Sayfa 13/16 İlkİlk ... 31112131415 ... SonSon
Arama sonucu : 124 madde; 97 - 104 arası.

Konu: FORTE Forte Bilgi iletişim Tek. ve Sav. San. A.ş

1.  Alıntı Originally Posted by karacabey60 Yazıyı Oku
    okuyun tabi etkileşim içinde olmakta fayda var alameti vs. bilmem aldık bekliyoruz. hisse 65 liradayken insanlara alın diyoruz(eş,dost,akraba) almıyorlar. hisse 150 olunca alınır mı diyecekler.. o yüzden birşey diyemiyorum. ancak benim satmam için daha erken. kolay kolay benden mal alamaz...alırken ölücü satarken mezarcıyız
    tamda dediğim gibi oldu 150 beklemeden eş dost sormaya başladı. burdan girsek mi? keske dediğimiz zaman alsaydınız.. neyse beklemeye devam. ederi olunca parça parça gideceğiz

2. Forteeeeeee

3. SDTR nin taban kapatması işimize yarayabilir. belki de onun kadar gidebilir büyük patronlar bakalım ne karar verecek halk arz olduğundan beri KAP haberi atmadılar. hersey yolunda olunca habere de ihtiyaç duymuyor yatırımcılar.

4.  Alıntı Originally Posted by karacabey60 Yazıyı Oku
    SDTR nin taban kapatması işimize yarayabilir. belki de onun kadar gidebilir büyük patronlar bakalım ne karar verecek halk arz olduğundan beri KAP haberi atmadılar. hersey yolunda olunca habere de ihtiyaç duymuyor yatırımcılar.
    devam patron devam durmak yok. daha yolumuz var

5. dökül bakalım tabanda 2 milyon lot var biz dökülmedik daha önce de dedim alırken ölücü satarken mezarcıyız.. devamke

6. 100 lira altında savunma sanayi mi kaldı canim ufak taşları dökmeden gitmeyecek ellam sene sonuna kadar nerelere gideriz acaba merak etmiyor değilim.

7. Eksi 10 dan +10 gayet güzel. malımızı 10k kadar artırdık. buralar yeri değil demiştik. hayırlı olsun

8. sevgili forte seni biraz dinlendirelim. Diğer hikayemiz papilon da. biraz da orda devam edelim. 3 hane altı savunma sanayi yok. oda çok ucuz kaldı.

Sayfa 13/16 İlkİlk ... 31112131415 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •