Sayfa 135/395 İlkİlk ... 3585125133134135136137145185235 ... SonSon
Arama sonucu : 3156 madde; 1,073 - 1,080 arası.

Konu: DOAS - Doğuş Otomotiv

1.  Alıntı Originally Posted by ozer4151 Yazıyı Oku
    Kârda patlama olacak yine . Doasın hızlıca vites atmasını bekliyorum.
    Ne mi yapacak , zirve fiyatıni geçen Koç grubunu geçmesi gerekiyor. Thyao bile doası geçiyorsa baskı olduğunu düşünmekteyim.Fazla abartıldı.patrona göre sorun yok galiba. temettü sonrasi fiyat aşağı hızla düşüyorsa bir oyun vardır.

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    17-18 milyar tl kar yıl sonu rahatlıkla gelir min..hbk 81 olur..yarısını dağıtır 40 tl temettü demek..
    %8 temettü verimliliği diyelim 500 tl fiyatlama çok normal..

2.  Alıntı Originally Posted by ozer4151 Yazıyı Oku
    Kârda patlama olacak yine . Doasın hızlıca vites atmasını bekliyorum.
    Ne mi yapacak , zirve fiyatıni geçen Koç grubunu geçmesi gerekiyor. Thyao bile doası geçiyorsa baskı olduğunu düşünmekteyim.Fazla abartıldı.patrona göre sorun yok galiba. temettü sonrasi fiyat aşağı hızla düşüyorsa bir oyun vardır.

Alıntı Originally Posted by Kazançkapısı Yazıyı Oku
    17-18 milyar tl kar yıl sonu rahatlıkla gelir min..hbk 81 olur..yarısını dağıtır 40 tl temettü demek..
    %8 temettü verimliliği diyelim 500 tl fiyatlama çok normal..
    Sn.Özer,Kazanç Kapısı

Mesajlarınız neredeyse kesinlik içeren nitelikte.İnşallah beklentileriniz doğrultusunda olur ama normal piyasa koşullarında bile hiçbirşeyin garantisi yokken bu kadar iddialı konuşmak ne derece doğru bilemiyorum.Bunları öngörebilmek için öncelikle ikinci hatta üçüncü çeyrek bilançoların sonunu görmek gerekmez mi? Satışlar aynı performansla devam edecek mi,seçim dolayısıyla öne çekilmiş siparişlerin bu performansta ne kadar pay sahibi olduğu,seçim sonrası ekonominin gidişatı gibi birçok faktör var.Aşama aşama görmeden rakamsal değerlendirme yapmak cesaret ister.O yüzden öncelikli olarak Mayıs ayı satış rakamlarını da bir görmek gerekir.saygılar

3. Haklısın .

Burada yazdıklarımız kesin sonuç olarak diyemeyiz.demekte doğru değil.sadece tahminden ibarettir.
    Burada beklerken, sizlerle sohbet etmek, fikir paylaşmak çok önemli husustur.
    Borsa sonuçta geleceği satın alıyor.
    Doas ithal edip ,araç satıyor. Bugünden bu vaziyette ileriye doğru tahmin ediyoruz.ulkede her evde bir araçtan fazla var artık.ya da bundan sonrada ihtiyaç var.insanlar parayı buldukça hayatı kolaylaştırmak ister.
    Gelecek için doas biriktir sloganıyla hareket ediyorum şimdilik.
    Saygılarımla .
     Alıntı Originally Posted by moonglow61 Yazıyı Oku
    Sn.Özer,Kazanç Kapısı

Mesajlarınız neredeyse kesinlik içeren nitelikte.İnşallah beklentileriniz doğrultusunda olur ama normal piyasa koşullarında bile hiçbirşeyin garantisi yokken bu kadar iddialı konuşmak ne derece doğru bilemiyorum.Bunları öngörebilmek için öncelikle ikinci hatta üçüncü çeyrek bilançoların sonunu görmek gerekmez mi? Satışlar aynı performansla devam edecek mi,seçim dolayısıyla öne çekilmiş siparişlerin bu performansta ne kadar pay sahibi olduğu,seçim sonrası ekonominin gidişatı gibi birçok faktör var.Aşama aşama görmeden rakamsal değerlendirme yapmak cesaret ister.O yüzden öncelikli olarak Mayıs ayı satış rakamlarını da bir görmek gerekir.saygılar
    Burada insanlar boş konuşur, yalan konuşur. buna göre yatırım yapılmaz.biri hisseye girerse, biri çıkar .benim fikirlerim size tavsiye değildir.laf salatasıdır.

4.  Alıntı Originally Posted by moonglow61 Yazıyı Oku
    Sn.Özer,Kazanç Kapısı

Şirketin rasyoları riskin min.olduğu güvenini veriyor bana..ayrıca yılsonu 90-100 milyar tl satış yapacak bir şirketin piyasa değerinin de 28 milyar tl olması da ayrı bir ucuzluktur..

5. DOAS DOAS DOAS DOAS DOAS,,,,Dikkatimi çeken temettuden sonra hiç kaybettirmedi, birçok kağıt değer kaybetti,tabana vurdu diye düşünüyorum, tabiki asla yatırım tavsiyesi olmadan.

6.  Alıntı Originally Posted by Kazançkapısı Yazıyı Oku
    Şirketin rasyoları riskin min.olduğu güvenini veriyor bana..ayrıca yılsonu 90-100 milyar tl satış yapacak bir şirketin piyasa değerinin de 28 milyar tl olması da ayrı bir ucuzluktur..
    Hayırlısı olsun.Ben nedense aynı güveni duyamıyorum.Sebeplerini de pekçoğumuz yaşadık biliyoruz.Uzun uzun yazmayalım sonra negatif düşünenler yüzünden yükselmiyor deniyor.Keşke bu kadar basit olsa.

7. 130 fiyatı geçmemesi için özel baskı olduğu açık...
    hissede sıkışma iyice arttı...
    uçuş için pozitif bir haber yeter bence...
    Görüşlerim yatırım tavsiyesi değildir. Herkesin aklı kendine

8. geçen sene 3 aylık bilançoda 996.669.000 lira kâr açıklamıştı...
    Bu seneki 3 aylık bilançoda ise 3.900.214.000 lira kâr açıkladı... Kârını % 291 civarı artırmış...

Geçen seneki 3 aylık bilançoya göre satışları 7.240.156.000 lira iken, bu sene 3 aylıkta 19.449.673.000 lıralık satış gerçekleştirmiş.
    Bana göre gayet başarılı bir finans yönetimi var şirkette... Bu başarının hisseye de yansıması gerekiyor...
    Hissede yıl sonu beklentim 250 üstü... inşallah önümüzdeki bilançolarda daha iyi rakamlar görürsek neden olmasın...
    Sabırla beklemeye ve izlemeye devam...
    Görüşlerim yatırım tavsiyesi değildir. Herkesin aklı kendine

Sayfa 135/395 İlkİlk ... 3585125133134135136137145185235 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •