Sayfa 151/499 İlkİlk ... 51101141149150151152153161201251 ... SonSon
Arama sonucu : 3987 madde; 1,201 - 1,208 arası.

Konu: MZHLD Mazhar Zorlu Holding

Sevgili,saygıdeğer Kemal bey'cim,yarın bir zahmet toplantıda YİP ten çıkmak için başvuru yaptık deyiver lütfen.Inan zor değıl,zorla be kendini zorlucum. Şu sayılı günlerde belki dua alırsın.Bak bu hafta iki komşumdan biri hiç konuşamaz,biri de yürüyemez hale geldiler. Aman senin başınada böyle gelmesin. Biz sensiz ne yaparız sonra.Allaha emanet diyecem ama....Nerde sende..Neyse küçüklük bende kalsın da Allah'a emanet ol diyeyim.Yatırımcını bir kere olsun birşey saklamadan güldür be abicim...
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

Kemalcim,hayırlı cumalar diler, öperim...

Kemal cim,yaptın yine yapacağını, bu sayfada muhabbetimiz oldu diye mzhld ye destek çıktın, ama eplas sayfasını boş bıraktık diye o hisseyide çökerttin.olmaz ki canım,o üvey evlat mı.inan bunu senden hiç mı hiç beklemezdim...Allaha emanet ol abicim....

4. Satacağın 300 lotunda oynacağın 300 lotunda ta amk yeter be şrfsz krktrsz

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    yasal uyarı, burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlıgı kapsamında degildir yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmakta olup, zarar edebilirsiniz.

5.  Alıntı Originally Posted by mng Yazıyı Oku
    Satacağın 300 lotunda oynacağın 300 lotunda ta amk yeter be şrfsz krktrsz

Tam bir süzme işi hemde katıksız

Yatırım tavsiyesi içermez, al/sat için uygun değildir herkes kendi kararlarından sorumludur,mesuliyet kabul edilmez.
    yasal uyarı, burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlıgı kapsamında degildir yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmakta olup, zarar edebilirsiniz.

6.  Alıntı Originally Posted by mng Yazıyı Oku
    Satacağın 300 lotunda oynacağın 300 lotunda ta amk yeter be şrfsz krktrsz

Hangi 300 lot ? Tamı tamına 80 lot ile yaptı ( % -19 ) bu ********liği. Cemal senin kesinlikle yatacak yerin yok. Hisselerini bu şekilde boş bırakıp resmen *** ettin.

Borsa başkanlığı bu işlem üzerine açıklama istemezse yazıklar olsun.

Borsa başkanlığınada,spk nada,kemalinede,takımtaklavatına da,borularına da,gelmişine,geçmişine de

Esems te 100 bin liram battı,...varsın bundaki 50 bin liram da batsın...sana yediren,senin gibi olsun Kemal ve takımı...

Sayfa 151/499 İlkİlk ... 51101141149150151152153161201251 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •