Sayfa 157/540 İlkİlk ... 57107147155156157158159167207257 ... SonSon
Arama sonucu : 4314 madde; 1,249 - 1,256 arası.

Konu: ULUSE - Ulusoy Elektrik

1.  Alıntı Originally Posted by RAVİ Yazıyı Oku
    notlarıma bakmam lazım ama kısa sayılmayacak bir süredir buradayım, sanırım şöyle bişey: 08.03.2017 18:27:28. ama öyle aman aman bir miktarla girmemiştim her zamanki gibi tahta sahibini korkutmayalım şimdi
    Tahta sahibi diye birsey yok. FundementaLLer var. Eğer fiyatı düşük tutmaya çalışan biri olursa elindeki hisseleri aLırLar, haberi olmaz. !

2. Her hisse kendi hikayesinde yol alır benzetmek doğru değil. Önceki sayfalarda Kront benzetmesi yapılmış benzer yönleri olmasına rağmen aynı performansı beklemek biraz fazla iyimserlik olur bence. Krontta 1,30'dan maliyetlenmiş biri olarak 2'lerden çıkmayı büyük başarı saymıştım kendimce, kağıt 20'lere gitti sonra iyi mi?

3.  Alıntı Originally Posted by aLLoFFs Yazıyı Oku
    Tahta sahibi diye birsey yok. FundementaLLer var. Eğer fiyatı düşük tutmaya çalışan biri olursa elindeki hisseleri aLırLar, haberi olmaz. !
    Genel olarak söylediklerinize katılmakla birlikte açıkçası özellikle tahta sahibi konusunda ben öyle düşünmüyorum. İlk seansta buradaki yazılanlara kendince bir cevap verecektir. Patrondan habersiz bir tahta yapıcı halka açıklığı böyle dalgalanan böyle bir hisseye giremez o ayrı bir konu, ki zaten bilinmeyen bir şey değil.

4. Gerçi teknik konusunda da başta sizin gibi düşünmüyordum ama burada ve başka yerlerde çoğunluğun anladığı ve kabul ettiği haliyle neredeyse lafontenden masallardan farksız olduğuna hak verdim.

5.  Alıntı Originally Posted by RAVİ Yazıyı Oku
    Genel olarak söylediklerinize katılmakla birlikte açıkçası özellikle tahta sahibi konusunda ben öyle düşünmüyorum. İlk seansta buradaki yazılanlara kendince bir cevap verecektir. Patrondan habersiz bir tahta yapıcı halka açıklığı böyle dalgalanan böyle bir hisseye giremez o ayrı bir konu, ki zaten bilinmeyen bir şey değil.
    Gedik patrondan aldığı maLLarı satıyor. Bir zararı yok. Değer ile fiyat bir yerde
    kesişir. Bu örnekte mevcut fiyattan yukarıda olur bir yıl vadede.

6. Hisseye son bilanco ve fiyat hareketi ile talep artti. Aslinda arz edilirkende iyi bir sirketti fakat Cezayirde Cameg den alinan 20.4 milyon euro buyuklugunde bir ihale benzeri is akisi olmayinca ustune bir de Elko firmasinin bel alti ticari hamleleri eklenince olan oldu. Yatirimci kagida kustu. Simdi her seyi telafi edebilecek bir surec basladi. Cezayirdeki ithalat yasagi gelismesi, Endonezyada kurulan Endonezya dahil Asya pasifik isbirligi orgutune uye 11 ulkeye gumruksuz mal satabilecek fabrika katalizor etkisi gorecektir. Firma uretimde dikey entegrasyon modelini benimsemis yapiya sahip. Bakir,sac,recine ve bir kac aksam haric tum girdileri kendileri uretiyorlar. Bu sayede inanilmaz bir maliyet ve rekabet kabiliyetleri var. Beton kosk denilen olay komplike bir yapi. Dagitim trafosu dahil dagitici hucrelerin hepsini kendileri uretiyorlar. Bu sayede alici farkli urunler icin tedarikciye gitmek zorunda kalmiyor. En onemli yerli rakip elimsan onda da trafo uretimi yok. Uzun lafin kisasi bu sirket guzel bir hikaye ile ruzgari arkasina aldi...

LG-D802 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by kaptanoglu Yazıyı Oku
    Hisseye son bilanco ve fiyat hareketi ile talep artti. Aslinda arz edilirkende iyi bir sirketti fakat Cezayirde Cameg den alinan 20.4 milyon euro buyuklugunde bir ihale benzeri is akisi olmayinca ustune bir de Elko firmasinin bel alti ticari hamleleri eklenince olan oldu. Yatirimci kagida kustu. Simdi her seyi telafi edebilecek bir surec basladi. Cezayirdeki ithalat yasagi gelismesi, Endonezyada kurulan Endonezya dahil Asya pasifik isbirligi orgutune uye 11 ulkeye gumruksuz mal satabilecek fabrika katalizor etkisi gorecektir. Firma uretimde dikey entegrasyon modelini benimsemis yapiya sahip. Bakir,sac,recine ve bir kac aksam haric tum girdileri kendileri uretiyorlar. Bu sayede inanilmaz bir maliyet ve rekabet kabiliyetleri var. Beton kosk denilen olay komplike bir yapi. Dagitim trafosu dahil dagitici hucrelerin hepsini kendileri uretiyorlar. Bu sayede alici farkli urunler icin tedarikciye gitmek zorunda kalmiyor. En onemli yerli rakip elimsan onda da trafo uretimi yok. Uzun lafin kisasi bu sirket guzel bir hikaye ile ruzgari arkasina aldi...

LG-D802 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Umarım Endonezyadaki fabrika hatrı sayılır derecelerde olumlu bir etki eder. Ben niyese oradaki fabrikanın henüz o noktadan uzak olduğunu hissediyorum, umarım yanılırım Endonezya konusunda siz haklı çıkarsınız.

8.  Alıntı Originally Posted by RAVİ Yazıyı Oku
    Umarım Endonezyadaki fabrika hatrı sayılır derecelerde olumlu bir etki eder. Ben niyese oradaki fabrikanın henüz o noktadan uzak olduğunu hissediyorum, umarım yanılırım Endonezya konusunda siz haklı çıkarsınız.
    Bu konuda benimde aklıma takıldı. Hesapladım kadarı ile ortalama hücre fiyatı 7 bin tl. Bu seneki hedef. 1000 tane. Toplamda 7 milyon yapar. Toplam kapasite 10 bin o da 70 milyon yapar. Ama max kapasiteye kaç senede ulaşır muamma

Sayfa 157/540 İlkİlk ... 57107147155156157158159167207257 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •