Sayfa 120/651 İlkİlk ... 2070110118119120121122130170220620 ... SonSon
Arama sonucu : 5206 madde; 953 - 960 arası.

Konu: GENTS - Gentaş Dekoratif Yüzeyler San. ve Tic. A.Ş.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Körfez/Kocaeli
    Gönderi
    1,385
    nedendir bilinmez ama patronların hisse fiyatının düşmesini istedikleri görülüyor. keşke birazcık çimsa adana gibi çimentocular soda veya hektaş gibi hareket etse..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Körfez/Kocaeli
    Gönderi
    1,385
    iki tane hissemiz var.. biri derimod.. diğeri bu.. derimod bunun yanında hikaye.. farklı beklentiler farklı kararlar... benim esas hedefim ne derimod ne gentaş.. ikisini de farklı kriterlere göre yatırım yapılabilir buldum. işin puştluğuna kaçmadan borsada para kazanmak gün geçtikçe zorlaşıyor.. puştluk yapanlar iyi paralar kazanabilir ama puşt olarak kalırlar. ama puştluğu patronların yaptığı kaliteli şirketler yatırımcılara hareket alanı bırakmıyorlar.. beklentiler beklenti olarak kalıyor.. gerçekleşmiyor.. gentaştan umutluyum.

3. "Uysa da kodum uymasa da!
    Bu hikayeyi hepiniz bilirsiniz.
    Bugün Gentaş pay satış haberi geldi.
    Bizim Selim kah.....n 1,35 den 30.000 lot mal satmış.Yani yersen.Yani diyor ki " bak ky kardeş;biz Kahramanlar bile 1,35'den mal verirken sen niye bekliyorsun?"
    İşte bunlar böyle...Ucuz numaralar.Kısa süre önce 1,60'a gelmişken Selim satmıyor ama şimdi buradan satıyor.
    Ben size ne diyeyim arkadaş? ne diyeyim? numara olur da bu kadar ucuz olur mu?
    Yani yersen...yani uysa da kodum,uymasa da ! ayıp ya ayıp!

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Körfez/Kocaeli
    Gönderi
    1,385
     Alıntı Originally Posted by behzat Yazıyı Oku
    "Uysa da kodum uymasa da!
    Bizim Selim kah.....n 1,35 den 30.000 lot mal satmış.Yani yersen.Yani diyor ki " bak ky kardeş;biz Kahramanlar bile 1,35'den mal verirken sen niye bekliyorsun?"
    İşte bunlar böyle...Ucuz numaralar.Kısa süre önce 1,60'a gelmişken Selim satmıyor ama şimdi buradan satıyor.
    ayıp denen şey utanma duygusu olanlar için..

5.  Alıntı Originally Posted by behzat Yazıyı Oku
    "Uysa da kodum uymasa da!
    Vizyonsuz şirketin vizyonsuz patronları.

6. -Ahmet Karaman dükkanda Selime bağırır : Selim nerdesin , satlan Selim çabuk çabuk gönder KAP ' a , hisse %1 çıktı.
    aman ha Selim çabuk ol Karamanın gözü teletexte bakıp 1.35 li fiyata alıştığı için deforme olmasın..

7. Taş gibi mübarek.. Borsa 700 puan arasında hareket ediyor.. Uyuz salyalı 2 kademe yukarı çııkamıyor......... Patron satsanaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    bursa
    Gönderi
    3,695
    Beyler bazı ortakların satış olayı ne zaman gerçekleşecek

Lenovo A6020a46 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 120/651 İlkİlk ... 2070110118119120121122130170220620 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •