Sayfa 137/1030 İlkİlk ... 3787127135136137138139147187237637 ... SonSon
Arama sonucu : 8234 madde; 1,089 - 1,096 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by GrandturkInvest Yazıyı Oku
    vakıfbank'ın batması zaten devletin batması anlamına gelir. O durumda zaten mevdutanın da bir güvencesi yok.
    eurobond bir şirketin veya devletin döviz cinsinden tahvili dediniz de, ben herhangi bir devlet yada şirket gibi algıladım..

yani söz konusu eurobond vakıfbank ın.. anlaşılmıştır hocam.

2. teb marifetli rica ettim tekrar acmayi.21 den aktif ettiler gunluk..
    suresi dolanlar telefonla arasin bankayi..

32 gunluge 24 veriyorum.250k ustune 25 dedi..

250k uzeri olanlar hic ugrasmasin teb 25 direk verdi..

ben 1 ay oranlar otursun diye beklemek istedigimden gunluk teb mantikli geldi.hem dolarda biraz daha dusme olursa dolara gecmem de kolay olur..

3.  Alıntı Originally Posted by GrandturkInvest Yazıyı Oku
    Uzun süre ihtiyacın yoksa, şirkete de güveniyorsan şu anda devlet bankaları yüksek oranlar veriyorlar. En son vakıfbank 2022 vadeli eurobond 18% getirisi var. Yani basit hesapla 4 yıl içinde dolara 72% faiz alıyorsunuz. Tek risk faizler yükselirse anlık bakiyenizde düşüşler olabilir ama tahvili süresinin sonuna kadar tutarsanız, yukarıda yazdığım getiri garantilidir. Başka bir arkadaşta eurobond'u sormuştu. Eurobond bir şirketin yada ülkenin döviz cinsi tahvilidir.
    Bu eurobond yatırımı için en az ne kadar kaynak gerekiyor?
    Yatırım tavsiyesi içermez ve asla yatırım tavsiyesi DEĞİLDİR.

4. Vakıfbank 2022 vadeli eurobond kodu:US900123BZ27

5.  Alıntı Originally Posted by diproyal Yazıyı Oku
    Bu eurobond yatırımı için en az ne kadar kaynak gerekiyor?
    Aracı kurum ve bankanızdan min. yatırım tutarını öğrenebilirsiniz.

6. reis şöyle konuşmuş

Erdoğan TCMB'nin faiz artırımının oldukça yüksek oranda gerçekleştiğini belirterek "TCMB'nin bağımsızlığının neticesini göreceğiz" dedi.

Erdoğan şu açıklamaları yaptı, "Biz döviz kurunun yatay seyre geçmesini beklerken tam tersi bir durumla karşılaştık. ABD'nin açıklamaları ile alçak bir döviz saldırısına maruz kaldık. Dövizdeki artış mantıkla açıklanamayacak şekilde yükseltildi. Yılbaşında, 3,8 olan, Nisan başında yaklaşık 4 olan, Haziran'da 4,6'yı bulan kuru buraya kadar anlayabilirdik. Seçimde böyle bir kıpırdanma olabilir diye baktık. Daha sonraki gelişmeleri öyle değerlendiremiyoruz. Temmuz'da aynı seyri gösteren dövizin, Ağustos'taki yükseliş bir döviz suikasti girişimidir. ABD yönetiminin egemenlik haklarımıza saygısızlık eden tutumlarına karşılık vermedik diye oluyor. Türkiye bir kabile devleti değildir, hukuk devletidir."

7. ERDOĞAN: KİM Kİ DÖVİZ TALEP EDİYOR, BUNLAR İLGİLİ MERCİİYE ŞİKAYET EDİLMELİ

kimi kast ediyor bilen var mı

8. Reis konuşmaya başladı dolar çıktı borsa düştü..

ne yazık ki hep böyle oluyor..

Sayfa 137/1030 İlkİlk ... 3787127135136137138139147187237637 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •