Sayfa 149/242 İlkİlk ... 4999139147148149150151159199 ... SonSon
Arama sonucu : 1932 madde; 1,185 - 1,192 arası.

Konu: SNPAM - Sönmez Pamuklu

Saman alevi gibi bir an eşitlendi. Sonra çıktı yine

Başdöndürücü bir trafiği var yine 5,05 'te 5,17

Umarım ters köşe etmez bizi . Biz yükselecek diye beklerken diğeri kaçmaz daha önce bunu yapmışlardı bir an bırakıp diğerine asılıyorlar. SNPAM satış yerken SONME 'de alım oluyor fakat düşük lotlarda olduğundan etkilenmiyor akşam kapanışlarını merakla bekliyorum. Umarım 5 'in altına salmazlar YTD

Diğer hissesinin değeri bizimkinden yüksek olduğunda canım sıkılıyor . O yürümedi bari bu gitsin diye aldık.

'Sanırım ben artık yazmayayım ben yazdıkça düşüyor. Çıktığı zaman görüşürüz diyelim. 6 'larda başlıcan artık zararım kapandığında

6. yarın büyük bir manyaklık yapması lazım demiştim dün. yaptımı? yaptı. yalnız kısada toparlanıyor görünüyor geçmiş haftalık takaslara göre işi bitmiş görünüyor demiştim. bunlar istediğini yapar da kendi istediklerini yapar işte. bir kaç dk da öyle yerlerden uç yapıp hızla geri dönüyorki zaten aralıksız takip etmeyen kağıdı hiç bir şey yapamaz. aslında ben ky nın da pek bir şey yapabildiğini sanmıyorum. bence kendi aralarında görüntü çiziyorlar. arada k.y yı korkunç veya güzel görüntülerle götürüyorlar. haftalık bazdaher ne kadar kağıdın işi bitmiş görünsedegünlük bazda tam tersi olabiliyor. mesela bir önceki gün ky yoğun biçimde satışta görünürken ertesi gün tam tersi alış tarafında görünüyor. buda gösteriyorki. olan her şey filmden başka bir şey değil. ky yı götürmek için film..

aslında dünkü hareketten sonra bunun olması gerektiğini zaten söylemiştim. ama dediğim gibi gözgöre göre dün %20 bize verdiler bu günde aynını geri aldı. e tabi böyle yapmasa herkes ne alır ne satar. ve şunu tahmin ediyorum; fazla korkmayın fiyatı ile kapanmayacak , korksanız iyi olur la kapanacak o da fiyat olarak 4.98 e falan denk gelir. veya p.tesi için oyun kurmak için yemde atabilir o zamanda 5.15 gibi kapatır bence. yazdıklarım sesli düşünme ve şahsi görüş ve tahminlerimdir.YTD.
    Bu yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir.

7. beni kırmadı her iki tahminimide gösterdi kapanışta.

8. şuna şaşırıyorum; 19 yıllık borsa hayatımda genelde kısa vadeli oynadım. iki kez orta ve uzun oynadım. onlarıda realize edemedim ki en çok camişlojistiğin %120 pirimini kaçırdım. hep yıldız kağıt bulmaya çalıştım yeşil gibi flap gibi. galiba buna açgözlülükmü denir yoksa hülyamı hep ondan kaybettim. çünkü kağıt bulmasını çok iyi beceririm ve giderde 19 yıllın kazandırdığı soğukkanlılıkda var sabırda var ama bir türlü yıldız kağıt bulup işimi bitirip borsayı bırakamadım. snmpam da bu potansiyeli gördüm. ama o da günlük tradelere oynuyor sanki. dün bu gün en iyi fiyatlarda al sat yapabilinse 2 günde %40 kazanılırdı herhalde.. ama spekler bunu yapabiliyor işte.. bizde peşlerinden gidip duruyor yada bakıp kalıyoruz.

dedim ya dünde beklenmedik manyakça hareket yaptı bu günde yapar dedim bu günde yaptı. ama ikisinide kendi hanesine yazıp birde üstüne %10 geri çekildi.şimdi bu güne takaslara bak yarına bak istersen haftalığa bak aylığa bak.. çok da doğru pozisyon alabileceğin bir şey göremezsin, gördüğünü sanırsın.. niye göremezsin. bu gün hareketi yapan kimdi ve nasıl yaptı yarınki ona keza.. peki pastalar doğru bir şey gösterdimi? yok.. ha çok aşırı durumda görürsün o zamanda işişten geçmiş olur. YTD.

Sayfa 149/242 İlkİlk ... 4999139147148149150151159199 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •