Sayfa 133/312 İlkİlk ... 3383123131132133134135143183233 ... SonSon
Arama sonucu : 2489 madde; 1,057 - 1,064 arası.

Konu: INTEM - İntema İnşaat ve Tesisat

1.  Alıntı Originally Posted by efeksk Yazıyı Oku
    Ben de twitterdan aldım nevzat bey. Orda isterseniz paylaşnlar var.

VKY-L29 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    teşşekkür ediyorum dostum .bende takip edeyim. bilgilendirmene sevindim.bol kazançlar inş hep beraber....

2. Spek tepemın tasını attırıyorsun

Kozalaklarla işim bitince portföyü full intema yapcam

Sen istedıgın kadar kıllık yap

İlaççı da bir göçüp gideceğini anladı nasıl olsa

3. Hayret! bugün artı kapatmaya niyetli herhalde. Hep yükseltip sonra basıyordu eksiye, bugün düşürup kapanışa yakin yükseltti. Az da olsa...
    Ama Yesili görmek bile yanan böğrüme yağmur gibi aktı Valla. İnşallah yükselir. Hayırlısi...

4. kandıramazsın kimseyi vardıya böyle şarkı spek biz yazdıkça dalıyorlar tahtaya çılgına dönüyorsun ..kandıramazsın bizi.kandıramazsın beni..gönder haberi rahatla burası savaş alanına dönsün.bekliyoruz....................

5. Saat 17,25'te Gümrük ve Ticaret Bakanlığı onayı haberi de geldi. Bu durumda yönetim kurulunun sermaye artışı ile ilgili kararı alması için her türlü resmi işlem tamamlanmış oldu. Ağalar akşam yemeğinde bir araya gelip sermayeyi şu kadar artıralım, yaz kızım da diyebilirler. Hayırlısı olsun. Bende çok cüzi var. İnşallah herkesi tatmin eden bir karla herkes mutlu olur bu hissede.

6. hazırlıyorsun hazırlıyorsun .intema tarihinde yıllardır hiç bu kaar haberi peş peşe .açıklamadı biz alışık degiliz böyle her gün haber ve bir kaç tane ..hatta yetmedi son gönderdigin haber .zaten genel urulda karar alındıktan sonra .kayıtlı sermaye artırımını açıkladın .bunuda spk den onayı aldın .kabul edildi .bu haberi tekrar neden gönderdin .bizi yanıltamazsın .eczacııııııııı.bak haber var tavan yapmıyor gitmiyor .dökülünmü diyorsun . yemiyor artık canım yemiyor .eczacı senle spekle .beraber bu eşşege bindik.sen inecegin yerde bizlerde inecegiz.ama gaza gelip çok atlıyan olucak .buralarda begenmiyenler pahalı diyenler yukarılardan dalıcak intemaya..hareketli .hisse çok prim yaptı iyi hisse derler atlarlar .ah bir bilseler.uyuz hisse işi bittimi bir daha kolay kolay iş görmez eczacı zirveden satar .sonra yıllarca uğraşır dipten toplamaya................bekliyoruz eczacı ...bekliyoruz ilaççı .......bedelsizleri ....sen globalı kullan sat sat .arada kaptırdığına üzül .o yüzden hız kesti satışın .hokkabaz .yemezler artık......

7.  Alıntı Originally Posted by fatihrustu Yazıyı Oku
    Saat 17,25'te Gümrük ve Ticaret Bakanlığı onayı haberi de geldi. Bu durumda yönetim kurulunun sermaye artışı ile ilgili kararı alması için her türlü resmi işlem tamamlanmış oldu. Ağalar akşam yemeğinde bir araya gelip sermayeyi şu kadar artıralım, yaz kızım da diyebilirler. Hayırlısı olsun. Bende çok cüzi var. İnşallah herkesi tatmin eden bir karla herkes mutlu olur bu hissede.
    inş dostum bekliyoruz beklicez .tekkeden sıcak çorba çıkıcakmış.eeeeeee kaçarmı bu sene 2018 bedelsizlerin tarihi borsa şişik. bizde bedelsiz beklentisine takıldık iinş arkası gelicek diger hisselerdede

8. .....

VKY-L29 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfa 133/312 İlkİlk ... 3383123131132133134135143183233 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •