup, SPK Kanunu ; madde 101, 103, 104, 106, 107, 110 ve diğer ilgili maddeleri kapsamında görüş ve düşüncelerim asla yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Aksi halde zarar edebilirsiniz...

Alıntı Originally Posted by karayel09 Yazıyı Oku
    Adp 46,12
    Tepe inşaat 5,06
    Fiili dolaşım 47,73
    Olması gereken 48,82

Bir başka bakış açısıyla tepe inşaat lotları elden çıkarsa ne olur? Adp alır kanımca yüzde 51 ine sahip olmak adına! Ytd

Onuda dolaşıma sokmadan yaparlar sanırım! Yüzde 54 gibi bir oran halka açık kalır mı? Elbette kalmaz. Ytd

8.  Alıntı Originally Posted by spenc Yazıyı Oku
    Adp 46,12
    Tepe inşaat 5,06
    Fiili dolaşım 47,73
    Olması gereken 48,82

Bir başka bakış açısıyla tepe inşaat lotları elden çıkarsa ne olur? Adp alır kanımca yüzde 51 ine sahip olmak adına! Ytd
     Alıntı Originally Posted by spenc Yazıyı Oku
    Onuda dolaşıma sokmadan yaparlar sanırım! Yüzde 54 gibi bir oran halka açık kalır mı? Elbette kalmaz. Ytd
    Hesap ortada, çok güzel tespit, katılıyorum.
    Yazılarımın tamamı şahsi görüşlerim olup, SPK Kanunu ; madde 101, 103, 104, 106, 107, 110 ve diğer ilgili maddeleri kapsamında görüş ve düşüncelerim asla yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Aksi halde zarar edebilirsiniz...

Sayfa 12/39 İlkİlk ... 2101112131422 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •