Sayfa 14/170 İlkİlk ... 412131415162464114 ... SonSon
Arama sonucu : 1359 madde; 105 - 112 arası.

Konu: GLYHO- Global Yatırım Holding

1. Yay geriliyor. Üç beş güne çapan oğlan çıkar.

2. Bu hissenin alsat hissesi olmadığını..
    Buraya değer yatırımı yapılması gerektiği artık su yüzüne çıktı.
    Algılatılanla algılananla algılanması gerekeni gören gözler görebilmeli.

İlla yapacağım diyen yuzde 10 ile yapsın. Nacizane yapıyoruz...

3.  Alıntı Originally Posted by FİLOZOF16- Yazıyı Oku
    Bu hissenin alsat hissesi olmadığını..
    Buraya değer yatırımı yapılması gerektiği artık su yüzüne çıktı.
    Algılatılanla algılananla algılanması gerekeni gören gözler görebilmeli.

İlla yapacağım diyen yuzde 10 ile yapsın. Nacizane yapıyoruz...
    sn filozof,

))) ne dedunnnnn. . . . .ne dedunnn. . . . . uy kesileyum saaa. . . . . . bu kaat trade kağıdı değil he. . . . . . . . dusuncelere saygımız var. . . . . . . . ama sonuclarıda görmezden gelmemeli
    Yazdıklarım deli saçmasıdır. Hiç bir anlamı yoktur. Yatırım ve bilgi tavsiyesi değildir. Sohbet muhabbet amaçlıdır

4. sn beşiktaş.....geçtiğimiz 4 gün içinde hissenin yaptığı harekette bulundum.......bence sen yoktun.....eğer varsan global grubuna dahilsin.......beni merak ediyorsan .....global grubunun işlem yaptığı bir aracı kurumu kullanıyorum...ancak hissede bir kurum front işlemleri yapıyor.......bu arada glyho hissesi gph nin londra fiyatına göre ucuz kaldı.....nassau limanının yeni yatırımı bu hafta devreye giriyori....global grubu için bir dönüm noktasi......bunu önümüzdeki dönemde fiyatlamada görecez....

5.  Alıntı Originally Posted by beşiktAŞK Yazıyı Oku
    Çok şukür kararlarımın %95 i doğrudur. hele çift taraflı olunca daha keyifli ( sattığım altın dustu, aldığım hisse cıktı) an itibarıyle de kar almaya başladım. sattığımızda para kazansın ()))) (sonucta 7 hisse ye satıs koymusuz)

saygılarımla
    Sevgili aysha,

Çok geriden geliyorsun çokkkkkkkk....... Bak açık secik yazıyorum hiç bir kişi, grup ve kurum ile ilişkim yok. Olmadı olmayacak neden mi? Çünkü ne kredili işleme, ne gereksiz bir ekibe ne de hepsi benim olsun diyen kafa yapısına sahibim.

Saygı ve sevgilerimle.

Not.... Bunu daha önce de yazdım ama sinir bozucu sekilde bir öngörüye (yada ne derseniz) sahip olduğumu kabul ediyorum. Bu yuzden ulan adam sallıyor diyeceksenizde yazdığım herseyin olmadan önce yazıldığını ve akabinde gercekleşmelerin zikrettiğim yönde olustuğunu göreceksiniz. Bu sadece hisse senedi için değil altın fiyatlarında hatta secimlerde bile bu sekilde gercekleşiyor. Biz buna havayı iyi koklamak diyoruz.
    Yazdıklarım deli saçmasıdır. Hiç bir anlamı yoktur. Yatırım ve bilgi tavsiyesi değildir. Sohbet muhabbet amaçlıdır

6. ÇOK mu geride.......bence değil....en doğru yerdeyim.......sor bakalım patronuna......ben nerdeymişim..........zaten yavaş yavaş oyunun sonuna geliyoruz....seninde burdaki memuriyet hayatın bitecek....ve nefes alacaksın.....hayırlı işler.....hep beraber tabiiiii....ama artık aracı kurumunu değiştir......
    Son düzenleme : aysha; 19-05-2023 saat: 22:50.

7.  Alıntı Originally Posted by aysha Yazıyı Oku
    ÇOK mu geride.......bence değil....en doğru yerdeyim.......sor bakalım patronuna......ben nerdeymişim..........zaten yavaş yavaş oyunun sonuna geliyoruz....seninde burdaki memuriyet hayatın bitecek....ve nefes alacaksın.....hayırlı işler.....hep beraber tabiiiii....ama artık aracı kurumunu değiştir......
    Tatlış şey seni. . . . . . . . .

Ya korkma sor ne sormak istiyorsan cekinme. . . . . . . Ne memuriyeti?. . . . . işin içinden cıkamayınca genel gecer bombalamalar. . . .

Bak daha acık yazayım. Hani 7 kağıtta işlemim ( satısım var dedim ya. hangileri? ve hacim sırasına göre

1. EREĞLİ

2. BİM

3. CW ENERJİ

4. BUCİM

5. GLOBAL

6. CEMTAS

7. PAPİLLON

Bak sevgili prenses daha rahat anla diye bunları yaptığım satıs oranına göre dizdim diyede acıklamasını yapayım. eşit ağırlıklı işlem yapmadım. tahtanın kendi dengesi içersinde bir alıs-satıs oranıyla yaptım aksi takdirde takdir edersinki 500 watt lık ampul gibi parlardı benim işlemler. daha ne yazayım? ama sen beni hala memur diyerek uzuyorsun. gerci onlarında maası 22 oldu. . . . . . .

Gunlerden C.tesi olunca. . . . sen bunu bi dinle moralin yukselsin. . .

https://www.youtube.com/watch?v=-HeqtXePYlo
    Son düzenleme : beşiktAŞK; 20-05-2023 saat: 10:30.

8. Sende hiç değişiklik yok ...aynı beşiktaşk sın ...aylar seni değiştirmemiş.....sana bol kazançlar ve gönlün gibi bir forum diliyorum....ancak forumdaşlarına al sat yaptırırayım derken onların mal satmalarına neden olma bu fiyatlardan....biliyorsun tahta yapıcı için en kötü şey hissede tek başına kalmaktır...o yüzden iyi çalışta formdakiler katılım yapsın ....sırıtmayın 500 wattlık ampül gibi.....işlem hacmi yaparken.....

Sayfa 14/170 İlkİlk ... 412131415162464114 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •