Sayfa 137/1002 İlkİlk ... 3787127135136137138139147187237637 ... SonSon
Arama sonucu : 8011 madde; 1,089 - 1,096 arası.

Konu: Viop XLVIII

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    12,816
    Çarşambaya çok var.Öyle önlemler alınır ki sağlam artı bile açar.Bence en önemlisi 20-40 milyar dolarlık bir finansman bulmak.

KATAR-İMF-DÜNYA BANAKSI VS...
    Az ciddiyet, Çok geyik...

Alıntı Originally Posted by ABKA Yazıyı Oku
    25 kişilik ekip mi?...tamam onu saydık..geriye kaldı 24 tane Avrupa ülkesi..haydi senin için 20 olsun...

MANŞET olacak bir yardım görmedim..Kerhen değil..

Hani formalite icabı değil de...JAPONYADAN-ÖZBEKİSTANDAN GÖRDÜM..
    Devamlı AHaber izlersen görmezsin. Hatay'da da deprem olmadı zeten. 7000 küsür yabancı çalışıyor şu an Türkiye'de.

Neyse kime laf anlatmaya çalışıyorum ki!

3. Burada bazı alçak hırsız kan emici fırsatçılar neden işlemler iptal olmuş diye ağlıyor birde utanmadan yok bu işi bilmiyorlarsa gelmesinler
    Ulan geri zekalı biz bilmiyormuyuz temeli tekniği okuyamıyormuyuz olayları hatta borsa tarihini vs
    Örnek 1906 Kaliforniya depremi sonrası jesse livermore shorttan nasıl kazanıldığını. Yani bunları analiz edemiyormuyuz bre ahlaksız neyse….

4.  Alıntı Originally Posted by emregunes Yazıyı Oku
    Salı gününü iptal edemezler. YF 1.5 milyar tl mal çıktı. İptal etseler bir daha bu hacimde mal çıkamazlar. ilaveten tabandan da malı sen,ben almadık. Birileri aldı...
    Umarım gene dağ fare doğurmaz ve bir takım olumlu kararlar alırlar. Çünkü beklenti oluştu ve bunu hapmazlarsa açılışta taban büyük ihtimal olur.
    Eee bugun niye kapatip gunu iptal ettiler ozaman , zaten aksama kdr hacimde olurdu zaten tabana yakindi hisseler .

Bunlarin disine kan degdi bunlar dun niye toplandi bugun icin bence , basalim asagi kapatlm gunude iptal.edip ziriltiyi keselim dediler .

Acacagi gun zaten yapistiracaklarsa niye kapadilar .

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    12,816
     Alıntı Originally Posted by mzffr Yazıyı Oku
    Devamlı AHaber izlersen görmezsin. Hatay'da da deprem olmadı zeten. 7000 küsür yabancı çalışıyor şu an Türkiye'de.

Neyse kime laf anlatmaya çalışıyorum ki!
    sadece halk tv izleme muhakemen kaybolur...Siyasi taassup olunca karabatak gibi çıkarsınız..Bu yorumunuz başka alanlardada gösterin..ekonomi-siyaset vs..hiç bir halt yok..ÜMİDE TAKILMA...adamı bitirir..
    Az ciddiyet, Çok geyik...

6.  Alıntı Originally Posted by ABKA Yazıyı Oku
    Çarşambaya çok var.Öyle önlemler alınır ki sağlam artı bile açar.Bence en önemlisi 20-40 milyar dolarlık bir finansman bulmak.

KATAR-İMF-DÜNYA BANAKSI VS...
    Mumkunse secimini yapsin gitsin . O gittigi gun dth lar hizla cozulur piyasaya akar zaten 3 5 normal hareket yapsin gelen hukumet bitti gitti .

7.  Alıntı Originally Posted by Şakir Yazıyı Oku
    Eee bugun niye kapatip gunu iptal ettiler ozaman , zaten aksama kdr hacimde olurdu zaten tabana yakindi hisseler .

Bunlarin disine kan degdi bunlar dun niye toplandi bugun icin bence , basalim asagi kapatlm gunude iptal.edip ziriltiyi keselim dediler .

Acacagi gun zaten yapistiracaklarsa niye kapadilar .
    Çünkü gaz almak için iptal gerekiyordu. Dünü iptal edemezlerdi.
    En iyisi bugün hacimsiz düşüş yapıp , iptal etmekti . Ölümü gösterip sıtmaya da razı ettiler...
    Sonuçta müdahale oldu ama yapanın yanına kar kaldı herşey.
    İlaveten yüksek teminat tamamlama vardı dünden. Onu da bugün hallettiler.
    Ben böyle yorumluyorum.

8. Afetin ekonomik zararı ilk etapta çok büyük, iki gündür yapılan satış ortada.
    Çarşamba günü açılınca, hele ki serbest marj ile açılırsa, bugünleri gören yatırımcı panikle satıp -%20-30 yaptırmaz mı?
    Bunun olmaması için nasıl önlem alabilirler? Satış tuşunu mu sökeceksin?
    Artı açılış bence mümkün değil ama olursa da ilk birkaç saniye için olur. Umarım yanılırım ama bence zor.

Sayfa 137/1002 İlkİlk ... 3787127135136137138139147187237637 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •