Sayfa 153/467 İlkİlk ... 53103143151152153154155163203253 ... SonSon
Arama sonucu : 3731 madde; 1,217 - 1,224 arası.

Konu: GENYH - Gen Yatırım Holding A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by Mahulli Yazıyı Oku
    mahkeme sonucu belli,sadece gerekçeli kararı açıklanmamış...yani sizlerind bildiğini zannettiğim,duruşmada iflas verilmiş,hakim heyeti kararlarını hangi sebepler ile verdiklerini yazacaklar....ve o zaman resmiyet kazanmış olacak...ama iflas kararı verilmiştir...birinci derece mahkemenin buradan dönüşü yoktur
    diğer konuda haklı olabilirsiniz şöyleki;acaba gen yatırım holding %94 civarında sahip olduğu jeneratörün borçlarına kefaleti nedir...burası bizim bildiğimiz alan değil....keşke gen y holding ,jenaratörün borçlarına karşılık ipotekli değildir dense
    ancak, daha önce tümteks battığı zaman ,boyasan tekstilde tümteksin borçlarına ipotekli olduğundan...zararda olmayan boyasanda iflas etmişti...ytd...
    HİÇ Bİ ŞEY BİLMEDEN YAZMAK......

arkadaşım, hadi ben yazıyorum. avukat değilim bi halt değilim yazıyorum....YAZMAK ZORUNDA KALIYORUM. İNSANLARIN KAFASINI KARIŞTIRMAYIN DURDUK YERE....

yazabiliyorum, çünkü 15 yıllık tecrübeye istinaden yazıyorum....

tümteks-boyasan tanımam etmem. ama şu durum olmuştur orda. her ikiside ticaret şirketidir. boyasanın kredileri üzerinde, diğerinin fabrikası malları üzerinde ipotek-rehin konmuştur. boyasan ödemeyince diğer tüm mallarda, satışa çıkmıştır....

genyatırım holding şirketidir. amacı ticaret değildir. değişik ticaret şirketlerine iştirak etmektir. misal sabancı -koç holding gibi.

genpower, bizim bir şirketimizdir. sermayesine nakit 11 milyon törkiş lira trink para koyduğumuz( eski sayfaların birinde var o belge).....

genpower, kredilerine istinaden, genyatırım hisselerine rehin konamaz, çünkü hisse şirketin değil, benim.....

holdingin gelirlerine tedbir konulamaz, çünkü gelir benim.

genpower a aşırı miktarda kredi veren bankalar, fazla vermiştir. ben napıyım..

ama, izpol-pırıl ın mallarını kefalet verebilirsin.zaten bi haltları yok....

iflas masasında, kuzu kuzu yatan şirketin adı GENPOWER JENERATÖR dür.

GEN YATIRIM değil.

genpower şirketi, başka birine ortak olup hisse alsa ne olurdu. gidip hissedarı olduğu şirketin mallarına mı çökerlerdi peki....hiç bi halt olmazdı. iflas masası, hisseleri satardı. alan olursa tabii....e satış.uyap sitesine gir bak....bi sürü tırıvırıdan şirketinhisse senedi icradan satılık durumda.

kararın gerekçesi de belli: her ne kadar dava başlangıcında ve karar tarihinde , davacı şirket BORCA BATIK OLSA DA, mahkemeye sunulan İYİLEŞTİRME PROJESİ KAPSAMINDA, yargılama boyunca yapılan bilirkişi incelemeleri ve raporları dikkate alınarak ISLAHININ MÜMKÜN OLMADIĞI KANAATİNE VARILDIĞINDAN davacı ŞİRKETİN İFLASINA.........falan filan vesaire......

2. verin KARDEŞİM, ŞU SİKTİRİ BOKTAN BATIK ŞİRKETİNİZİN HİSSELERİNİ BANA 5 kuruşa.....

hiç bi halt etmeye niyetiniz YOK......KAPASİTENİZ YOK.....

para harcamaya- çaba göstermeye HİÇ NİYETİNİZ YOK....

BAŞKALARININ EMEĞİNİ PARASINI GASPETTİ diye müjdat kardeşime küfretmesini biliyosunuz....

ama istiyosunuz ki, başkası sizin yerinize, PARA VE EMEK VERSİN.....

bu HİSSE BATIK DEĞİL. KURTULMASI İÇİN PARA VE EMEK GEREKİYO....

BU şirket KOTA DÖNERSE.......hisseleri 15-20 kuruştan gider......memsa-mensa-kervan- vesaire. sermayesi batık- mal varlığı olmayan hisseyi 3-5 liraya nasıl satmayı düşünüyosunuz.....

bu şirket KOTA, genel kurul yapıp, yeni yönetim seçip, sermayesini güçlendirip pozitife geçirip, üzerine izpol-pırıl gibi kamburlarından kurtulursa.......ANCA GİRER......

ZOR DEĞİL-İMKANSIZ DEĞİL- UĞRAŞACAK ADAM LAZIM.....

3. GEN YATIRIM....benim BORSADA FAHİŞ Bİ ŞEKİLDE PARA KAZANMAMI SAĞLAYAN ŞİRKETTİR....(2015 ŞUBAT-HAZİRAN ARASI...tamamen tesadüfen--bilmeden etmeden)

kendisini sevmemin TEK SEBEBİ BUDUR.....

4.  Alıntı Originally Posted by deniz4837 Yazıyı Oku
    verin KARDEŞİM, ŞU SİKTİRİ BOKTAN BATIK ŞİRKETİNİZİN HİSSELERİNİ BANA 5 kuruşa.....

BAŞKALARININ EMEĞİNİ PARASINI GASPETTİ diye müjdat kardeşime küfretmesini biliyosunuz....

BU şirket KOTA DÖNERSE.......hisseleri 15-20 kuruştan gider......memsa-mensa-kervan- vesaire. sermayesi batık- mal varlığı olmayan hisseyi 3-5 liraya nasıl satmayı düşünüyosunuz.....

bu şirket KOTA, genel kurul yapıp, yeni yönetim seçip, sermayesini güçlendirip pozitife geçirip, üzerine izpol-pırıl gibi kamburlarından kurtulursa.......ANCA GİRER......

65 bin, 50 kuruş maliyetli hisse sana 3bin Türkiş liraya geliyor. 1 aylık maaşımı unuturum yeter hiç değilse hisse hesabımda yatar, değilmi yani sende buralarda dolaşma istersen

5. deniz...

Alıntı Originally Posted by deniz4837 Yazıyı Oku
    verin KARDEŞİM, ŞU SİKTİRİ BOKTAN BATIK ŞİRKETİNİZİN HİSSELERİNİ BANA 5 kuruşa.....

deniz nickli bey,,,tamam ben hiç bir şey anlamıyorum,,,benim gibi pek çok kişide hiç bir şey anlamıyor....ama yazdıklarına bakılıyorsa siz çok şeye muktedirsiniz,,,anlamayı bırakın,, eminim bu genpoweri bile kurtaracak kapasiteye sahip gibisiniz....yazdıklarınızdan öyle anlaşılıyor,,,,bütün mevzuatlara vakıf ve kontrolünüz altında gibi.....bunları anladım da,,,,anlamadığım,,,madem hisseniz yok,,,neden burada aynı şeyleri yazar durursunuz.......bu kadar paylaşım yapmıssınız her nekadar içinde tezatlar barındırsa da siz yapın bir iyilik kurtarın şu şirketi....kızmayınız ama zannediyorum hazineden sorumlu devlet bakanı veya maliye bakanısınız.....selamlar

6. deniz bey hadi bir omuz verin.....de ....hiç birşeyden anlamayan bizleri bir kurtarınız.......daha sonra vicdan azabı duyarsınız..."elimde gücüm ve imkanım varken kızgınlığımın esiri oldum ve genpower zede leri kurtarmadım" dersiniz.....(!)

Deniz bey yüreğine emeğine sağlık ne güzel anlatmışsın, emek olmadan yemek olur mu ? olmaz !!! sen şirketin gerçek değerini yazmışsın 0,05 kuruş ama ben o kadar kendi söylediklerimize geri kendimiz inanmışız ki çok fahiş fiyatlar vererek bir umudu kovalıyoruz.. Bence bu davada en kıymetli olacak şey ve çıkarılacak ders şudur. Halka açık olan şirketin sahipleri şirketine sahip çıkarak sisteme meydan okumasıdır. Yoksa bir şirket kurmak 10.000 tl hal oluyor... bu kapsamda bu mücadelemde sizleride kıymetli bir yatırımcı gördüğümden 0,05 kuruşta bende az ve sembolükte te olsa genyh hissesini satın alırım... murat bey biz satıcı değiliz mücadele etmek istiyoruz diyen varsa buyursun grubuma gelsin süreci desteklesin.. o zaman sizleri anlaya bilir ve düşüncelerinize saygı göstere bilirim. yinede saygı ve muhabbetlerimle iyi geceler ... MURAT DOĞAN 0 545 299 09 02
    Son düzenleme : Murat DOĞAN; 10-11-2017 saat: 00:53. Sebep: imla
    Yorumlarım ve Düşüncelerim Yatırım Tavsiyesi Niteliğinde Değildir.

@Murat Doğan, müdahil olduğunuz bir davada yaptığınızı iddia ettiğiniz 4.500 TL. masrafa ilişkin makbuzları sayfada paylaşır mısınız

Sayfa 153/467 İlkİlk ... 53103143151152153154155163203253 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •