Sayfa 159/1000 İlkİlk ... 59109149157158159160161169209259659 ... SonSon
Arama sonucu : 7999 madde; 1,265 - 1,272 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

1. HOTİÇ ten sonra Yeşil Kundura da gümlemiş...

Alüminyum sektöründe de eski şirketlerden 2 şirket gümlemiş...

Türkiyenin en büyük alüminyum firmalarından ikisi konkordato talep etti. Temeli 95 yıl önce atılan Burak Alüminyum ile Türkiyenin ilk alüminyum levha üreticisi olarak 1960 lı yıllarda kurulan Teknik Alüminyum için tedbir kararları verildi; konkordato komiserleri heyeti atandı. Her iki şirket de aynı zamanda, en büyük ihracatçı firmalar listesinde ilk 100 de yer alıyor. Anılan şirketlerden Teknik Alüminyumun 400 milyon lira, Burak Alüminyumun ise 300 milyon lira borcu bulunuyor.

2. Dün çocuğunuzun okulunun İmamHatip doğurduğunu öğrendiniz mi?

Bizimkisi doğurmuş. Çocukları 45 kişilik sınıflarda üstüste yığıyorlar İmamHatiplere yer açıyorlar..

Bindik bi alamete gidiyoz gıyamete!....

3.  Alıntı Originally Posted by METEPOSTA Yazıyı Oku
    Dün çocuğunuzun okulunun İmamHatip doğurduğunu öğrendiniz mi?

Bizimkisi doğurmuş. Çocuklar 45 kişilik sınıflarda üstüste yığıyorlar İmamHatiplere yer açıyorlar..

Bindik bi alamete gidiyoz gıyamete!....
    Bizim evin hemen karşısında bir imam hatip ortaokulu var...Dün ve bu sabah çok fazla kara çarşaflı gördüm...

Üzüldüm ve endişelendim ülkem için...Nereye gidiyoruz ? Buna bir dur demek lazım artık...

Dolar/TL 6.3669

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

gene kıpır kıpır ama euro daha iyi gidiyor
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

6. Yeşil Kundura
    Dev şirketten flaş karar: Yeşil Kundura konkordato istedi

TÜRKİYE'nin en eski ayakkabı markalarından Yeşil Kundura, konkordato başvurusunda bulundu. Şirket hakkında dün karar veren mahkeme, Yeşil Kundura’yı hacizlere karşı korumaya aldı. Üç ay geçici mühlet verilen Yeşil Kundura'nın faaliyetlerinin denetimi için de iki kişilik konkordato komiser heyeti atandı.
    https://www.google.de/amp/www.hurriy...-etti-40959265
    ----////

Bu işin en büyüğüydü. Bu adam bile iflas ettiyse sıkıntı büyük

*tüsiad/bilecek: Zor bir dönemden geçiyoruz, dönemin sancısı en çok ekonomide hissediliyor-bloomberg ht

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

8.  Alıntı Originally Posted by Yenice Yazıyı Oku
    kendimce tahminim Orta Vadeli Program öncesi son yükseliş. Beğenilmezse değişen bir şey yok diye % 5-6 bir zıplayış. yeterli bulunursa 6'nın altına yallah. Papaz ise muhtemelen amerikan seçimleri öncesi "kovulur" ülkece rahatlarız.
    Tüm kriz papazla çözülse keşke ama sözüm size değil, buna sadece krizin kötü yönetimden değil, dış güçlerden çıktığına inananlar inanır...krizin daha başındayız dua edelim de global kriz de beraberinde gelmesin yoksa papaz hikaye bu doların olacağı yere daha erken gitmesinden öteye geçmez ya da salınmasında geçici yabancının dolar alması için fırsat olur tıpkı geçen hafta suni çıkan thyao ve garantiden mal çıkılması gibi...saygılarımla

Sayfa 159/1000 İlkİlk ... 59109149157158159160161169209259659 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •