Sayfa 122/556 İlkİlk ... 2272112120121122123124132172222 ... SonSon
Arama sonucu : 4448 madde; 969 - 976 arası.

Konu: BAGFS - Bağfaş Bandırma Gubre Fabrikaları A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by ERSOYDELTA Yazıyı Oku

"gell vatandaş gell batan geminin malları bunlar " yazdım adam batacak mı batacak bir durum görmüyorum yazmış ya

gel vatandaş gell genelde pazarlama amacıyla kullanılan bir pazarcı deyimidir.pazarlanan hisse nin ne olduğunu nereye gideceğini bilir vatandaş pazarlanmışsa bir hisse 3-5 sene düşe düşe gider.eksi veya kötü bilançolar ile toplanır örnek:PRKME
    İyice sizin dediğiniz yükseliş yapan hissede olur. Bu mendebur 7 yildir yerinde sayıp duruyor..

"En Kötü Karar Kararsızlıktan İyidir”
    Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, kişisel görüşlere dayanmaktadır. "ASLA YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR "

2.  Alıntı Originally Posted by Belekkimi Yazıyı Oku
    İyice sizin dediğiniz yükseliş yapan hissede olur. Bu mendebur 7 yildir yerinde sayıp duruyor..

Sn. Belekkimi , bizde senin gibi "En Kötü Karar Kararsızlıktan İyidir” deyip BAGFS almıştık. Şimdi kararımı ciddi şekilde sorguluyorum , acaba kararsızmı kalsaydım
    ytd

3. Sayın yaneli 18 yıllık borsa geçmişinde yanıldığım 4 veya 5 hisse olmuştur. Ancak bu kadar bekleyip tekrardan sıfıra sıfır kazanç ve reel olarak yüklü zarar yazdığım hiç olmamıştı. Bu bizim aybimiz degil..birçok olumsuzluk hep bir arada gelmekle birlikte beceriksiz bir yönetiminde büyük etkisi olmuştur. Sadece beceriksizlik de değil iyi niyetle yoksun olmalarından cabası olmuştur. Elbette bir yere film kopacakta bakalım o günleri kimler görebilecek..bol kazanç diyemiyorum bol sabırlar..
     Alıntı Originally Posted by ERSOYDELTA Yazıyı Oku

"gell vatandaş gell batan geminin malları bunlar " yazdım adam batacak mı batacak bir durum görmüyorum yazmış ya

gel vatandaş gell genelde pazarlama amacıyla kullanılan bir pazarcı deyimidir.pazarlanan hisse nin ne olduğunu nereye gideceğini bilir vatandaş pazarlanmışsa bir hisse 3-5 sene düşe düşe gider.eksi veya kötü bilançolar ile toplanır örnek:PRKME
     Alıntı Originally Posted by yaneli Yazıyı Oku
    Sn. Belekkimi , bizde senin gibi "En Kötü Karar Kararsızlıktan İyidir” deyip BAGFS almıştık. Şimdi kararımı ciddi şekilde sorguluyorum , acaba kararsızmı kalsaydım
    ytd

Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, kişisel görüşlere dayanmaktadır. "ASLA YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR "

4. yukarıda çizdiğim grafikler tek tek tutuyor mu?

kanıt grafiğim yukarıda

###########

gübre işi bitik bir sektör

kaç ay önceden yazdım adamlar ben yazdıkça satan vatandaşın hisseleri daha yukarıdan pazarlamak için verdiler gazı tahtaya ve forumlarda pazarlamaya

ben ise short yaptım 10TL altından topladım.
    şuan eksiğim yok

ancak öyle tahmin ediyorum ki: 2020 ye kadar tarihinin ZARARINI yazacak

nedenlerim DOĞAL gübre nin ve solucan gübresinin doğal olmaları sebebiyle şuan konutlarda bile üretilebilir olması ve bunların ürettiği gübrelerin ZARARLI olmaları yüzünden birkaç ülkede yasak olmaları ve insanlar bilinçlendikçe kimse kullanmayacak bu tür kimyasal gübreler.

bu neden bir kere AÇIĞA satıp 3 sene beklememe yetecektir.
    #######
    istediğikleri kadar pazarlasınlar istedikleri KADAR KALDIR vur yapsınlar
    AYLIK grafiğine bir bakınca ŞUAN dağın ZİRVESİNDE mi değil mi anlarsınız.
    #######
    dünya GÜBRESİZ bir dünya olması için EL eLE dernekleri sağolsun bana çok para kazandırdılar.

FON yöneticilerine bir sorun bakalım elden çıkartmak için kAÇ takla atıyorlar.?

unutmayın isterse süper bir hisse olsun TEKNİK açıdan bile bakınca 3 -4 sene nadas a bırakılacak gibi geliyor ve bilançolar
    full ZARAR açıklarlar o kadar milyon dolarlık fabrika yapmak sadece BİLANÇOdan DOLAR çalmak için olamaz mı*?
    AZICIK DÜŞÜNÜN : gübre sektörü bitiyor adam FABRİKA YAPIYOR
    1 dOLAR a alacağını yandaşına 10 dolara sattırarak kendisine ZARARI SİZE iteliyor neden olmasın*

###########

5.  Alıntı Originally Posted by ERSOYDELTA Yazıyı Oku
    yukarıda çizdiğim grafikler tek tek tutuyor mu?

kanıt grafiğim yukarıda

###########

gübre işi bitik bir sektör

kaç ay önceden yazdım adamlar ben yazdıkça satan vatandaşın hisseleri daha yukarıdan pazarlamak için verdiler gazı tahtaya ve forumlarda pazarlamaya

ben ise short yaptım 10TL altından topladım.
    şuan eksiğim yok

ancak öyle tahmin ediyorum ki: 2020 ye kadar tarihinin ZARARINI yazacak

nedenlerim DOĞAL gübre nin ve solucan gübresinin doğal olmaları sebebiyle şuan konutlarda bile üretilebilir olması ve bunların ürettiği gübrelerin ZARARLI olmaları yüzünden birkaç ülkede yasak olmaları ve insanlar bilinçlendikçe kimse kullanmayacak bu tür kimyasal gübreler.

bu neden bir kere AÇIĞA satıp 3 sene beklememe yetecektir.
    #######
    istediğikleri kadar pazarlasınlar istedikleri KADAR KALDIR vur yapsınlar
    AYLIK grafiğine bir bakınca ŞUAN dağın ZİRVESİNDE mi değil mi anlarsınız.
    #######
    dünya GÜBRESİZ bir dünya olması için EL eLE dernekleri sağolsun bana çok para kazandırdılar.

FON yöneticilerine bir sorun bakalım elden çıkartmak için kAÇ takla atıyorlar.?

unutmayın isterse süper bir hisse olsun TEKNİK açıdan bile bakınca 3 -4 sene nadas a bırakılacak gibi geliyor ve bilançolar
    full ZARAR açıklarlar o kadar milyon dolarlık fabrika yapmak sadece BİLANÇOdan DOLAR çalmak için olamaz mı*?
    AZICIK DÜŞÜNÜN : gübre sektörü bitiyor adam FABRİKA YAPIYOR
    1 dOLAR a alacağını yandaşına 10 dolara sattırarak kendisine ZARARI SİZE iteliyor neden olmasın*

###########
    İyi hikaye yazıyorsunuz. Hangi gübrenin bitmesinden bahsediyorsunuz. Yok solucan gübresi yemiş o bahsettiğiniz gübre dünyada şuan %01 bile değilken nasıl oluyorsa sektörü bitiriyor..çok komik olmuş... sağlık olsun..

6. Ahh ahh Vatandaş geleceği görebilse zaten dip giderde neyse..
    Solucan gübresini üretmek ne kadar basit ve kar yazan bir iş bilseniz ilk işiniz arazi kiralayıp bu işe girmek olurdu.
    solucanı dahi satabiliyorsunuz tanesi 0,15TL
    ki zaten asıl parayı solucandan kazanıyorsunuz (bakz. Solucan katlıkı Kremler,solucan suyu,vs..)
    gübresinin DOğallığı ve sağlığı. neyse buradan solucan gübresi pazarlamayalım isteyen araştırsın.

amerika vs. ülkeler artık belli gübreleri özellikle kimyasalları yasaklıyor.
    nasıl 2030 yılında dizel araçlar yasaklancaksa hatta belli ülkelerde benzinliler bile yasaklanacak.
    bu işte batacak.

zaten birileri bu hisseyi 2016 başından bu yana pazarlıyor 16 tl ydi ne oldu 8 görüldü?
    daha pazarlamaya devam.

7. Daha günler önce endeksten kat kat fazla düşüp şimdi endeks kadar artması hisseye olan alım ilgisinin olmadığını gösteriyor
    ytd

8. Bugün güne iyi başladı bakalım. Sonu inşallah güzel olur.

Sayfa 122/556 İlkİlk ... 2272112120121122123124132172222 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •