Sayfa 139/555 İlkİlk ... 3989129137138139140141149189239 ... SonSon
Arama sonucu : 4436 madde; 1,105 - 1,112 arası.

Konu: INFO - İnfo Yatırım

1. 1000 lota 1950 TL

10 bin lota 19500 tl gibi bir rakam verilecek

bedelli oranı biraz yüksek olduğu için bölünme tarihi yaklaştıkça tahtada bedelliye katılım için satış olabilir

sizin düşünceniz nedir arkadaşlar ?

2.  Alıntı Originally Posted by Strategy Yazıyı Oku
    1000 lota 1950 TL

bedelli oranı biraz yüksek olduğu için bölünme tarihi yaklaştıkça tahtada bedelliye katılım için satış olabilir

Şahsım adına cvp vereyim hem bedelliye ireceğim hemde 5... tl altına her geldiğinde maliyet düşürebilirm sonuçta uzun vadeciyim. nedemişler bedava peynir fare kapanında... YTD.

3.  Alıntı Originally Posted by Strategy Yazıyı Oku
    1000 lota 1950 TL

Walla ben de o niyetle bekledim 5 TL altına gelirse kozalaklardan pay çıkarıp toplarım diye ama gelmedi, bir de tahta derin olmadığı için 15-20 kademe çizmeden mal da alınmıyor ) İnfo'nun işleri çok iyi gidiyor görünüyor buradaki arkadaşlar yabancı değil o yüzden bir taraftan da yükselmesine seviniyorum. İsmen'den selamlar, bol kazançlar..

P.s: çok para kazanırsanız ismen'e tekrar bekleriz bizim tren info gibi hızlı kalkmıyor, rayda sabit hızda ilerliyoruz..
    Yazdıklarım tamamen kişisel görüşlerim olup yatırım tavsiyesi değildir.

4.  Alıntı Originally Posted by hakkıakgün Yazıyı Oku
    Walla ben de o niyetle bekledim 5 TL altına gelirse kozalaklardan pay çıkarıp toplarım diye ama gelmedi, bir de tahta derin olmadığı için 15-20 kademe çizmeden mal da alınmıyor ) İnfo'nun işleri çok iyi gidiyor görünüyor buradaki arkadaşlar yabancı değil o yüzden bir taraftan da yükselmesine seviniyorum. İsmen'den selamlar, bol kazançlar..

P.s: çok para kazanırsanız ismen'e tekrar bekleriz bizim tren info gibi hızlı kalkmıyor, rayda sabit hızda ilerliyoruz..
    Sağolun sayın hakkıakgün oradan da kazanıyoruz ancak ağır ağır gidiyor. Ben şahsen bu büyüme ve hacim artışı ile beraber üstüne birde bedelliden sonra borçlanma maliyeti çok azalacağından çok iyi olacağını düşünüyorum. Ayrıca bedelli konusunda şuan yaklaşık 6 TL olan ve bedellide 1 tlden lot alma fırsatını çoğu kişinin değerlendireceğini düşünüyorum. Son zamanda hisseye ilgi her yerden var yerli yabancı alıcısı çok.Heekese bol kazançlar. Ytd

WAS-LX1A cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by Tarila Yazıyı Oku
    Hoşgeldin ortak suyun sıcaklığı sende beğenmişsin herhalde, çabalarım bi işe yarıyor belli ki Sen infoya hemen geç o ne güzel hacim öyle

INFO'nun son kap bildirimlerini gördün mü bilmiyorum, bebek yeni ofislerle büyümeye devam ediyor. Ekstra olarak temettü içinde bir açıklama gelmiş 2021 baharındandan itibaren yeni bir temettü şirketi doğacak gibi, hem bedelliden gelecek 66 milyon lira hemde o vakte kadar kasaya koyulacak parayla beraber en azından kasada 150 milyon lira olur. Yeni sermayeyle hisse başı 20-25 krş rahatlıkla dağıtacaktır
    Hoşbulduk , her gün ufak ufak alıma devam , ismen forumundada yazmıştım ilk aracı kurumlara yatırım yapmadan önce çok araştırdım hepsini diye ve ismen daha makul geldiği için ismene girdim diye çok yüklü bir portföy ile ama şu an infoda ilgiyi hak ediyor ama önünde çok yol var tabi , tahta çok sığ korkutuyor insanı kendi hacmimle girersem sonra çıkamazsam diye , ismende öyle bir sıkıntı yok ,ismen daha likit bir hisse , bedelli inşallah tahtanın sığlığını biraz hafifletecektir

6.  Alıntı Originally Posted by ibagatir Yazıyı Oku
    Hoşbulduk , her gün ufak ufak alıma devam , ismen forumundada yazmıştım ilk aracı kurumlara yatırım yapmadan önce çok araştırdım hepsini diye ve ismen daha makul geldiği için ismene girdim diye çok yüklü bir portföy ile ama şu an infoda ilgiyi hak ediyor ama önünde çok yol var tabi , tahta çok sığ korkutuyor insanı kendi hacmimle girersem sonra çıkamazsam diye , ismende öyle bir sıkıntı yok ,ismen daha likit bir hisse , bedelli inşallah tahtanın sığlığını biraz hafifletecektir
    benı ne korkuyor bılıyormusunuz gecıs gecmıste kaldı ama bu kagıt 2019 da 0.50 kurustu sadece su anda 6 yanı bu gunlerı satın aldımı almadımı beklentı gerceklestımı sorusu var kafamda onceden almıs olsam ah ah sıkı sıkıya sarılırdık

7.  Alıntı Originally Posted by wracker Yazıyı Oku
    benı ne korkuyor bılıyormusunuz gecıs gecmıste kaldı ama bu kagıt 2019 da 0.50 kurustu sadece su anda 6 yanı bu gunlerı satın aldımı almadımı beklentı gerceklestımı sorusu var kafamda onceden almıs olsam ah ah sıkı sıkıya sarılırdık
    Bunu çok eski fiyatlardan alan çok olduğunu düşünmüyorum bu hissenin ismen gibi çok eski sadık yatırımcıları yoktur çoğu kişi 2019 sonu gibi hisseye girmeye başlamıştır , bu hissenin ortalama maliyeti yüksektir yatırımcı nezdinde , hissenin ederine gelirsek doğru fiyat çok hızlı arttı ama şirkete baktığında eskiden zarar açıklayan şimdi ise iyi kar açıklayan bir şirket var , önemli olan istikrarı bozup bozmayacağı , bist hacimlerinin düşüp düşmeyeceği bunlar çok önemli , çünkü infonun ana gelir kalemi komisyon , gelir dengelemesi yok bunda ismende olduğu gibi , hacimler düştüğü zaman info çabuk çakılır , bist hacminin düşmesini bekliyor muyum hayır en azından 2021-2022 , çünkü bireysel tasarrufun çok az kısmı %5-6 sı borsada , mevduat ve dolarda hala çok yüksek rakamlar var , faizler düşüyor , düşecek daha da , dolar yükselebir ama çok yükseleceğini sanmıyorum , onun için borsaya para akışı daha devam edecektir , yani info , ismen bunların daha yolu var , info sığ olduğu için daha yüksek artı veya eksi tepki veriyor yani likit bir hisse değil , ismen ise tam tersi ,

8.  Alıntı Originally Posted by ibagatir Yazıyı Oku
    Bunu çok eski fiyatlardan alan çok olduğunu düşünmüyorum bu hissenin ismen gibi çok eski sadık yatırımcıları yoktur çoğu kişi 2019 sonu gibi hisseye girmeye başlamıştır , bu hissenin ortalama maliyeti yüksektir yatırımcı nezdinde , hissenin ederine gelirsek doğru fiyat çok hızlı arttı ama şirkete baktığında eskiden zarar açıklayan şimdi ise iyi kar açıklayan bir şirket var , önemli olan istikrarı bozup bozmayacağı , bist hacimlerinin düşüp düşmeyeceği bunlar çok önemli , çünkü infonun ana gelir kalemi komisyon , gelir dengelemesi yok bunda ismende olduğu gibi , hacimler düştüğü zaman info çabuk çakılır , bist hacminin düşmesini bekliyor muyum hayır en azından 2021-2022 , çünkü bireysel tasarrufun çok az kısmı %5-6 sı borsada , mevduat ve dolarda hala çok yüksek rakamlar var , faizler düşüyor , düşecek daha da , dolar yükselebir ama çok yükseleceğini sanmıyorum , onun için borsaya para akışı daha devam edecektir , yani info , ismen bunların daha yolu var , info sığ olduğu için daha yüksek artı veya eksi tepki veriyor yani likit bir hisse değil , ismen ise tam tersi ,
    saolun yazı ıcın yazdıklarınızda cok haklısınız sadece cok yuksekten gırdım panıgı bıraz var desem yalan olmaz hep gırmek ıstıyoordum sonunda ufakta olsa aldım dun bakalım hayırlısı

Sayfa 139/555 İlkİlk ... 3989129137138139140141149189239 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •