Sayfa 137/1000 İlkİlk ... 3787127135136137138139147187237637 ... SonSon
Arama sonucu : 7995 madde; 1,089 - 1,096 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI II ( & Mevduat faizi karşılığı oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by ersunan Yazıyı Oku
    Şöyle bir durumla karşılaştım başına gelen oldu mu acaba. Garanti bankası ile fon ve hisse alıp satıyorum, son 4 gündür hesabımdan KREDİLİ HESAP FAİZ TAHSİLATI adında 5'er tl. para çekiliyor, avans hesabım veya kredi hesabım yok.
    Şubeye gidip sordum fon alırken marj için yeterli para bırakmadıysanız onun kredisinin tahsilatıdır gibi bir şeyler dediler ama bilemedim aylardır fon alır satarım ilk defa oluyor, daha kaç gün böyle para çekilecek onu da anlamadım.
    Başıma gelmedi ama fon alırken tutar ile değil de adet ile talep yapıyorsanız olabilir. Tutar ile yapmak en sağlıklısı diye biliyorum.

2.  Alıntı Originally Posted by admustafa Yazıyı Oku
    10 Ekim - 31 Ekim arası 8 ayrı günde aldıktan sonra kâr ettim yaklaşık %3 kadar Gerçi yarın ki fiyat henüz belli değil ama tahminen 0.7 artı gözüküyor portföyü
    İyi bir oran yakalamışsınız, hayrını görün inşallah. Ben de OBP’den biraz kazanç sağladım

3.  Alıntı Originally Posted by admustafa Yazıyı Oku
    GL1 dağılım raporu yayınlanmış Gerçi bugün satış emri verdim Cuma vedalaşacağız kendisiyle ama takibimde olacak yine
    Takipte başka neler var üstadım. Ser verip sır vermiyorsunuz gibi bir durum oluşuyor.

4.  Alıntı Originally Posted by cielorosso Yazıyı Oku
    Başıma gelmedi ama fon alırken tutar ile değil de adet ile talep yapıyorsanız olabilir. Tutar ile yapmak en sağlıklısı diye biliyorum.
    Yok alırken adetle yapmam her zaman tutarla yaparım, sadece tamamını satarken adet girerim. İlginç bir durum bakalım nasıl olacak.

5. TZL MK 12.83 (PPF)
    TZV MK 9.67 (KVBA)
    ZPK MK 14.84 (Kısa vadeli Kira ser.)
    Bugün TZV den çıkıp ZPK ya girmiştim.Doğru karar vermişim.
    Hem kvba dan hem de ppf den daha iyi getiri almışım.
    KVBA fonlarında kalan için tatsız bir gün oldu.

6.  Alıntı Originally Posted by Maydonozcu Kamil Yazıyı Oku
    Takipte başka neler var üstadım. Ser verip sır vermiyorsunuz gibi bir durum oluşuyor.
    Bende neyi takip edeceğimi şaşırdım üstadım GL1 kağıt üstünde çok güzel gözüküyor ama son çöküşte toparlama kısmında sıkıntı yaşadı Hisse senedi fonlarında endeks fonlara doğru bir yönelim var sanki şu an bende

7. cuma sabah 1 lira dahi kalmayacak şekilde gpg'ye veda ediyorum,son derece yanlış karar almışım,bugün getirisi 0.03 para boşta kalsa daha iyi.kafama tüküreyim bir de okt satıp bunu artırdım.

8.  Alıntı Originally Posted by admustafa Yazıyı Oku
    10 Ekim - 31 Ekim arası 8 ayrı günde aldıktan sonra kâr ettim yaklaşık %3 kadar Gerçi yarın ki fiyat henüz belli değil ama tahminen 0.7 artı gözüküyor portföyü
    Tahminen %0.5 artı kapattı GL1 Seans sonuna doğru gelen satışlar düşürdü getiriyi. Eylül dağılımı %0.8 artı kapattı bu arada dağılım değişmese daha iyi gelecekti getiri

Sayfa 137/1000 İlkİlk ... 3787127135136137138139147187237637 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •