Sayfa 14/166 İlkİlk ... 412131415162464114 ... SonSon
Arama sonucu : 1328 madde; 105 - 112 arası.

Konu: ARCLK - Arçelik A.Ş.

1. ) yanlıs ata oynamak bu olsa gerek kchol u kapatıp buna ekleme yaptık birde. Bunun da sırası gelecek ama ne zaman hakkımızda hayırlısı iyiki patron varda satışları karsılıyor yoksa duman olmuştuk simdiye )
     Alıntı Originally Posted by knockermaster Yazıyı Oku
    Butun koclar gitti bu delirtti
    SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Takip edemediğim için kesin olarak söyleyemiyorum ama sanırım 33.50'den satışa geçen bu kez şirketin kendisiydi.

3. Bank of 2 kere artıdan eksiye gecti gün boyu bir savas var ak bofa vs şirket işin garip tarafı onlar alıyor sirket satıyor sirket alıyor onlar satmaya baslıyor kendi haline bırakırsa ne olacak bakalım asıl ben onu merak ediyorum ) buradan da bir arkadas sağolsun bana yazmış biraz sakin olmamı söylemiş viop kchol kontratları satıp buraya yüklü girdiğim İcin ve bu yükselişe ayak uyduramadığı İcin böyle yazıyorum spot olsa sıkıntı değil neyse rahatsız ettiysem affola. Sonucta sirket iki sinde de alım acıkladı kcholün durumu ve arclk durumu ortada. Büyük bir baskı var arclk de.
     Alıntı Originally Posted by kelebekx Yazıyı Oku
    Takip edemediğim için kesin olarak söyleyemiyorum ama sanırım 33.50'den satışa geçen bu kez şirketin kendisiydi.

4.  Alıntı Originally Posted by grand-prix Yazıyı Oku
    Bank of 2 kere artıdan eksiye gecti gün boyu bir savas var ak bofa vs şirket işin garip tarafı onlar alıyor sirket satıyor sirket alıyor onlar satmaya baslıyor kendi haline bırakırsa ne olacak bakalım asıl ben onu merak ediyorum ) buradan da bir arkadas sağolsun bana yazmış biraz sakin olmamı söylemiş viop kchol kontratları satıp buraya yüklü girdiğim İcin ve bu yükselişe ayak uyduramadığı İcin böyle yazıyorum spot olsa sıkıntı değil neyse rahatsız ettiysem affola. Sonucta sirket iki sinde de alım acıkladı kcholün durumu ve arclk durumu ortada. Büyük bir baskı var arclk de.

Kimsenin rahatsız olduğu yok dostum. Zaten forumda yazan kimse de yok. Şahsen ben yazılan herşeyi önemsiyorum ve çok değerli buluyorum. Ellerine sağlık.

5. Arclk gün sonu https://twitter.com/GRANDPRX1/status...178415111?s=19

6. Günaydın yine ben 12.08.2021 tarihinde 32,76 TL - 33,20 TL fiyat aralığından (ortalama 32,9807 TL) 1.010.000 adet pay geri alınmış ve Şirketimizin sahip olduğu ARCLK payları 8.568.677 adete ulaşmıştır. (Şirket sermayesine oranı %1,2681)

7. İyi akşamlar yine ben galiba bugun de patron alım yaptı sağolsun. Benim farklı bir sorum olacak temmuzun başında gelen ilk haber de son cümlesinde ;
    ##Geri alım için ayrılacak fonun, 2.400.000.000 TL olarak belirlenmesine,
    · Yürütülecek geri alım işleminin, yapılacak ilk genel kurul toplantısı gündemine alınarak, genel kurulda pay sahiplerinin bilgisine ve onayına sunulmasına,
    karar verilmiştir.##, diye bir ibare var. Patron bu kaynağı nereden karsılıyor sirket özkaynaklarından mı?

8.  Alıntı Originally Posted by grand-prix Yazıyı Oku
    İyi akşamlar yine ben galiba bugun de patron alım yaptı sağolsun. Benim farklı bir sorum olacak temmuzun başında gelen ilk haber de son cümlesinde ;
    ##Geri alım için ayrılacak fonun, 2.400.000.000 TL olarak belirlenmesine,
    · Yürütülecek geri alım işleminin, yapılacak ilk genel kurul toplantısı gündemine alınarak, genel kurulda pay sahiplerinin bilgisine ve onayına sunulmasına,
    karar verilmiştir.##, diye bir ibare var. Patron bu kaynağı nereden karsılıyor sirket özkaynaklarından mı?

Bir Patron bir de siz alıyorsunuz sanırım Topic çok sessiz.
    Daha önce de yazdım burada, Şirketin büyüklüğüne - adına yakışmayan bir borsa performansı var. Bunu geçmiş yıllara bakarak söylüyorum.
    Bu kadar ucuz kalmasına şaşırıyorum .
    Şirketin geri alım yapmasına da şaşırıyorum doğrusu. Daha önce fiyat yarı yarıya düşmüşken almadılar ama bu sene bu kadar şirket satın alımı yapmalarına rağmen para ayırıp hisse alıyorlar.
    Finansalları ucuz kaldığından ve şirket geri alıyorsa vardır bir bildiği diyerek geçenlerde bende aldım bir miktar.
    Yakında bu 32-33 TL arasından kurtulup yukarı atmasını bekliyorum.

Sayfa 14/166 İlkİlk ... 412131415162464114 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •