Sayfa 136/487 İlkİlk ... 3686126134135136137138146186236 ... SonSon
Arama sonucu : 3889 madde; 1,081 - 1,088 arası.

Konu: TTKOM - Türk Telekom

1. thebest senin akli dengen yerinde mi? sen hiç bir kelimeye kendi keyfince anlam yükleyemezssin.kullanacak başka kelime mi bulamadın bre cahil.BİR KELİMENİN ANLAMINI TÜRK DİL KURUMU BELİRLER.sen ve senin gibiler uyduruk anlamlar yükleyemez. inşallah bu çirkin iğrenç inadından vaz geçersin. aksi taktirde bu sayfalarda senden başka yazan kişi olmaz.

2. Tahtayı her kim yapıyorsa şirketin de hissenin de itibarını yok ediyor, 10.03'ten hop 9.80'e, yazık valla.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

3.  Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Tahtayı her kim yapıyorsa şirketin de hissenin de itibarını yok ediyor, 10.03'ten hop 9.80'e, yazık valla.

şirketin itibarının zedelenmesine müsade eden TÜRKİYE VARLIK FONU YÖNETİCİLERİ UTANSINLAR DEĞERLİ kardeşim.

4.  Alıntı Originally Posted by .bozoklu. Yazıyı Oku
    şirketin itibarının zedelenmesine müsade eden TÜRKİYE VARLIK FONU YÖNETİCİLERİ UTANSINLAR DEĞERLİ kardeşim.
    Hisse başı kaç lira verdiler bankalara, şimdi ne kadar zarardalar.
    Fiili dolaşımdaki az miktardaki malın dışında tüm mal kamunun, hisse düşerken en çok zararı kamuya yazdırıyor, piyasa değeri yükselecekti hani.

5. Merak etmeyin şirketin gelirleri artacak.zamlar henüz faturalara yansımadı.ben toplamaya başladım temettü parasıyla.
    yazdıklarım yatırım tavsiyesidir. beni dinleyin görün ebenizinkini.

6. Jöleli mesaisini Kardemir'e veriyor.

7. Ttkom MORUKLARI hirsizligi is haline getirdiginizden zaten lanetlisiniz, ustununuze su laneti okuyorum ,en sevdiginiz insanlarin eziyet aci cekmesini gormeniz laneti.

8. Endeks yeşillendi ama bizimki satışa devam.
    Nedir bunun sıkıntısı.

Sayfa 136/487 İlkİlk ... 3686126134135136137138146186236 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •