Sayfa 137/312 İlkİlk ... 3787127135136137138139147187237 ... SonSon
Arama sonucu : 2489 madde; 1,089 - 1,096 arası.

Konu: INTEM - İntema İnşaat ve Tesisat

1. ilaççı sat bakalım nereye kadar satıcan ..hayırsızzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

2. 1 e on bedelli açıklaninca bakalım Afyon gibi rokete bağlayacak mi tekrardan?

3. selamun aleyküm arkadaşlar sizin için destek ve dirençlerin bulunduğu ve tarafımdan uzun zaman önce çizilmiş grafiği paylaşıyorum. Artık hisse bir tercihyapacaktır ya düşeni kırıp uzun vade hedefim olan 80-85 aralığına gidecek yada 30,41 desteyi test edip burada bir tercih yapacaktır. Hissede yukarı yönlü dönüş sinyalleri var ancak hala teyit almamış hayırlısıbakalımmm tüm intem hissedarlarına saygılarımı sunuyorum ytd..

4.  Alıntı Originally Posted by 0571şaban Yazıyı Oku
    selamun aleyküm arkadaşlar sizin için destek ve dirençlerin bulunduğu ve tarafımdan uzun zaman önce çizilmiş grafiği paylaşıyorum. Artık hisse bir tercihyapacaktır ya düşeni kırıp uzun vade hedefim olan 80-85 aralığına gidecek yada 30,41 desteyi test edip burada bir tercih yapacaktır. Hissede yukarı yönlü dönüş sinyalleri var ancak hala teyit almamış hayırlısıbakalımmm tüm intem hissedarlarına saygılarımı sunuyorum ytd..
    aleykümüsselam ..dostum paylaşımın için teşekkürler.inşallah diyoruz.temennimiz..arada grafik veya takas paylaşımlarını mahrum etmeyin.

5. yarın Akkoyun kara koyun ortaya çıkacak gibi oyle bir sıkıştı ki ya tam patlayacak ya tam patlayacak :]

6. Mal gelmeyince...kızdı maloğlumal...

Çok kızdı....

Sermaye artırımınıda ertelemesin bu ...!!!!!!!

Okadar kızacağını bilseydim verirdim malı mala....!!!!!!

7. çıkartamıyon....

Endir şunu aşşağıyada...

20 tl'lere...çuvalla mal alacam söz...

Almazsam namerdim...

Akıl yok bu malda....veryim gazıda alalım elinden malı...

Başka çaresi kalmadı...!!!!!!!!!

Varmı sende o yürek indir şunu...20'lere...!!!!!!

8. Baddog 20 tl.yi gormesi artik cok vahim durumlar haricinde imkansiz gibi bunu sen cok iyi biliyorsun, hala yatirimciyi urkutup mal gelirmi diye yogun bi sekilde kulis yapiyorsun, millete bok atacagina, sen burada neler yapıyorsun, neyin pesindesin onu itiraf et,ula yatacak yeriniz var mi sizin , gunahlarinizi bi gun odeyeceksiniz, herkesin parasinin yenmiyecegini de bir gun anlayacaksınız, o gun geldiginde zipzip i hatirlayacaksiniz...

Sayfa 137/312 İlkİlk ... 3787127135136137138139147187237 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •