Sayfa 155/318 İlkİlk ... 55105145153154155156157165205255 ... SonSon
Arama sonucu : 2537 madde; 1,233 - 1,240 arası.

Konu: ISMEN - İş Yatırım Menkul Değerler

1. Fonların biri alıyor biri satıyor.. Aslında fonların olması iyi..Montanlı alıp montanlı satıyorlar..Tahtada 100 bin lotlar bir anda çiziliyor..

2.  Alıntı Originally Posted by emregunes Yazıyı Oku
    Tahtalarda sadece aktif/gerçekleşince görünen, özel platformlardan verilen gizli emirler vardır...Bunları tahtada göremezsiniz...
    İzlemekten keyif alıyorum derseniz bilemem ama sadece size gösterilmek isteneni görürsünüz.. O dediğiniz lotlar da görmenizi istediklerinden...
    Sığ tahtalarda satış yapacağım zaman ben de uyguluyordum. %25 ini gösteriyordu herhalde 😀
    Yatırım tavsiyesi değildir.

3.  Alıntı Originally Posted by artukbey Yazıyı Oku
    Sığ tahtalarda satış yapacağım zaman ben de uyguluyordum. %25 ini gösteriyordu herhalde

Sığ tahtalarda neler neler oluyor
    Bugün seans içi biraz baktım...Neler yapıyorlar diye...Adamlar yukarı yüksek lot satışa yazıyor.. Yukarı aşağı marjı kendisi belirliyor....
    Her tahtanın sahibi, kendi içinde piyasa yapıcısı var..
    Adamlar endeks %3 iken , hisseyi %1 de tutuyor. Yukarı lotları satışa yazmış.. Gören de ya bu tahta gitmez diyor..Alacak olan da tedirgin. Zaten kızınca devre kestirme gücü var ve kestiriyor da zaman zaman...
    Yukarıdaki lotlarda alınınca da vay aldılar deniyor...Karşılıklı farklı kurumlardan işlem yapanlar bunlar...Aynı zamanda tahtada hacim ve likidite sağlıyorlar....Bu da önemli....
    Sonra öğleden sonra aldı %4 kapattı günü..

4. Gelsin gördüğü en yüksek 43.80 lere anlarız niyetini..Ama bu işlem hacimleri Ekim ortasına doğru 50 yi çakar gibi gösteriyor.. Kismet.Bu arada birçok kağıt tavanlar yapıyor boşa kürek cekmiyelim

CPH1931 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Hacim düzelmesi güzelleşti, endekste volatil düzeltmelerle yola devam inşallah. Düşüşün işaret fişeği genelde Sasa patron satışı ile olur,alıp sattığım bir şirket değil ama dünkü geri alimla endekse destek olacak bir ilgi topladı. Para yer değiştirirken kazanan aracı kurumlarda durmaya devam

6. Bakalım bugün de kimi tokatlayacaklar.

Sayfa 155/318 İlkİlk ... 55105145153154155156157165205255 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •