Sayfa 150/365 İlkİlk ... 50100140148149150151152160200250 ... SonSon
Arama sonucu : 2913 madde; 1,193 - 1,200 arası.

Konu: BRKO - Birko Birleşik Koyunlulular Mensucat

1.  Alıntı Originally Posted by serkankacar1980 Yazıyı Oku
    Hocam adamlar kap a haberi boşuna göndermedi.

Yakında haber gelir yok pahasına yandaşlarına satarlar. Bence hangi firmaya satacaklar kim ne kadar hüpletecek?

Paylaşımda sorun var. Rant büyük olunca anlaşmak zor tabi.

Rant o kadar büyük ki adamlar 41 den aldıkları lotların pul olmasına bile razı

Zaten şikayet olsa bile çok bir şey değişmez. Allah tan korkmayan adam SPK dan mı korkacak
    bu arazi şirket sermayesine kayıtlı ..satsın çagrı fiyatı oluşur ..100 borcu var 400 sattıgını sermayeye ekledigini düşünün ..borçta biter göz altından çıkar şirket gyo olur olurda olur ...bence keşke satsa ..imar çıkmiş nolcak bi gyo şirketiyle anlaşma yapmaktan başka bi şansı kalmıyo .. ülkenin dibi geçti hiç bir gyo böle bi yatırımada gitmez o araziyi yeniden tesis yapma ihtimali yok bunların öle bi sermaye yok ..ytd

2.  Alıntı Originally Posted by brokır5 Yazıyı Oku
    bu arazi şirket sermayesine kayıtlı ..satsın çagrı fiyatı oluşur ..100 borcu var 400 sattıgını sermayeye ekledigini düşünün ..borçta biter göz altından çıkar şirket gyo olur olurda olur ...bence keşke satsa ..imar çıkmiş nolcak bi gyo şirketiyle anlaşma yapmaktan başka bi şansı kalmıyo .. ülkenin dibi geçti hiç bir gyo böle bi yatırımada gitmez o araziyi yeniden tesis yapma ihtimali yok bunların öle bi sermaye yok ..ytd
    Hocam imarsız yok pahasına satacaklar. Dertleri o.

Çağrı için net bilgim yok ama muhtemelen kağıdı 33 kuruşta tutma sebepleri çağrıyı 33 kuruştan yaptırabilmek

3. 0,32 kapattı. bir insan evladı daha ne kadar o.ç olabilir sorusuna biz daha fazla olabiliriz diye cevap veriyorlar.

4. Bugün de 32 kapattılar.

Brokır‘ in dediği gibi şikayetlerimize başlamadan önce bir Genel Kurulda dinleyelim bakalım ne diyecekler. Hoş ne deseler de artık kötü niyetten mi yoksa beceriksizlikten mi bir türlü beceremiyorlar. Her geçen gün de aleyhimize çalışıyor.

Sent from my iPhone using hisse.net

5.  Alıntı Originally Posted by kiliTTasi Yazıyı Oku
    Sayın Oblakbulut

İş yoğunluğu nedeni ile yazamadım. Bu akşam yazıp burada baylaşıyorum.

Selamlar.

Sent from my iPhone using hisse.net mobile app
    Hocam çağrı fiyatı bundan sonrası için arsayı peşkeş çekene kadar süreci mi kapsayacak bilmiyorum.

Ama eğer öyleyse 33 kuruşu geçirmemek ve hatta daha da düşürmek için her türlü o.ç luğunu yapacaklardır

6. Bunlar bugüne kadar gördüğüm en büyük o.ç
    Her türlü hırsızlığı ,yolsuzluğu yaparlar.Yıllardır bizlere çektirdiler bu o.ç ları.

7.  Alıntı Originally Posted by serkankacar1980 Yazıyı Oku
    Hocam çağrı fiyatı bundan sonrası için arsayı peşkeş çekene kadar süreci mi kapsayacak bilmiyorum.

Ama eğer öyleyse 33 kuruşu geçirmemek ve hatta daha da düşürmek için her türlü o.ç luğunu yapacaklardır
    Son bir ayın ağırlıklı ortalama fiyatı ayrılma fiyatı olacak diyor mevzuat. 33.x’li bir fiyat çıkar. O durumda da fiyat 34 kr olur.

Sent from my iPhone using hisse.net mobile app

8. Avatarı kiliTTasi kiliTTasi arsayı kendileri hiç etme derdin de gyo kuracakalrsa hiçbir sözüm olmaz ama arsayı kendileri arka kapıdan satışa hazırlıyorlar benim görüşüm yatrım tavsiyesi degildir insallah gyo kurarlar

Sayfa 150/365 İlkİlk ... 50100140148149150151152160200250 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •