Sayfa 124/344 İlkİlk ... 2474114122123124125126134174224 ... SonSon
Arama sonucu : 2746 madde; 985 - 992 arası.

Konu: SAMAT - Saray Matbaacılık

1.  Alıntı Originally Posted by Hunter_sipek Yazıyı Oku
    Borsanın tozlu raflarında,çöplüğünde ah oralara gelse de aldam diyen borsazedelerle doludur paralarını batırırlar ve köşelerine çekilirler
    O karamsar ortamda al butonuna basabilen kazanır, ortalık güllük gülistanlıkken fiyat ederini bulmuş hatta aşmışken alım yapanlar ise maalesef yıllarca ya bekler ya da kol-bacak keser. Pusulansın ortalık boşverin görelim bakalım. YTD.

2. El o al butonuna gitmediği için de oh ne iyi etmişimde almamışım diyen ya da 1.15 ten samatı alıpta şimdi zarar - bilmem kaç yazdığında ah benim aptal kafam diyen o kadar insan var ki kendim de dahil

3. Bugün metro 1,04 den 34633 adet alım yapmış,satış yok...Ağa kokuyu almaya başladı mı???

4.  Alıntı Originally Posted by ÇELEBİOĞLU Yazıyı Oku
    Bugün metro 1,04 den 34633 adet alım yapmış,satış yok...Ağa kokuyu almaya başladı mı???
    Metro 1.12 lerde de aldı diye yazmıştı arkadaşlar üç beş sayfa öncesine bakarsanız.ertese i gün misli ile mal sattığınıda yine bu sayfalarda görebilirsiniz.

5.  Alıntı Originally Posted by Hunter_sipek Yazıyı Oku
    Metro 1.12 lerde de aldı diye yazmıştı arkadaşlar üç beş sayfa öncesine bakarsanız.ertese i gün misli ile mal sattığınıda yine bu sayfalarda görebilirsiniz.
    Bir kere de olumlu ol hunter-sipek,içim daraldı valla

6.  Alıntı Originally Posted by ÇELEBİOĞLU Yazıyı Oku
    Bir kere de olumlu ol hunter-sipek,içim daraldı valla
    Boş ver sen onu bunu da Maldayız,bekliyoruz süpriz bir atak samattan.gerçi kar ettiğimiz o kadar kağıt oldu ama bu samat yüzümüzü hiç güldürmedi.geçenki yükselişte 1.18 den sattım.alan spekse iyi oldu ona ama ky ise yazık taa 1.18 den mal alıyor millet.

7. Haa bu arada samatın kimi niçin beklediğini çok iyi biliyorum.Kolay kolay yukarı süremeyecek.zorunlu kalırsa belki yoksa ky bayağı bekleyecek.onu çok iyi biliyorum.

8. Özelden yazarmısın ben konuyu bilmiyorum...

Sayfa 124/344 İlkİlk ... 2474114122123124125126134174224 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •