Sayfa 122/672 İlkİlk ... 2272112120121122123124132172222622 ... SonSon
Arama sonucu : 5370 madde; 969 - 976 arası.

Konu: ISGYO İş Gayrımenkul Yatırım Ortaklığı

1. sevgili propolis

cidden anlamiyorum, latife yapmiyorum.. hepimizin anlaycagi dilden vaktin olursa anlatabilirmisin lutfen..

hisselemeden kastin nedir, yada senaryo nedir,yapilmak istenen??

simdi anlasilan en eskilerden birisin, bu hisseleme yada yapilmak istenen , bir cogumuza bir anlam icermiyor..anlamiyoruz gercekten...

amac nedir ? grup mu istiyor,ne isteniyor.. yoksa disaridan birileri ilemi ortak bir hareket var ...

aciklarsan seviniriz, bu kavramlar yeniler icin anlasilmasi guc kavramlar ..

tam yapilmak isteneni amaci yazarsan hepimiz faydalaniriz, bir temel teknik degerleme yapailmeye calisyoruz, ancak bu bahsettiginiz hisseleme ve baskilama neden nicin yapilmakta

sevgiler

2. Borsanın en kötü kağıdı oldu. Kimse de bir şey söyleyemiyor. Çilemizmiş ABV.

3. 1,44 olmuş. Vay be. 1.40'ın altını göreceğiz gibi. Sadece iki satıştan. yazık oldu paraya. pul oldu. abv

4. 1,43 kol kesme fiyatım. Bekliyoruz bakalım.

5. Süründürerek çektirerek düşüyor. Bela kağıt adam gibi düşse de sonra toplasa. Böyle here gün 1 kademe düşünce sinir hastası olacağız

6. Tahmin ettiğim gibi banka ve emekli fonları satıyor, emin olmak için bugün takaslara baktım, cuma günkü garanti satışları banka fonuna ait, dünkü ziraat ve bugünkü yapı kredi satışları da emekli fonu yarın belli olur. Bunların hepsi bir spekulatörden emir almış gibi, emanet aldıkları hisseleri zararına satıyorlar, normal bir yatırımcı olsa bu fiyatlardan satmaz. Milletin parası bu şekilde heba oluyor, birilerine peşkeş çektiriliyor, burada diğer yorumcu propolise hak vermiyor değilim.

7. 14:09:32 HİSSE DEĞERLENDİRMESİ-Ziraat Yatırım, İş GYO için hedef fiyatını 1,88 TL, tavsiyesini 'AL' olarak korudu

Ziraat Yatırım, İş GYO için hedef fiyatını 1,88 TL, tavsiyesini
    'AL' olarak korudu.

Bugün ziraat yatırım al tavsiyesini yenilemiş , ama dün hisseye tek başına 938 bin lot satış yaparak resmen katletti, bu satış emekli fonundan sanıyorum, bu fonu da yöneten ziraat yatırım ise neden bu fiyattan satış yapar, 1.88 den al tavsiyesi verirken. Birileri soyuluyor, bu arada kabak benim başıma da patlıyor , hissede kilitlendik.

Son düzenleme : viopandtrade; 08-08-2017 saat: 15:10. Sebep: grafik

8. Zirasat yatırım emekli fonu iki ay önce albarakada 1.18 den portföyü boşaltıyordu, orada da yazıyordum, şu an albaraka 1.48. Fonlar uzun zaman hamallık yapıp taşıdıkları senetleri, ucuz fiyattan spekulatörlere devredip, yer açıyorlar, çünkü balon fiyattan diğer hisseleri emanete alacaklar, onun için elindekileri yok pahasına satıp yer açıyorlar.

Sayfa 122/672 İlkİlk ... 2272112120121122123124132172222622 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •