Sayfa 14/1003 İlkİlk ... 412131415162464114514 ... SonSon
Arama sonucu : 8023 madde; 105 - 112 arası.

Konu: HALK Cafe - II

Nasil bir kumarhanedir bu yahu.

Alıntı Originally Posted by osisa Yazıyı Oku
    Garanla tutup gerisine bastilar, hep ayni hareketler.

Bu robotlarin fislerini cekmedikleri surece her sey olur , rulet oynuyor gibi 6.60 nere 6.28 nere, hasbelkader 10k lot 6.50 uzeri alan biri su an 2 k zararda varmi boyle bir sey?
    yabancılar da dahil edildiğinde borsada artık işlemlerin % 20'sine yakınını robotlar gerçekleştiriyor. robotlar üzerinden gerçekleştirilen işlemler halkbank dahil özellikle banka ve bist 30 hisselerinde yoğunlaşmış durumda.

robotlar daha önceki hareketlere bakarak, en çok kaybeden yatırımcılara bakarak alım satım yaparak endeksi dalgalandırıyorlar.

2017 senesinde 3 dolar yani 10 lira üstünde çok yatırımcıyı malladılar. 2,5 yıldır hâlâ onları döküyorlar.
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir. Tamamı kafadan salladığım şahsi paylaşımlardır.

Ey nefis: 6.55 satayım dersin sonra 6.60 olur satmazsın işte böyle yine pişman olursun

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

5. Kaç gundur brent le beraber hareket eden dow ilk defa ayrışmış görünüyor şu an. Brent 51.400 e düştü ama dow yüzde 2 artıda.
    Bunu bekliyordum. Şahsi düşünceme gore dow yükselir brent düşmeye yada çıkmamaya devam ederse bunun rusyaya karşı yapılan bir operasyon olma ihtimali ortaya cikiyor

SM-N960F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Nasil bir kumarhanedir bu yahu.
    Ben 10 yıldır uğraşıyorum bu işlerle daha beteri varmıydı hatırlamıyorum. Uçak düşürdük darbe girişimi oldu. Olduda oldu, ortak bir dediğin meteor eksik kaldı. Meslek icabı sayısız done geliyor. Akşam akşam 3 farklı yerden corona var ölen oldu vs. diyenler mesajları yağıyor, ki bunlar doktor işin içinde... Yarın putinle anlaşsak ABD yaslar, anlaşma olmazsa tutan tuttuğuna yaslar... Kastamonulu bir hemşerim (fıkradır Kastamonulu dostları tenzih ederim) avrupada bir yerde ters şeride girmiş, trafik perişan tabiki. Polis çaresiz telsizden radyolara anons geçmiş manyağın biri ters şeritte son hızla gidiyor dikkatli olun. Bizimki dayanamamış basmış küfürü ne birü a..na goyiim hepüsü hepüsü..

Bizde de durum aynı hepüsü üstümüze geliyor acaba ters şerittemiyiz? Kalın sağlıcakla...

Ne yapacaksin ortak. Boyle bir cografya iste. Ters seritte giden biziz, evet.

Senede 1 milyon kisi gripten gidiyor. Bu korona da fazla abartilmadi mi ki acaba?

Sayfa 14/1003 İlkİlk ... 412131415162464114514 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •