Sayfa 1257/1527 İlkİlk ... 25775711571207124712551256125712581259126713071357 ... SonSon
Arama sonucu : 12209 madde; 10,049 - 10,056 arası.

Konu: Ortaya Karışık

1.  Alıntı Originally Posted by barbaros_ Yazıyı Oku
    deniz,birinci soru ;yerli yatırımcı bu hisseyi,6.50 üstüne şimdiye kadar götürdümü ?

2. soru;yabancı daha mahkeme sonucu belli olmadan burdan hisseyi toplayıp yukarı götürürmü ? burdan toplamaya başlaması demek ortalama 6.20 maliyet demek,genelde gördüğümüz yabanacının 6 altı maliyetle toplayıp 7.5 lara götürmesi
    aslında şu son 8-5 hareketini yapan yabancı değil gibi bence yerli. Doldur boşalt tayfası yani
    bence mahkeme tutanaklarını görmeden yabancı götürmez bu hisseyi
    6,50 yi bana göre kırıp gitmesi zor.
    Şu son düşüsün ardından hissedeki kademedeki lotlar kalınlaştı. Hisseyi düşüren grup gitmesini istemiyor bence henüz.

2. [QUOTE=jayjee;3219666]
     Alıntı Originally Posted by Akadian Yazıyı Oku

6.10 yada 6.15lerle girmek ciddi maliyet değil mi akadian hocam pek kaç vurgun tarzı sayılmaz bu yalnız
    Tam soruyu anlamadım hocam

Sent from my iPhone

3.  Alıntı Originally Posted by barbaros_ Yazıyı Oku
    deniz,birinci soru ;yerli yatırımcı bu hisseyi,6.50 üstüne şimdiye kadar götürdümü ?

2. soru;yabancı daha mahkeme sonucu belli olmadan burdan hisseyi toplayıp yukarı götürürmü ? burdan toplamaya başlaması demek ortalama 6.20 maliyet demek,genelde gördüğümüz yabanacının 6 altı maliyetle toplayıp 7.5 lara götürmesi
    cevap .-1 ................
    cevap .-2..............
    sınıfı geçtim mi hocam....

4.  Alıntı Originally Posted by nightbirdss Yazıyı Oku
    affınıza sığınarak....soruların cevabı çok açık video da var zaten..bazen yazarak anlatmaya çalışınca beceremiye biliyoruz...syglar
    Teşekkür ederim.

hürol hocam,para tekniği bozar,eğer bozmasaydı deniz hocamı bu kadar sinirlendirmezdi,spek grubu diyelim,para kazanmak için her türlü cambazlığı yapıyor,ama cuma günü benimde beklemediğim hareketler oldu.bir kaç gün bekleyip ne yaptıklarını görmek lazım...
    deniz hocam,haklısın cuma günü çok kalın lotlar vardıi,ama çok sert alımlar oldu.. bu devam edermi,ederse ne kadar, genelde bu sert hareketlerin ardandan gevşemelerde oluyor. deuthe uzun süredir ilke kez kemiksize yakın cuma mal aldı..
    ali kardeşim,bu sorulara ben hayır dediğim kağıt geri gelir dediğim için cuma sattım,akşama geri gelir diye düşündüm geride geldi,ama yolda olduğum için garanti yatırımın sattığı malları göremedim,kapanışa yakın mola verdiğim yerde baktığımda sattığım fiyatta yakın görünce almak zoruma gitti,almadım 6 kademe daha götürdüler son 15 dk. da.bunda birazda garaantinin satışı sona bırakacağını düşünüp açıpa mal satanların alışlarıda etkili oldu.günü kapatma adına.

ama hisse çok güzel bir hisse temell anlamda. bir ara neden temel anlamda dediğimi daha detaylı açıklarım.

geçen hafta kozaa pastası,,marbaşın takasına bakın

7.  Alıntı Originally Posted by nightbirdss Yazıyı Oku

dikkate almaya değer mi bir baksan deniz hocam...sanki binanın temelleri için kepçeler temel çalışamasını bitirmiş gibi birinci katın tablasını dökcekler...ağırdan alıyorlar ama..yoksa değmez mi...fikrini alsam çöpçüyüm dedim ya...
    deniz hocam bir baksan ..yavaş yavaş toplamaya değer mi...

8.  Alıntı Originally Posted by barbaros_ Yazıyı Oku
    hürol hocam,para tekniği bozar,eğer bozmasaydı deniz hocamı bu kadar sinirlendirmezdi,spek grubu diyelim,para kazanmak için her türlü cambazlığı yapıyor,ama cuma günü benimde beklemediğim hareketler oldu.bir kaç gün bekleyip ne yaptıklarını görmek lazım...
    deniz hocam,haklısın cuma günü çok kalın lotlar vardıi,ama çok sert alımlar oldu.. bu devam edermi,ederse ne kadar, genelde bu sert hareketlerin ardandan gevşemelerde oluyor. deuthe uzun süredir ilke kez kemiksize yakın cuma mal aldı..
    ali kardeşim,bu sorulara ben hayır dediğim kağıt geri gelir dediğim için cuma sattım,akşama geri gelir diye düşündüm geride geldi,ama yolda olduğum için garanti yatırımın sattığı malları göremedim,kapanışa yakın mola verdiğim yerde baktığımda sattığım fiyatta yakın görünce almak zoruma gitti,almadım 6 kademe daha götürdüler son 15 dk. da.bunda birazda garaantinin satışı sona bırakacağını düşünüp açıpa mal satanların alışlarıda etkili oldu.günü kapatma adına.

ama hisse çok güzel bir hisse temell anlamda. bir ara neden temel anlamda dediğimi daha detaylı açıklarım.
    biraz düşündüğün zaman ya açıkçılar yada benim gibi kısacı teknikçiler..

Sayfa 1257/1527 İlkİlk ... 25775711571207124712551256125712581259126713071357 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •