Sayfa 12/76 İlkİlk ... 210111213142262 ... SonSon
Arama sonucu : 603 madde; 89 - 96 arası.

Konu: SDTTR - SDT Uzay ve Savunma Teknolojileri A.Ş

şeker alımlara devam edıyor..şuan 283 bın artıda ..bıraz once malını satmıştı dağılımda gozukmuyordu ama şuan ılk beşte alıcılarda
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

2.  Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    şeker alımlara devam edıyor..şuan 283 bın artıda ..bıraz once malını satmıştı dağılımda gozukmuyordu ama şuan ılk beşte alıcılarda
    alfas sonrası atlamışın hocam yeni kagıda bol kazanclar araştırmaların olursa paylasırsan forum degerlenır.yalnız bugun almayan kalmadı ky olarak sence herkeze yedirirlermi pastayı

Alıntı Originally Posted by wracker Yazıyı Oku
    alfas sonrası atlamışın hocam yeni kagıda bol kazanclar araştırmaların olursa paylasırsan forum degerlenır.yalnız bugun almayan kalmadı ky olarak sence herkeze yedirirlermi pastayı
    bılakıs bence ky nın genelı malı verdı..aynı zamanda arzdan oransal olarak yuklu alan kurumlarda devrettı malı..tavan bozunca tutunmak boyle senetlerde zordur..ky nın buyuk çoğunluğu adaya veda etti..bu senetler zamanla zaten kendını katlayacaktır kısada asansor yaptırırlar orası başka..

tecrubelı ky nın bır kısmı mala yapışmış olabılr onlarında sorun olacağını sanmam..sadece şekerden tavandan 327 bın lot mal çektıler ve alımlar devam edıyor..
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...

Tavanda 5190 emır var bekleyen lot adedı 900 bın üzerinde ama malı sadece şeker alıyor !!!

Tavan ı gören ky arkası sıra tavana yazılmış ama mal alamıyor !!! Neden acaba

5. 12.2 milyon hisse var, hacim 11.5 milyon.

Redmi Note 4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Arkadaşlar günlük alan satanları gösteren bir ekran resmi paylaşabilirmisiniz.

7. 2023 tahmini favök 223 milyon yazıyor.2019 dan beri çalışan sayısı 200-230 arası gidip geliyor.Şirketin organik büyümesi çok yavaş oluyor.Uzay ve savunma alanındaki bir şirketten daha agresif büyüme beklenir ama sdttr bunu şu an itibariyle başaramamış durumda.4 milyar tllik bir piyasa değerine göre bu verilerle SDTTR pahalı görünmekte.Ama sürü psikolojisi ile hktm ,miatk gibi halka yeni arz edilmiş şirketlerin gösterdiği performansı kendisine örnek alabilir.

8. Spekülasyon ve maniplasyonun oldukça revaçta oldugu son 6 aylık borsamızda faaliyet alanı uzay ve savunma olan sdttr den de şu önümüzdeki 1 ay içinde astronomik fiyatlanmalar görülebilir.

Sayfa 12/76 İlkİlk ... 210111213142262 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •