Sayfa 12/339 İlkİlk ... 210111213142262112 ... SonSon
Arama sonucu : 2710 madde; 89 - 96 arası.

Konu: ULKER - Ülker Bisküvi

--holdinge ödenen kira belirgin azalmış,

--holdinglerden- yıldız+pladis (bu da holding sayılır) ne gibi hizmetler alıyorlar ki 2 milyardan fazla para ödemişler...

--en önemlisi de alınan bu hizmetlerin genel yönetim giderleri kalemi içinde olması gerekirken orada izi görülmüyor (bu kadar yüksek bir meblağ yok)...pazarlama faaliyet giderleri içinde olabilir (başka ihtimal yok)...bu şekilde alınan hizmet(!?) kamuflaj ediliyor sanırım...
    --brüt kar marjı ve favök yüksekliğinden başı dönen yurdum insanı bunlara da bakmaz...

bu arada, çoğu kurumsal büyük şirketler, pazarlama faaliyetlerini en ince ayrıntısına kadar veriyor..

tatgıda, bu da benzer iş yapıyor...
    Son düzenleme : ft-2; 12-03-2024 saat: 08:38.

2.  Alıntı Originally Posted by ft-2 Yazıyı Oku

--holdinge ödenen kira belirgin azalmış,

--holdinglerden- yıldız+pladis (bu da holding sayılır) ne gibi hizmetler alıyorlar ki 2 milyardan fazla para ödemişler...

--en önemlisi de alınan bu hizmetlerin genel yönetim giderleri kalemi içinde olması gerekirken orada izi görülmüyor (bu kadar yüksek bir meblağ yok)...pazarlama faaliyet giderleri içinde olabilir (başka ihtimal yok)...bu şekilde alınan hizmet(!?) kamuflaj ediliyor sanırım...
    --brüt kar marjı ve favök yüksekliğinden başı dönen yurdum insanı bunlara da bakmaz...

bu arada, çoğu kurumsal büyük şirketler, pazarlama faaliyetlerini en ince ayrıntısına kadar veriyor..

tatgıda, bu da benzer iş yapıyor...
    Demek onlar olmasa daha fazla burut kar marji yazacak ve daha fazla basimiz donecek....onun için dediğin gibi bakmamak en iyisi

3. Saat 1600 da sunum var....24 beklentileri belirgin yukarı yönlü revize edilecek gibi...tavana yürüyebilir bugun....

4.  Alıntı Originally Posted by ft-2 Yazıyı Oku
    TÜİK e göre gıda enflasyonu %72 artmış...gerçek artış daha da yüksek olabilir...

ayrca üretimden satışlar da 9 ton artmış...

ilk madde ve malzeme giderindeki artış da enflasyonun altında kalmış ...bir helal de buradan verelim...
    Borca dayali calismasindanmis...

5.  Alıntı Originally Posted by kingsailor Yazıyı Oku
    Borca dayali calismasindanmis...
    Negatif isletme sermayesi..... Aciklama yapmislardi

6. Net buyume yizde 7. Yeterli buyuyememis diye yalan Bilgi paylasaar olmuştu dun....

7. Hedef fiyat revizelri yapacağız demeye basladi araci kurumlar....

8. Denizden 176....haydi bakalim.....

Sayfa 12/339 İlkİlk ... 210111213142262112 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •