Sayfa 149/541 İlkİlk ... 4999139147148149150151159199249 ... SonSon
Arama sonucu : 4328 madde; 1,185 - 1,192 arası.

Konu: DEVA - Deva Holding

1. İlk çeyrek ihracat verisini 14 milyon bekliyordum ama 8 milyon geldi.

MI 6 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. 39 liradan aldığım hisse 20 günde 33 liralara geriledi.

Paramızın durduğu yerde bile eriyip değer kaybettiği bir ortamda koskoca deva şirketi hissesi böylesine düşer mi ?

Kim baskı kuruyor bu hissede, kimler yükselmesini istemiyor, Koskoca Deva şirketi buna nasıl göz yumuyor

SPK bu hissedeki hareketleri hiç mi mercek altına almaz !!!

Mali tablolarında, kârında sıkıntı olmayan bir şirketin hissesi nasıl bu tip hareketler yapıp yatırımcısına zarar ettirir

Hangi ahlaka, vicdana, namusa sığar bu fiyat hareketleri, üstelik bir haftadır endeks sürekli artıda iken.

Yazıklar olsun, deva gibi bir şirketin hissesini bile kumar aracı yaptılar borsada

3. Anladım, pek paralellik göstermiyor gibi görünüyor.
    Teşekkürler @garipy

ANE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

defalarca yazdım kutusu ilacı bilançosu zerre umurumda olmaz mühim olan çizgiler

yazan arkadaş hangi indikatörler al verdi.

nerden 70 fiyatı bulunuyor.

macd koydum belki anlarsınız diye mavi henuz netleşmedi kırmızıyı keserse yükseliş falan yok.

grafikte yuvarlak içine alınan alınan alan fincan kulp bitti kanala giriyorum hedefi 56 tl. yetmis nerde biri bana açıklasın. Şansa almadım ki 3 yıldır trade ediyorum önceki sayfalarda var bilen bilir. benim kriterime göre böyle tahtalar uzunda beklenmez. patron tahtası.

resmen boğa tuzağı kurmuşlar siyah yükselen bandın alt çizgisi stop olmalıydı. su an dip çalışması var. yukardan satılan mallar yerine konuyor. hacimli 2 iğne var orada.

ardından macd 0 öncü - 2 lere geldiğinde dip çalışması bitecek 1 hafta daha sürebilir bir yukarı hareket yapacak fake sonra bir iki gün tahtaya yine küçük eksilerle tutup son dökülenleri alacak

artık bilanço beklentisini mi kullanır kendi tatil parasını mı çıkarır kanal içine atması lazım. sonsasına bakılır.

para öyle kolay kazanılmıyor deva ile benzer grafik su an deva mavi daireyi yapıyor asuzu 1 yılda yapmış bu hareketi son dalgada geldiği yer 120 ler max.

he bu kağıt karlarıyla kutusuyla o fiyatları görmez. çünkü kazancını yatırımcısıyla değil imtiyazlı hisselerle paylaşıyor. bedelsizde vermiyor. başka bir hikaye olacak. oda satış olabilir, belki

bu gün 34,5 i belki testeder diye oraya ucuzdan aldıklarımdan biraz satış koydum. Hisse aşagı gitti,

Sayfa 149/541 İlkİlk ... 4999139147148149150151159199249 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •