Sayfa 151/459 İlkİlk ... 51101141149150151152153161201251 ... SonSon
Arama sonucu : 3665 madde; 1,201 - 1,208 arası.

Konu: KLNMA - T. Kalkınma Bankası

1. Dun tabandan aldiklarim 26.50 maliyetle itina ile sahibine dosedim.ben kacar arkadaslar Allah bin bereket versin

Lenovo A6020a41 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Başka kâğıttansa sana döşerler

3.  Alıntı Originally Posted by suatt38 Yazıyı Oku
    Dun tabandan aldiklarim 26.50 maliyetle itina ile sahibine dosedim.ben kacar arkadaslar Allah bin bereket versin

Ky yi döküyor olma ihtimalleri kuvvetli seans sonunu merak ediyorum yatayda kalmaz bu hisse diye düşünüyorum
    Bu forumda yazdıklarım tamamen şahsi düşüncelerimdir,yazdıklarımdan kesinlikle etkilenmeyiniz,yatırım tavsiyesi olarak düşünmeyiniz

4. Biz ky yiz ve bir tanr ky alım yaptımı?bence kimse almadı elinde olanların çoğuda sattı
    Bu forumda yazdıklarım tamamen şahsi düşüncelerimdir,yazdıklarımdan kesinlikle etkilenmeyiniz,yatırım tavsiyesi olarak düşünmeyiniz

5.  Alıntı Originally Posted by tiger Yazıyı Oku
    Ky yi döküyor olma ihtimalleri kuvvetli seans sonunu merak ediyorum yatayda kalmaz bu hisse diye düşünüyorum
    Ben kay itelediklerini dunku aldiklarini satdiklarini dusunuyorum.2 defa taban cozmesi bunu gosteriyor.eslesme yukari gosterip bir anda silmeleri beni utkutdu..belkide ben yaniliyorum.kalanlara bol sans arkadaslar

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,287
     Alıntı Originally Posted by mavideniz000 Yazıyı Oku
    hiçkimsede ekran yok mu

SM-G532F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    http://share.matriksdata.com/share.a...10171035541213
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

7.  Alıntı Originally Posted by suatt38 Yazıyı Oku
    Ben kay itelediklerini dunku aldiklarini satdiklarini dusunuyorum.2 defa taban cozmesi bunu gosteriyor.eslesme yukari gosterip bir anda silmeleri beni utkutdu..belkide ben yaniliyorum.kalanlara bol sans arkadaslar

Kardeş sende ky sin ve 26.50den vermişin kağıt şuan 27 tl

8. Tabanda dökülmeyenleri tebrik ediyorum
    28300tl bin lotta 4 bin tl ye yakın sadece yarım saatte

Sayfa 151/459 İlkİlk ... 51101141149150151152153161201251 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •