Sayfa 155/399 İlkİlk ... 55105145153154155156157165205255 ... SonSon
Arama sonucu : 3190 madde; 1,233 - 1,240 arası.

Konu: MAALT - Marmaris Altınyunus

1.  Alıntı Originally Posted by Tudor Yazıyı Oku
    At yalani tutarsa.. hangi araci kurumdan ne kadar lot aldin soylede inanalım

[device_name] cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    sen türkçeyi nerden ögrendın yada ulkeye baska bır ulkedenmı geldın alısım var demek aldım demek mı zekı arkadas masallahın var sana cevap vermeyecektımde dayanamadım bak bakıyım tahtada ne kadar alıs varmıs yıne yazacam 50 bın lot alıs sen bu cumlelerı bırıne sor ne demek dıye sonra buraya cevap yaz

2. tahtada tabana kadar kac lot alıcı tavana kadar kac lot satıcı var ogren buraya yaz ben okuduktan sonrada bak kac lot alıcı var dıye ogrenırsın nekadar alsı emrı gırıldıgını 45000 yazacam yarın

3. yaz kardeş sağol, çiz tahtayı da .... gitsn şu çinliler. bir de özel mesaj attım ona bakıver.
    Yazdıklarım sesli düşüncelerim olup kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Herkes yatırım kararını verirken kendi hür iradesiyle verir.

Duhul
    Jul 2017
    İkamet
    güneşin doğduğu yer
    Gönderi
    1,012
     Alıntı Originally Posted by cefri Yazıyı Oku
    tahtada tabana kadar kac lot alıcı tavana kadar kac lot satıcı var ogren buraya yaz ben okuduktan sonrada bak kac lot alıcı var dıye ogrenırsın nekadar alsı emrı gırıldıgını 45000 yazacam yarın
    Elle tutulur gözle görülür bir değeri kalmadı bence bu kağıdın. Sadece imar planının temyiz kararı var. Olumlu çıkarsa tabi. Değer mi bu fiyatlardan 45 bin lot almaya.

5.  Alıntı Originally Posted by körhacı Yazıyı Oku
    Elle tutulur gözle görülür bir değeri kalmadı bence bu kağıdın. Sadece imar planının temyiz kararı var. Olumlu çıkarsa tabi. Değer mi bu fiyatlardan 45 bin lot almaya.
    tabana yazıyor zaten muhtemelen gelmeyecek. gayet mantıklı ama gelirse ve üzerine 1 tl koysa 45 bin lira kazanır...
    Yazdıklarım sesli düşüncelerim olup kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Herkes yatırım kararını verirken kendi hür iradesiyle verir.

6. Sen eksik anlatirsan başta yazdiklarin şüphede kalir. Benim matriks programraminda ilk 10 alış kademesini gösterir bundan fazlasını göstermez ve ilk 10 kademede toplam alış miktarı 5000 yada 6000 lotu gecmez. Onun için sana inanmak zor dostum.

[device_name] cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Maalesef talya otel inşaat izni süreci arzu ettiğimiz istikamette gitmiyor. Fakat bu demek değildir ki bu varlık kaleminin değeri sıfırlandı. Gelin bir bakkal hesabıyla maaltin potansiyelini ortaya koymaya çalışalım.
    Piyasa değeri: 85 milyon lira
    Dönen varlik net: 20 milyon lira
    Mares marmaris + talya= 65 milyon lira=17.500.000 USD
    Maresten yillik 2 milyon dolar kira geliri var. Maresin kira suresi malum kanun değişikliği ile 49 yila uzatıldı. Ecri misil vs giderleri 1 milyon dolar kabul edelim.
    1×49=49 milyon dolar ileriye dönük kira geliri. İskonto uygulayalım. 40 milyon dolar olsun.
    Talya otelin degerinin sifirlandigini varsayaysak bile ki bu mümkün degil; sadece maresin değeri muhafazakar ve karamsar hesaplamalar ışığında mevcut piyasa fiyatinin iki katından fazla.
    Enseyi karartmayalim.!

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. 2008 de borsaya başladım. İlk günden beri takip listemdedir. Güzel tatil parası da bana kazandırmıştır. Ama en sağlam desteği 10.40 bekliyorum seni
    Yatırım tavsiyesi değildir.

Venus_V3_5020 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 155/399 İlkİlk ... 55105145153154155156157165205255 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •