Sayfa 15/71 İlkİlk ... 513141516172565 ... SonSon
Arama sonucu : 567 madde; 113 - 120 arası.

Konu: Dolar Kuru İner de Çıkar da...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12

Jackieâ€
    @JackieTheTrader

$USDTRY 'wave iv' continues (3 lines). I think it becomes a flat correction which ends 3.65-3.70. Then I expect 'wave v' lower to 3.56-3.59

Alıntı Originally Posted by enki Yazıyı Oku
    Demek ki dayanak felan yok..tamamen hissiyat..
    Benimde hissiyatım uzun vadede Dolar trendinin daha yeni yeni başladığı yönünde.. inişler çıkışlar normaldir..

Trump işsizliğin sebebinin dış ticaret açığından kaynaklandığı tezinden vazgeçmezse tabii..

Bak bizim ki enflasyonun sebebinin faizden kaynakladığı tezinden vaz geçiyor mu hiç?..vazgeçmiyor..

3.  Alıntı Originally Posted by vicente Yazıyı Oku
    nasıl gidiyor dolarcılar fed masallarına inanmaya devam mı ?
    fed faiz arttıracak
    10 yıllıklar artıyor
    dolar endeksi 100 ü geçti
    para vatanına dönecek..

he canım heeee.
    senin gibiler yüzünden KY 2013 ten beri varlığının yarısını yitirdi. o zamandan beri çeşitli isimler altında KY'i zehirliyorsunuz. Biz artık kösele gibi olduğumuz için bu goygoylarınızı yemiyoruz.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
    Dolar endeksi 100'ün altına... 99,78..

Altın ons a240 doların üstünde..

BİST, çabalama kaptan ben bu şartlarda gidemem demekte...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
    3,59 maliyetle satın alabilirsm % 17 ilave yapacağım..

Alıntı Originally Posted by vicente Yazıyı Oku
    gerçekler dolar yatırımcılarını kızdırıyor ve geriyor

haklılar tabi o kadar fed balonu şişirdi faiz arttıracak bekle sonra çakılsın . kötü bir durum.

TR de toplumsal siyasi ekonomik sorunlar olmasa ben asıl fedcileri o zaman görürüm tr de bu sartlar oldukça dolar çok düşmez ama global de dolar devri ya bitti ya da sonlarındayız.
    2.92 den bu yana full doalrdayım hiç gerilmedim çok rahatım
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

7.  Alıntı Originally Posted by enki Yazıyı Oku
    ''global de dolar devri ya bitti ya da sonlarındayız''

Bu cümle bana göre bayağı bir iddialı olmuş..mümkünse dayanaklarınızı verebilirmisiniz..
    4 yıldır fiyatlanan bir durum var. ons parite ye dahi baktığımda bu durumun doyuma ulaştığını görüyorum ki gop paraları artık fedi umursamıyor bile !
    fed parasal gevşeme faiz arttırımı sırası geldiğinde bilanço küçülme dahi yaptığında tek amacı hisse senedi piyasasını bozmamak olduğu görülüyor.
    fed kendi elleriyle saadet zinciri yarattı bunu bozması artık çok zor hele ki dünya ekonomisinin bu kadar kötü olduğu ortamda.
    real ruble zar gibi bizim torbadakiler 2016 basından beri çok ciddi değer kazandılar grafiklere bakarsak.

yanı kısacası fed unsuru artık doyuma ulaştı bana göre bir ömür boyu da sürmez zaten. ons düşmüyor parite düşmüyor ne olursa olsun

Tl nin durumu özel siyası toplumsal riskler çok fazla nisandan sonra çok ciddi değer de kaybedebilir kısa vadeli ciddi değer de kazanabilir. ama uzun vade de negatif ayrışması bitmez tl nin.

bence fed kelimesini çıkarın heryerden.

fed olmasa tl su anda 4,80 lerde olurdu. fed sanılanın aksine goplara destek atıyor sürekli !

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
    Gündüz MB sıkıştırıyor don lastiğini...

Akşama doğru, eski lastik gevşiyor ve eski haline dönüyor...

3,59 dan maliyetlenelim dedik...

Duydu galiba...

Dönüverdi.

Uçkur falan bir halta yaramaz...

Sayfa 15/71 İlkİlk ... 513141516172565 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz