Sayfa 141/312 İlkİlk ... 4191131139140141142143151191241 ... SonSon
Arama sonucu : 2489 madde; 1,121 - 1,128 arası.

Konu: INTEM - İntema İnşaat ve Tesisat

1.  Alıntı Originally Posted by suatt38 Yazıyı Oku
    Ustat endekle ongorun nedir.sanki piyasadan caktirmadan hisselerden bir kacis var.ben oyle algiladim.zenginler kaciyor ulkeden.

Lenovo A6020a41 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    endeks patladı 105 000 lere gelebilir aynen oyle ulker dogus sırayla gidiyorlar . bu eczacı da giderse sasmam zira yangından mal kacırır gibi buldugu her kademeye satıyorlar aslında gecen hafta 33 lirayken ilk uyarımı yapmıstım bunda almaktan vazgectim demistim .10 gundur 70000-80 000 lot satısla 8-9 lira dusus yaptı bu kagıt .bunda is yok bulduguna veriyorlar iyi gunler

2. şu iki üç günde çok olumsuz yazılar yazılmaya başladı .olumsuz yazı çoğalınca ben tahtadan körkmam arkadaş .yazın siz yazınki olumlu hava estimi sesiniz soluğunuz çıkmasın .12 nisana az kaldı ....belki sermaye artırımı olmaya bilir ben çok umutluyum bu yıl sermaye yükselecek ya 12 nisan da yada eylül ekim de .bilançoda .ay sonu iyi gelicek .bu sene bilançolarda oturucak .şirket degişiyor .olumsuz olan borsa borsada olumsuz hava bizi sıkıntıya sokar onun için sabırlı olmalı .eczacılar ülker gurubu ve doğuş gurubu gibi boçla büyümüyor.şierketler para basıyor .eczacı yapı borsadan çıktı degerinin belki 10 belki 20 katı düşük fiatla.banka gibi .intema .iştiraklere bakın .çok degerli .ama bilanço zarar oyun oyun oyun.eczacı ilaç .muhteşem.eczacı yatırım holdin muhteşem .külfet olan eczacı yatırımdı onuda sattılar..bu sene borsa iyi olursa önü açık ....şu perşembeyi bekleyin sonra hesap kitap yapın felaket tellal larına prim vermeyin.anadolu asuzidede böyle oldu bastı malı bastı malı .bir hafta. sonra bedelsiz geldi .üç tavan. bundada en az beş tavan olur orda degiş tokuş olur sonra devam.tabi bedelsiz gelirse .gelmesede ucuz ve umutluyum.her kese hayırlı kazançlar....

3. birde takas atıcak dostlar olsada takasları görsek

4.  Alıntı Originally Posted by NEVZATWW Yazıyı Oku
    şu iki üç günde çok olumsuz yazılar yazılmaya başladı .olumsuz yazı çoğalınca ben tahtadan körkmam arkadaş .yazın siz yazınki olumlu hava estimi sesiniz soluğunuz çıkmasın .12 nisana az kaldı ....belki sermaye artırımı olmaya bilir ben çok umutluyum bu yıl sermaye yükselecek ya 12 nisan da yada eylül ekim de .bilançoda .ay sonu iyi gelicek .bu sene bilançolarda oturucak .şirket degişiyor .olumsuz olan borsa borsada olumsuz hava bizi sıkıntıya sokar onun için sabırlı olmalı .eczacılar ülker gurubu ve doğuş gurubu gibi boçla büyümüyor.şierketler para basıyor .eczacı yapı borsadan çıktı degerinin belki 10 belki 20 katı düşük fiatla.banka gibi .intema .iştiraklere bakın .çok degerli .ama bilanço zarar oyun oyun oyun.eczacı ilaç .muhteşem.eczacı yatırım holdin muhteşem .külfet olan eczacı yatırımdı onuda sattılar..bu sene borsa iyi olursa önü açık ....şu perşembeyi bekleyin sonra hesap kitap yapın felaket tellal larına prim vermeyin.anadolu asuzidede böyle oldu bastı malı bastı malı .bir hafta. sonra bedelsiz geldi .üç tavan. bundada en az beş tavan olur orda degiş tokuş olur sonra devam.tabi bedelsiz gelirse .gelmesede ucuz ve umutluyum.her kese hayırlı kazançlar....
    Arkadaş yorumundan dolayı teşekkür ediyorum.Benim açımdan sıkıntı yok isterse geldiği yerlere gitsin. Ancak bundan sonra elime geçen en ufak parayla hisse alıma devam. Ben hisseme güveniyorum. gerisi tefarruat...

5. 150 bin TL hacim ile yüzde9 düşüyor ,kağıda bak.YTD

6. Yükselmeni de istemiyoz bari düşme.YTD

7. Once 300 600 olacak dediler. Sonra bilanço elinizdekileri almak için bilerek zarar verildi yükselecek dediler. Sonra 35 taban artık Düsmez dediler. Sonra 20 leri görmesi imkansız dediler. Ellerinde hisse olmadığı halde zipladilar her yoruma kyyi etkilediler. Eleştirince de allah kitap kul hakkı şeref namus cart curt dediler. Bu da böyle bir tecrübe oldu. Baya baya düşuyor Halen. Gecmis olsun. Iyi ki satmışım. Ama Neyse. inşallah yükselir ne diyelim. Hayat ve borsa böyle.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,325
    sırf bu habere tavan yaptırıdım ben spek olsam
    Kadınlar CEV Kupası'nda şampiyon Eczacıbaşı VitrA

Kadınlar CEV Kupası finalinde Belarus'un Minchanka Minsk takımını 3-1'in rövanşında konuk eden Eczacıbaşı VitrA, ilk iki seti kazanarak şampiyonluğa ulaştı
    1999’da adı Kupa Galipleri Kupası iken müzesine götürdüğü CEV CUP’u 2. Kez kazanan Eczacıbaşı sezonu Avrupa’nın zirvesinde tamamlamayı başardı.
    2015’te Avrupa Şampiyonlar Ligi, 2015 ve 2016’da Dünya Kulüpler Şampiyonluğu bulunan Eczacıbaşı Vitra 5’nci Avrupa Kupası’nı da müzesine götürdü.
    BOSKOVIC FARKI
    Deplasmanda oynadığı ilk maçı 3-1 kazanarak kupa yolunda İstanbul’a büyük ir avantajla dönen Eczacıbaşı Vitra dün Burhan Felek Spor Salonu’nu dolduran yaklaşık 5 bin kişinin taraftarı önünde Belarus takımı Mınchanka Mınsk’i zorlanmada 3-0’la geçerek kupaya uzandı. Setlerde özellikle Boskovic oyuna ağırlığını koyarken Larson’da çok etkili oynadı.
    KUPAYI DA TÜRK VERDİ
    Geçtiğimiz dönem Türkiye Voleybol Fedrasyonu Başkanlığı yapan bu yıl da CEV As Başkanlığı ve FIBB Yönetim Kurulu üyesi görevini yürüten Özkan Mutlugil Avrupa Şampiyonu Eczacıbaşı takım kaptanı Jordan Larson’a verdi. Takım kupayla büyük sevinç yaşarken Brezilyalı teknik adam Marco Aurelio Motta da kupayla sevinç yaşadı
    TÜRK KADINLARI YAPABİLECEKLERİNİ GENE GÖSTERDİ

Törende ayrıca Eczacıbaşı Holding Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Eczacıbaşı, Eczacıbaşı Spor Klübü Başkanı Faruk Eczacıbaşı, Eczacıbaı Yönetim Kuruu üyeleri Erdal Karamercan, Sedat Birol, Sacit Basmacı maç sonunda büyük sevinç yaşadılar. Farik Eczacıbaşı takım liberosu Simge Aköz’e sarılarak kucaklayıp havaya kaldırdı. Faruk Eczacıbaşı takım olarak Avrupa’nın bu anlamlı kupasını çok hakkettiklerini belirtirken “ Türk kadınlarının olanak sunulduğunda neler yapabileceğini voleybolda bir kez daha dünyaya gösterdiğimiz için çok mutluyuz.†Dedi.
    Salon: Burhan Felek Voleybol Salonu
    Hakemler: Roberto Boris(xxx) (İtalya ), Jana Nıklova(xxx) (Slovakya)
    Setler: 25-17, 25-17, 25-17
    Süre: 25, 25, 26 (1.16)
    ECZACIBAŞI VİTRA: Larson(12), Büşra(7), Boskovic(13), Meliha(5), Adams(4), Ognjenovec(4), Simge(L) (-), Gözde(-), Beyza(-), Hande(4)
    MINCHANKA MINSK: Volha(-), Sakolchk(5), Nadzeya(7), Hanna (7), Barysevich(9), Vika(10), Konon(L), Prasolava(-), Kavalchuk (6)
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

Sayfa 141/312 İlkİlk ... 4191131139140141142143151191241 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •