Sayfa 157/1032 İlkİlk ... 57107147155156157158159167207257657 ... SonSon
Arama sonucu : 8252 madde; 1,249 - 1,256 arası.

Konu: HALK Cafe - I

1. Malesef 6'lar gozuktu ve kagidin tekrar 15 ustune cikma ihtimali 2019 sonlarina sarkti... YT degildir atmasyondur...

2.  Alıntı Originally Posted by Drexty Yazıyı Oku
    Gedik kimin malını satıyor? 2 günde 10 milyon lot... sata sata bitiremedi mk...
    Su Gedik Yatirim Gen Mud Yard hatunla kapistim bikac ay once - Halk 11-12ydi o zaman da sapik gibi satiyolardi... Niye satiyosunuz dedim biz satmiyoruz araci oluyoruz dedi kimin mali dedim cevap vermedi is uzayinca engelledi beni zilli

Serbest piyasa. Niye kavga ediyorsun ki? Isteyen alir, isteyen satar. O zamankiler arbitrajaydi. Simdikiler yabanci takasindan cikiyor.

4. Bu arada Hakan Atilla malesef en az 8-9 yil ceza alir.. Atilla davasi sonucunda olusacak yukari veya asagi hareketler yaniltici olacaktir - esas olan OFAC cezasi... Ve malesef Trump yonetiminin Irana karsi psikopat sahince tutumu (benim de duyumlarima parallel olarak) yuksek bir cezadan kapiyi acmis olduklarini gosteriyor...

5.  Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Serbest piyasa. Niye kavga ediyorsun ki? Isteyen alir, isteyen satar. O zamankiler arbitrajaydi. Simdikiler yabanci takasindan cikiyor.
    Gedigin capi ne tevellutu ne nerden buldularsa bi fona aracilik ediyorlar dusuk komisyon karsiliginda ortaliga mal kusuyorlar...

O da ciplak emanet malla vs. aciga satmadiklarini varsayiyorum..

6. ...
    ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

7. ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

Alıntı Originally Posted by Ayraniyokicmeye Yazıyı Oku
    Gedigin capi ne tevellutu ne nerden buldularsa bi fona aracilik ediyorlar dusuk komisyon karsiliginda ortaliga mal kusuyorlar...

O da ciplak emanet malla vs. aciga satmadiklarini varsayiyorum..
    Dogru diyorsun. Dur bakalim su odunc almaya da bir cozum bulabilecekler mi.

Sayfa 157/1032 İlkİlk ... 57107147155156157158159167207257657 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •