Sayfa 149/1000 İlkİlk ... 4999139147148149150151159199249649 ... SonSon
Arama sonucu : 7999 madde; 1,185 - 1,192 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

1. Sabah yazarı: Tuvaletler bile artık 2 TL
    Erdoğan'ın seçim kampanyası sırasında "6 sıfırı attık, 1 milyonluk tuvalet 1 liraya düştü” diyerek övündüğü tuvalet fiyatlarının 2 liraya çıktığını Sabah yazarı köşesinden yazdı.

http://www.cumhuriyet.com.tr/m/haber...rtik_2_TL.html

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Dublin/Manchester/Sofia/Galway
    Gönderi
    1,551
    Ülkeyi kimse yönetmese dolar 4 lira valla kendi kendine aksa daha iyi
    Ytd

3. Bu işbankası ile ilgili laflar zaten çok hassas olan yatırımcı güvenini yerle yeksan etti. Artık görürüz fizikiye geçişlerin nasıl hızlandığını.

12 eylül darbesinde CHP'ye ait hisseler hazineye geçmişti ve dava edilerek geri alınmıştı.
    Yukarıda yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

Alıntı Originally Posted by cumartesi71 Yazıyı Oku
    Yerinde bulamadığınızda eskimoların bile haberi olur bundan,merak etmeyin
    Hocam yarım saattir sizin espriye gülüyorum.Yerden göğe kadar haklısınız.Benim yazmama kesinlikle gerek kalmaz.,eskimolardan önce öğrenirim de burdaki arkadaşlar benden önce öğrenir o doğru valla.

Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    6.20 tamam 6.31 de hafif bi direnç var onuda halletti mi 6.69
    hafif direnç dediğim yerde çok ayak diredi
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

6.  Alıntı Originally Posted by Baron Yazıyı Oku
    Ben devlet bankalarına güvenmeyi tercih ederim. Geçmişte bankalar batarken devlet bankaları ayaktaydı...
    Devlet bankasına güvenmeyip sizin tabirle elin gavuruna mı güveneceğiz...
    Ziraatı tek geçerim. Sermayenin tamamı kamuda..

7. Çok patinaj yaptı. Düzeltirse 6.25 in altına inmemeli..ikinci hedef 6.38..sonraki hedef 6.47 olur. Yok burdan bi yıkılırsa altında kalırız..Yatırım tavsiyesi değildir.

Arkadaşlar ben emekli adamım elbet devlet bankası güvenilirdir.Ordaki mevduata bir şey olacağına inanmam.Benim garantiyi tercih etmemim nedeni dediğim gibi BBVA nın batmayacak bir kuruluş olduğunu düşünmemden dolayı.Belli de olmaz tabi devletler bile batıyor bilinemez tabi.Koca SSCB artık yok,doğu almanya yok,yani devletler bile yeri geliyor değişime uğruyor.Bizim gavurlarla finansal alışverişlerimizde ise maalesef hep gavurları kollamışız.Bu osmanlı zamanında kapütülasyon adında olmuşAdamlara borcumuzu hep ödemişiz,adamların haklarını hep kollamışız ,hatta zaman zaman bizden avantajlı olmuşlar.Misal gavura eurobond satıyorsun vergi almıyorsun ,türke satarsan belli rakamın üstünde faizden vergi alıyorsun.O yüzden bir yabancı bankadaki mevduata da maalesef bizim devlet en az kendi bankasındaki mevduat kadar güvence verir,hatta benim idddiam kendi bankasından fazla güvence verir.Maalesef durum acı ama benim gözümde böyle.

Sayfa 149/1000 İlkİlk ... 4999139147148149150151159199249649 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •