Sayfa 120/1012 İlkİlk ... 2070110118119120121122130170220620 ... SonSon
Arama sonucu : 8092 madde; 953 - 960 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1. Hesap bilmeyen kasap ne satır bırakır ne masat

2. İşte benim korkum buydu. Ama biz seslendiremiyoruz. İnanın bu şekilde düşünen çok insanla karşılaştım ve ürktüm. O nedenle fiziki olsun, yeri belli olsun, faiz gerekmez dedim. Bir sabah kalktığımda iradem dışı bir kararla karşılaşmak istemiyorum. Risk almak bana göre değil. Her insan kendi kararını verecektir.

3. Serbest piyasa ekonomisine zıt söylemlerden uzak durmak gerekir iyi yönetilemeyen risk analizi yapmaktan aciz zombi firmaların yükü tasarruf sahiplerininin sırtına yükletilemez bu fikrin ciddiye alınacağını sanmıyorum ama bu fikrin dillendirilmesi bile hoş değil

Alıntı Originally Posted by ressam Yazıyı Oku
    İşte benim korkum buydu. Ama biz seslendiremiyoruz. İnanın bu şekilde düşünen çok insanla karşılaştım ve ürktüm. O nedenle fiziki olsun, yeri belli olsun, faiz gerekmez dedim. Bir sabah kalktığımda iradem dışı bir kararla karşılaşmak istemiyorum. Risk almak bana göre değil. Her insan kendi kararını verecektir.
    Ihtimal.dahilinde .ama.sonrasi.faleket olur.fiziki.doviz.degerli.olur

SM-G930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Aç kalan kedinin gözü kasap dükkanında olur.

Cahil bilmez ki bankalarda yatıyor sandığı döviz mevduatlarının karşılığı dövizlerin büyük çoğunluğunun zaten kredi verilerek ithalat için harcandığını.

6.  Alıntı Originally Posted by bonocu78 Yazıyı Oku
    Üstat bizleri de bilgilendirirsen her zamanki gibi bu eurotahville ilgili olarak seviniriz.. Bu 2026 vadeli olan mı?
    evet aynen

XS1909184753

parite 1,24 ten 1,13 e geldi bence euro alıp böyle bir yatırıma girişmek daha avantajlı

7.  Alıntı Originally Posted by elma Yazıyı Oku
    Aç kalan kedinin gözü kasap dükkanında olur.

Cahil bilmez ki bankalarda yatıyor sandığı döviz mevduatlarının karşılığı dövizlerin büyük çoğunluğunun zaten kredi verilerek ithalat için harcandığını.
    Ben de tam bunu diyecektim. Ekleme yapayım, dövizlerin büyük çoğunluğu değil, hepsi üstelik de ilave olarak yurtdışından döviz olarak alınan sendikasyonlar da kredi olarak betoncular dahil şirketlerimize kredi olarak kullandırılmış durumda. Bildiğim kadarıyla Kredi/Mevduat oranımız 1.2 civarında yani 100 TL mevduata karşı bankacılık sistemi 120 TL kredi kullandırmış durumda. Yani boşta duran bir para falan yok.
    - - - - - - - - - -- - - - -- -- - - - - - - - - -
    Winter is coming...

8.  Alıntı Originally Posted by newstr Yazıyı Oku
    bkm türkiye'nin bankalar arası kart merkezi çoğu işlem arka planda onlardan geçer.
    Kart no yeter ama ücretsiz değil gönderim(enpara, akbank ücretsiz) geriye kalanlar ücretli.

TAMAM ANLADIM AKBANK KARTIYLE GONDERIRSEM BKM EXPRESS DEN UCRETSIZ. SADECE GUVENLIGI ONEMLI KI ODA GUVENLI SOYLEDINIZ
    https://bkmexpress.com.tr/yardim/
    UCUNCU SORU YAZMIS. UCRETSIZDIR
    mesela zıraat yazmıs bkm express gonderdıgın zaman 1 tl sadece ucretı var.

BIRDE ayni anda gonderirmi parani yoksa bekledip rahatsiz ediyor?!
    tarafin iban numarasiyla olmaz demi, sadece kart numarasi olmasi lazim?
    birde ben akbank neo ile gondersem ucretsiz oluyormu? baska taraf akbank olmasi gerekli degil demi?
    Son düzenleme : shangil; 11-11-2018 saat: 22:55.

Sayfa 120/1012 İlkİlk ... 2070110118119120121122130170220620 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •