Sayfa 12/64 İlkİlk ... 210111213142262 ... SonSon
Arama sonucu : 508 madde; 89 - 96 arası.

Konu: Zafer Partisi (ümit özdağ)

Aktrol burayada el atmış. Neymiş ata ittifakının adayı 2. Tura kalacakmış. İlk tur ona vermekmiş. İki adaydan biri kazanacak. 3. kim olursa olsun hangi adaya yakınsa söyledikleri o tarafın oyunu çalacak
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

2. Ülkenin sorunu asıl sorunu demografik mühendislik, kim Türk milliyetçisi ise oyum ona. Artık bu ülkede Türklerin azınlıkmış gibi davranılmasını engellememiz lazım.

3. Yine Ekmelettin taktiğini koydular devreye. Ondan kurtulmak istiyorsanız bize vereceksiniz. Yaw belki seçmen ikinizden de kurtulmak istiyor?

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    4,024
    Biri aktrol biri sarı trol ))
    Demokrasi getireceğini söyleyenler illada ben aday olacağım diye diretiyor, sonra bizden kendilerinin demokrasi getireceğine inanmamızı istiyorlar.

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    4,024
    Az önce hataya görevlendirilen dr yiğenimle görüştüm. Kendisini suriye kampına görevlendirmişler, ekmek elden su gölden laylaylom burdakiler diyor. İnanılır gibi değil. Benim öz insanım inim inim inlerken elin suriyelisine bedava sağlık hizmeti veriyoruz.
    Eyyy kılışdar çık tüm suriyelileri gönderecem zorlada olsa de, deki samimiyetine inanıyım.
    Ama bunların derdi.ülke değilki, tek dertleri erdo dan rövanş almak. Seçim kazanmak gerisi önemli değil. Ülkede 13 milyon yabancı var, nüfusun %10 undan fazla. Bunları gönderirsen direk ülke %13 rahatlayacak. Amz yapamazlar, çünkü ağa babaları öyle istemiyor. Sınırdaki may ı nları temizlettiren güç, yabancıların gönderilmesini istemez tbiki.

6.  Alıntı Originally Posted by decamercion Yazıyı Oku
    Biri aktrol biri sarı trol ))
    Demokrasi getireceğini söyleyenler illada ben aday olacağım diye diretiyor, sonra bizden kendilerinin demokrasi getireceğine inanmamızı istiyorlar.
    Sosyal medyadaki trolleri de çok fena. Anında aktroll damgası atıyorlar KK'ya oy yok deyince. Bu kadar sene aktrollerden nefret ettim de C*P'ye oy attım ama bunlar onları hiç aratmıyor sefillikte. Ölüm vs sıtma benzetmesi çok yerindeymiş.

7. Bugünlerde kanı bozukların arayıp da bulamadığı şey Kürtçü parti... Kürdistani ittifak üyeleri, PKK/hdp ve Hüda partisi kapanın elinde kaldı. Bu kanı bozuklar şimdi de "Bizim ittifakın Kürtçüsü sizin ittifakın Kürtçüsünden daha iyi" yarışı yapıyorlar. Orasına goduklarım, Kürtçülerin Molla/Komünist/Faşist/Laik Kürdistan kurmalarından size ne! Sonuçta hepsi senin toprağını istiyor,ebeni ha o bellemiş ha bu bellemiş sana ne! %90 Türk nüfusu %10 Kürtçünün oyuncağı yapmak isteyen ne kadar şerrefsiz varmış, hayret ki ne hayret! Bir de bu itnelere iğrençsiniz dediğimizde neden diye saf saf sormaları yok mu adamı deli ederler vesselam..

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    4,024
    Sistem bize şunu dayatıyor, recep olmazsa en azından kemal olsun diyor, bununda anlamı şu,
    Aslında yok biribirlerinden farkları.
    Ama kemalin işi hiçte kolay değil.
    SİNAN OĞAN tercihimizdir.

Sayfa 12/64 İlkİlk ... 210111213142262 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •