Sayfa 12/373 İlkİlk ... 210111213142262112 ... SonSon
Arama sonucu : 2982 madde; 89 - 96 arası.

Konu: KONYA - Konya Çimento

1. Spek efendi aşağı yukarı yaparak sazanlarin ilgisini cekemeye çalışıyor. Ne diyelim bereketli avlar. Rastgele usta

2. Bu 3450-2800 hareketinde dökülen çok olmuştur diye tahmin ediyorum. Normalde hızlı bir yukarı çıkış beklenirdi ama yapmadi. Sanrım zamanı var, nasıl olsa buradan yeni giriş olmaz diyerek oyalaniyir ayi

3. Yoz tavuğu illa yumurtlatçanız ha, körpe piliçler varken
    Yazdıklarım kişisel görüşüm olup; al-sat-tut tavsiyesi içermez!...

4. Teknik analizden anlamıyorum ama endeks grafiğine göz ucuyla bakınca 4730 seviyelerinin destek olabileceğini düşünmüştüm. Şimdilik öyle gibi görünüyor. Umarım yeterince düzeltme hevesini almıştır da artık yolumuza devam ederiz. Yoksa bu hafta çok tatsız geçiyor böyle

5.  Alıntı Originally Posted by ironarm Yazıyı Oku
    Teknik analizden anlamıyorum ama endeks grafiğine göz ucuyla bakınca 4730 seviyelerinin destek olabileceğini düşünmüştüm. Şimdilik öyle gibi görünüyor. Umarım yeterince düzeltme hevesini almıştır da artık yolumuza devam ederiz. Yoksa bu hafta çok tatsız geçiyor böyle
    Kopyanın ve diğer silahsorlerin endex ile pek işlerinin olduğunu düşünmüyorum. Şuanicin hızlı yükselişe oranla çok salmamalari yakında düşecek bir haberin işareti olabilir

6. Konya Çimento tarafından yapılması planlanan Atık Sudan 16 MWh Elektrik Enerjisi Üretimi Tesisi projesi ile ilgili "Çevresel Etki Değerlendirmesi Gerekli Değildir" kararı verildi.

Çevresel Etki Değerlendirmesi İzin ve Denetim Genel Müdürlüğünün internet sitesinde konu ile ilgili yapılan açıklamada şu bilgiler verildi:

"KONYA ili SELÇUKLU, ilcesi Horozluhan Mahallesi, Cihan Sokak, No:15 (Tapuda: Dikilitaş Mahallesi, 42420 Ada 4 Parsel) mevkiindeki KONYA ÇİMENTO SANAYİ A.Ş. tarafından yapılması planlanan ATIK ISIDAN 16 MWh (76 MWt) ELEKTRİK ENERJİSİ ÜRETİMİ TESİSİ (WHR TESİSİ) projesi ile ilgili olarak Bakanlığımıza sunulan PTD Dosyası incelenmiş ve değerlendirilmiştir ÇED Yönetmeliği'nin 17. maddesi gereğince ATIK ISIDAN 16 MWh (76 MWt) ELEKTRİK ENERJİSİ ÜRETİMİ TESİSİ (WHR TESİSİ) projesi'ne Valiliğimizce 'Çevresel Etki Değerlendirmesi Gerekli Değildir' kararı verilmiştir. "

Foreks

7. Bu haberlere neden tepki vermiyor. Neden kap atmıyor

8. Bu hafta nefes aldirmayacak zalim, belli oldu

Sayfa 12/373 İlkİlk ... 210111213142262112 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •