Sayfa 140/312 İlkİlk ... 4090130138139140141142150190240 ... SonSon
Arama sonucu : 2489 madde; 1,113 - 1,120 arası.

Konu: INTEM - İntema İnşaat ve Tesisat

1. Burası yorum sayfası herkes görüşlerini yazsın diye açılmış bu forum,ben de fikirlerimi yazdım,kimseye tavsiye değildir diye de ekledim.Aynen böyle arkadaşlar,uyanık olun,hesabınızı iyi yapın kararlarınızı öyle verin çapulculara yem olmayın,hissedeki baskı,12 nisana kadar sürdürülür fikrindeyim sabır bazen önemlidir.

2. Buradan herkese sesleniyorum, şu anki genel durumdan memnun ve mutlu musunuz arkadaşlar; Birçok kişinin sanki hayııır deyisini duyar gibiyim öyle mi??????
    NEDEN BU HALDEYIZ ARKADASLAR BILIYOR MUSUNUZ ??????? Cevabı ne biliyor musunuz...
    Bunca yalan, dolan, hırsızlık, haksızlık, zulüm, hainlik, serefsizliğin karsiligidir ve bunlar duzelmedikce ileride bu gunlerimizi bile arayacagiz...
    Kurtuluş düzgün bir insan olmaktır...Önce bunu basarmaliyiz...

3. sizce ecyap satilirsa intem e sadece 64 mn mu para girisi olur defter degeri oyle oldugu icin soruyorum

yoksa baska ne gibi katkisi olur gelir gider yonunden bi ustd hesaplayabilir mi?
    Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri “Yatırım Danışmanlığı” kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, Aracı Kurumlar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır.Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Haftalık Hisse Yarışmamıza Kurallara uygun 3 hisse seçin
    Bir hafta yarışalım.
    http://www.hisse.net/topluluk/showth...89#post1985989
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

5. gecmiste bundan kazandım alsammı diye dusundum almadım cunku sunu goruyorumki geldigi yere geri dusuyor yani 18 tl ya . gelene gidene mal veriyor elinde olmayan uzak dursun batar 1 lot alıcı bulsa bile veriyorlar endeks dusmezken hergun %3 dusuyor otamatige baglamıs uzak durulmalı

6. 36 liradan beri izliyorum almak icin ama iyiki almamamısım hep aynı taktik yapıyor acılısta %1 yukarı itip musteri cekmeye calısıyor sonra gun boyu gelene gidene 1 lot dahi olsa veriyor gun sonu hergun %2-3 eksi kapatıyor yıl ici gordugu en yuksekten %50 oranında dustu ve bu dusus doneminde endeks hic dusmedi birde endeks dusmeye baslarda 18 lirada anca durur artık sirket satılması veya yuksek bir bedelsiz falan gelmeze birdaha yukselmesi imkansız 34 lira gecilmeliki yeniden yukselis baslasın orası gecilmedikce gidecegi yer 18 lira. bunun grafige gore geldigie yere geri gidecegi goruluyor 18 liradan geldi . elinde olanları zaten batırdı olmayanlar hic bulasmamalı bana gore .iyi gunler .

7.  Alıntı Originally Posted by reisende Yazıyı Oku
    36 liradan beri izliyorum almak icin ama iyiki almamamısım hep aynı taktik yapıyor acılısta %1 yukarı itip musteri cekmeye calısıyor sonra gun boyu gelene gidene 1 lot dahi olsa veriyor gun sonu hergun %2-3 eksi kapatıyor yıl ici gordugu en yuksekten %50 oranında dustu ve bu dusus doneminde endeks hic dusmedi birde endeks dusmeye baslarda 18 lirada anca durur artık sirket satılması veya yuksek bir bedelsiz falan gelmeze birdaha yukselmesi imkansız 34 lira gecilmeliki yeniden yukselis baslasın orası gecilmedikce gidecegi yer 18 lira. bunun grafige gore geldigie yere geri gidecegi goruluyor 18 liradan geldi . elinde olanları zaten batırdı olmayanlar hic bulasmamalı bana gore .iyi gunler .
    Ustat endekle ongorun nedir.sanki piyasadan caktirmadan hisselerden bir kacis var.ben oyle algiladim.zenginler kaciyor ulkeden.

Lenovo A6020a41 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by CEMIX Yazıyı Oku
    Beyler bir birinizi yiyeceğinize ilaççıyla nasıl uğraşırsınız onu düşünün onun kavgasını yapın
    aynen dostum .tahtanın sahibi bizi soyuyor .kendini yatırımcı sanan kişilerde bir birlerini yiyor.çok mu kazandınız kardeşim .sizler .göz göre göre soyuyor eczacı uyumayın bırakın kavgayı.kim kime hizmet ediyor belli degil

Sayfa 140/312 İlkİlk ... 4090130138139140141142150190240 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •