Sayfa 147/806 İlkİlk ... 4797137145146147148149157197247647 ... SonSon
Arama sonucu : 6446 madde; 1,169 - 1,176 arası.

Konu: TTRAK - Türk Traktör

Türk Traktör'ün toplam satışları Mayıs'ta yıllık %29,0 azaldı

Türk Traktör'ün Mayıs ayında geçen yılın aynı ayına göre toplam
    satışları yüzde 29,0 azaldı.
    Türk Traktör'ün internet sitesinde yer alan bilgiye göre, yerel
    satışlar bin 511 adet, yurt dışı satışlar bin 350 adet olmak üzere
    toplam satışlar 2 bin 861 oldu. Geçen yıl aynı ayda yerel satışlar
    3 bin 103 adet, yurt dışı satışlar 928 adet olmak üzere toplam
    satışlar 4 bin 31 adet seviyesindeydi.
    Yılın ilk 5 ayında yerel satışlar 11 bin 108, yurt dışı satışlar
    5 bin 237 adet oldu. Geçen yılın aynı döneminde yerel satışlar 15
    bin 297, yurt dışı satışlar 4 bin 952 adet seviyesindeydi.
    Aynı ayda üretim adedi 3 bin 826, yılın ilk 5 ayında 20 bin 306
    olarak gerçekleşti.

http://www.turktraktor.com.tr/pdf/74...TIM_SATIS_.pdf

Foreks Haber Merkezi ( [email protected] )
    http://www.foreks.com
    http://twitter.com/ForeksTurkey

(06/06/2018 - 09:16:26)

2. Bu yıl sabredenler seneye inşallah kaymağı yerler

3. Demekki !! 2 gün önce tahtada 53 tl gösterilmişti ve devre kesici uygulandı ( hatırladınızmı ) , o esnada şirket içinden önceden bilgi alanlar , sızdıranlar kimse birilerine yardım edip hisseyi boşalttılar ve bu duruma tahtayı yönetenler , Broker dolaylı izin vermiş oluyor ,

o işlemi yapanları ve ortama zemin hazırlıyanların analarının kulaklarını çok iyi çınlatıyorum
    hile ve casusluk yapıp ( şirket bilgilerini sızdıranlar ) tahtada manipülasyon yapıp birilerine peşkeş çekenler !!!
    sonuçta varsa edindikleri maddi ve manevi menfaatleri , haram zıkkım olsun ve Allahından bulsunlar !!! inşallah ,,

ya çoluğunuzdan , ya çocuğunuzdan , sağlığınızdan çıkar çıkar ,, ..... !!!
    Son düzenleme : İzmir; 06-06-2018 saat: 12:10.

4. Bu fiyatlara paranin yarisi ile aldim. Sonucta ttrak be daha ne olsun. Axildigi ilk yillarda 5 kusurdan almıştım ama tutan kim. Az bi kara tav olmustuk.

5. Ali KOÇ fenerle oynasın... şirketleri bir bir eriyor...mirasyedi böyle birşey herhalde...

6. Sayin oktay ağır konustun be ortak. Su piyasanin haline bak. 98 den beri piyasadayim en yatirimci dostu kagitlar kocundur. Bir replik vardir varsin elinde kocun kağıdı kalsin...

7. tam mirasyedi Ali , şirketlerle hiiç alakası yok , ( saldım mevlam çayıra ) , Tupras’ın , Ttrak’ın haline bakın darmadağın , tahtaları peşkeş çekiliyor hiiç umrunda değil , !!! emek vermeden kondu ,, Başkanlık öncesi Aziz yıldırım ne verirse bi katını vericem dedi , hatırladıkmı ??,,! ,, para kazanmanın kıymetini bilse demezdi ,,
    Ali Koç, kongrenin ilk gününde yapılan konuşmalarda Aziz Yıldırım'ın "Kazanırsam kulübe 150 milyon TL vereceğim" şeklindeki sözünün ardından "Bir fazlasını" vaadinde bulunmuştu.

şimdi o iki katı parayı nasıl bulucak edicek ,, Borsadaki tahtalardan mı acaba ??

21.01.2016 yılında Mustafa Koç , öldükten sonra , Koç holding’te işler bozuldu , verim ve şirketlerde kar büyük oranda düştü , Allah Rahmet Eylesin , demekki herşeye hakim olup çok çok iyi yöneticiymiş...
    Vehbi Koç’ta öyleydi ,, ( işin piri )
    Son düzenleme : İzmir; 06-06-2018 saat: 13:00.

8.  Alıntı Originally Posted by rabıta Yazıyı Oku
    Sayin oktay ağır konustun be ortak. Su piyasanin haline bak. 98 den beri piyasadayim en yatirimci dostu kagitlar kocundur. Bir replik vardir varsin elinde kocun kağıdı kalsin...
    Ortak, son on yıldır elimde tüpraş,otokar,arçelik,tatgıda,T.traktör,aygaz,fort oto,tofasoto hisseleri var son 2-3 yıldır tüpraş hariç performanslar hep aşağıya gidiyor,yani koç grubu kan kaybediyor,birçok firması borsa yükselişine katılamadı çünkü büyüyemiyorlar''Tüpraş hariç'' yani şirketin sahibi işinin başında durması lazım benim itirazım bunadır.....

Sayfa 147/806 İlkİlk ... 4797137145146147148149157197247647 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •