Sayfa 152/360 İlkİlk ... 52102142150151152153154162202252 ... SonSon
Arama sonucu : 2876 madde; 1,209 - 1,216 arası.

Konu: ATATP - ATP Ticari Bilgisayar AŞ

1.  Alıntı Originally Posted by habzij Yazıyı Oku
    Herkese iyi haftalar,

Biraz yedek akcem vardi, gecen hafta hazir dusmusken sene basinda aldigim altinlari bozup hisse aldim cogu ATATP olmak uzere, kendime altin borclanmis oldum boylece. Dusus umarim bitmistir.

Keko, kazanckapisi, richardbozkurt nispeten eskilerden, diger mudavimlerden atladigim varsa kusura bakmayin, hepinize bir sey danismak istiyorum: pandemiye kadar rallilerin sikligi yine boyle miydi? Yakin tarihte bu denli hiperenflasyon olmadigi icin daha agir agir mi gidiyordu endeks sene boyunca?

Sormamin sebebi su: sahsen son uc senede ne kadar derin olursa olsun hic bir dususte mal satmadim. O konuda psikolojimi yonetebildigimi dusunuyorum. Ama son yillarda pandemi de dahil neredeyse her sene aldigimiz cogu kagidin gittigi buyuk bir ralli yasadik, gelecek yillarda bunun boyle olacagini sanmiyorum. Ekonominin yavaslamasi, TL`nin daha stabil olmasi beklentisi vb.

Gecmis yillarda borsa boyle agir yuruyen bir halde miydi? Oyle donemlerde nasil kazandiniz (sirketi cok titiz secerek mi mesela)?
    benim düşüncem de şudur : bence hükümet parasal sıkılaşmaya gittiği için ekonomi durgunlaşacak...bu süreçte borsa olumsuz etkilenecek ...olumsuz dediğim ya çok az artacak (son bir iki yılın rallisi yaşanmayacak ) yada yatayda kalacaktır...bu süreçte pozitif ayrışacak hisseler olacaktır...yenilenebilir enerji ile bağı olan ama yeterince fark edilmemiş ve değer kazanmamış atatp ,kocaer ve brlsm gibi hisselerin bu süreçten pozitif ayrışmasını bekliyorum...

durgunlaşacak ekonomide sektör ve hisse bazlı ayrışmalar olacağına inanıyorum...döviz varlığı güçlü ,ihracatçı ,borcu az olan şirketler bence güçlü duracaklar ve hatta prim bile yapabilecekler...döviz ile iş yapan şirketler de güçlü olacaklardır...ben bu durumu tahmin ederekten söylediğim hisselerde pozisyon aldım..artık ne kadar doğru karar vermişim bilmiyorum...bunu bana zaman ve piyasa gösterecek..
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

2. ülkemizde hükümetin aldığı tedbirlere rağmen enflasyon hala çok yüksek...faizler de yükseliyor...faizlerin yükselmesi borsa için olumsuzdur...bence son endeks düşüşlerinin en büyük nedeni faiz kararı beklentisidir...eğer piyasanın alıştığı 500 baz puan değil de 200-250 baz puan faiz artarsa ?? borsa olumlu bir tepki verebilir...

kur korumalı mevduat bitiriliyor...buradaki paralar tl bazlı faize yönlendiriliyor (faiz artışları yapılarak ) bu paraların az bir kısmı borsaya gelebilir...onun dışında borsada baskı olduğu sürece ,risk iştahı olmayan bu yatırımcı gurubu borsaya çekmek çok zor...borsanın canlanması ve dip oluşturması için öncelikle faiz artışlarının hızı kesilmeli veya tamamen durmalı...bundan sonra borsada seçiçi olmak gerekiyor...borcu yüksek ve döviz açığı olan hisselerden uzak durmalı....

elimde bulundurduğum her üç hissenin de finansalları güçlüdür...bu yüzden de pozisyonuma güveniyorum...bilanço ile birlikte vede beklentileri ile ilgili kaplar geldikçe pozitif ayrışarak güçlenerek çıkışlar yapmalarını bekliyorum..bakalım nasipte neler olacak ??
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

3. https://www.youtube.com/watch?v=2krqIJ9B2_o

canlı tv de şirketimiz konuşuluyor..

4.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    https://www.youtube.com/watch?v=2krqIJ9B2_o

Brüt takas bitene kadar böyle hacimsiz seanslarla devam edecez galiba

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Moscow, Istanbul, Bogota, Amsterdam
    Gönderi
    1,950
     Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    https://www.youtube.com/watch?v=2krqIJ9B2_o

Alıntı Originally Posted by kagula27 Yazıyı Oku
    Brüt takas bitene kadar böyle hacimsiz seanslarla devam edecez galiba
    dogrumu goruyorum hissedeki hacim 11 milyon mu ?
    komedi
    Saving-Accumulation-Investment
    In God We Trust

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gönderi
    1,950
    Keko

buna , yerinden bakilabilir

arkadaslar , gunluk boyle 10 larca KAP geliyor , bunlarin bizede yansimasi illaki olacak
    projecyi CW , SMAR, GESAN...kim yaparsa yapsin, illa bizimlede bir dirsek temasina girecektir

Işık Kurtalan GES Projesi ile İlgili İDK Toplantısı Gerçekleştirilecek
    Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Çevresel Etki Değerlendirmesi, İzin ve Denetim Genel Müdürlüğü web sitesinde yayınlanan ilanda konuya ilişkin şu bilgiler verildi:

SİİRT ili KURTALAN, ilcesinde SİİRT ili KURTALAN ilçesi sınırları içerisinde Işık Plastik Sanayi Ve Dış Ticaret Pazarlama Anonim Şirketi tarafından yapılması planlanan IŞIK KURTALAN GES (12,039 MWm/ 12,039 MWp/10,0 MWe-15,26 ha) projesi ile ilgili olarak hazırlanan ÇED Raporu, ÇED Yönetmeliği'nin 11. maddesi kapsamında Bakanlığımıza sunulmuş olup, inceleme değerlendirme süreci başlamıştır. Proje ile ilgili olarak 20/11/2023 tarihinde İDK toplantısı gerçekleştirilecektir. Bakanlığımıza sunulan ÇED Raporuhttps://eced-duyuru.csb.gov.tr/eced-prod/duyurular.xhtmladresinde yer almaktadır. ÇED Raporu ilgililere ve kamuoyuna duyurulur. © T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı. Tüm Hakları Saklıdır.
    In God We Trust

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gönderi
    1,950
    hemen buda geldi

Eskişehir Rüzgar Enerji Santrali ve Elektrik Depolama Tesisi Projesi ile İlgili ÇED Halkın Görüşüne Açıldı
    Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Çevresel Etki Değerlendirmesi, İzin ve Denetim Genel Müdürlüğü web sitesinde yayınlanan ilanda konuya ilişkin şu bilgiler verildi:

ESKİŞEHİR ili TEPEBAŞI, MİHALGAZİ ilçesi sınırları içerisinde AKSA YENİLENEBİLİR ENERJİ ÜRETİM A.Ş. tarafından yapılması planlanan ESKİŞEHİR RÜZGAR ENERJİ SANTRALİ (168 MWm/140.91 MWe/28 ADET TÜRBİN) VE ELEKTRİK DEPOLAMA TESİSİ (140.91 MWh/140.91 MWe) projesi ile ilgili Çevresel Etki Değerlendirme süreci başlamış ve Çevresel Etki Değerlendirmesi Başvuru Dosyası halkın görüşüne açılmıştır.Söz konusu projeye ilişkin, halkı proje hakkında bilgilendirmek, görüş ve önerilerini almak amacıyla ÇED Yönetmeliğinin 9. maddesi gereğince 15/11/2023 tarihinde Halkın Katılım Toplantısı düzenlenecektir.ÇED Başvuru Dosyasını İncelemek isteyenler Bakanlık Merkezinde veya ESKİŞEHİR Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüklerinde duyuru tarihinden itibaren raporu inceleyerek, zamanlama takvimi içerisinde proje hakkında Bakanlığa veya Valiliğe görüş bildirebilirler. Halkın Katılımı Toplantısı yeri ve saati ile ilgili ÇED İzin Denetim Genel Müdürlüğü ve ESKİŞEHİR Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği İl Müdürlüğünden bilgi alınabilir. İlgililere ve kamuoyuna duyurulur. © T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı. Tüm Hakları Saklıdır.
    In God We Trust

8. 55.00 ten biraz takviye yaptık . devamı duruma göre ilave olacak .

Sayfa 152/360 İlkİlk ... 52102142150151152153154162202252 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •