Sayfa 134/1078 İlkİlk ... 3484124132133134135136144184234634 ... SonSon
Arama sonucu : 8620 madde; 1,065 - 1,072 arası.

Konu: Sistem Takibi...

Alıntı Originally Posted by selimtogrul Yazıyı Oku
    Abi biliyor musun?
    Sen bitanesin

GM 5 Plus d cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Meşhur bir söz vardır:

- Hoca 'nın verdiği va'azı dinle, gittiği yoldan gitme! diye...

Önemli olan vaaz vermek değil; doğru yoldan ilerleyebilmektir. İşte bu yoldan kim ilerleyebiliyorsa; O bir tanedir. Bizler birer hiçiz...

"Yatırım Tavsiyesi Değildir!"... Eğitim ve Bilgi amaçlı paylaşımlar yapıyorum.

Grafikler Güncellenmiştir...

http://teknikanaliz.site/grafiklinkleri.html

NOT:
    Veriler güncellenmemiş o nedenle grafikler değişmemiş. Şu anda hepsi yeniden güncelleniyor...
    Son düzenleme : T/A; 31-08-2017 saat: 15:27.

3. Aileniz le ve Tüm sevdiklerinizle birlikte nice güzel günler ve hayırlı bayramlar diliyorum.

4. Sn. T/A Allah sizden razı olsun, hem sizin hemde başlığı takip eden tüm dostların Kurban Bayramı mübarek olsun, nice mutlu bayramlara sevdiklerinizle ulaşmanız temennisiyle.
    hissE alMAdan ÖNCE; Aylık, HafTalıK, sonra günlüK grafiğe bakın...
    operasyon yemiş yada fiyatı katlamış hissede MaCeRa ararsanız, Paranızdan OlurSUNUz....

5. Tüm forum sakinlerinin nice bayramlara tüm sevdikleriyle mutluluk ve sağlık dolu günlerle ulaşması temennisiyle Kurban Bayramı kutlu olsun.
    Dost dediğin düştüğünde yanında olan değil,kalkman için el uzatandır.
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilemez.

Alıntı Originally Posted by ibrahimaydin Yazıyı Oku
    Aileniz le ve Tüm sevdiklerinizle birlikte nice güzel günler ve hayırlı bayramlar diliyorum.
     Alıntı Originally Posted by lutfu001 Yazıyı Oku
    Sn. T/A Allah sizden razı olsun, hem sizin hemde başlığı takip eden tüm dostların Kurban Bayramı mübarek olsun, nice mutlu bayramlara sevdiklerinizle ulaşmanız temennisiyle.
     Alıntı Originally Posted by avcı Yazıyı Oku
    Tüm forum sakinlerinin nice bayramlara tüm sevdikleriyle mutluluk ve sağlık dolu günlerle ulaşması temennisiyle Kurban Bayramı kutlu olsun.
    Çok teşekkür ederim...

Ben de tüm herkesin mübârek Kurban Bayramı 'nı en içten dileklerimle kutlar; nice hayırlara vesile olmasını temenni ederim...

Allah kestiğimiz kurbanlarımızı ve ibadetlerimizi kabûl etsin ve her yıl yeniden kesip bu günlere çıkabilmeyi nasîp etsin. Kesemeyenlere, borçuz harçsız nice kurbanlar kesebilmeyi nâsip etsin...

Herkese selâm eder, büyüklerin ellerinde, küçüklerin gözlerinden öperim...

Mutlu ve huzurlu bayramlar...

7. başta T/A hoca olmak üzere tüm forumdaşlarımın bayramını kutlarım. sevdiklerinizle, sağlıkla hayırlı bayramlar görmeniz dileklerimle.
    yalnızca cehaletle savaşıp gerisiyle sevişelim. zengin olma garantisi yok ama dünyanın çok daha keyifli bir yer olacağına eminim

iyi bayramlar

Sayfa 134/1078 İlkİlk ... 3484124132133134135136144184234634 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •