Sayfa 159/269 İlkİlk ... 59109149157158159160161169209259 ... SonSon
Arama sonucu : 2145 madde; 1,265 - 1,272 arası.

Konu: TRKCM - Trakya Cam

1.  Alıntı Originally Posted by Gavroche Yazıyı Oku
    Hocam merhaba. Forumda yeniyim üye olmadan dıştan yazılanları takip ediyordum. Uzun zamandır elimde Trkcam hissesi var. Birkaç ay öncesinde de yine elimdekilerin üzerine alım yapmıştım ama sanki ayarlamışım gibi 25 Şubatta son aldıklarımı satmıştım Sonrasında birkaç gün sonra tekrar aldım ve 25 Şubat tarihini o zaman bu forumdan öğrendim. Hisseyi satmadım ve maalesef malum düşüşten dolayı baya bir terste kaldım. Şimdi muhtemelen 25 Şubatta sattığım için ben ayrılma hakkı ya da birleşme payı (tam olarak bunları bilmiyorum) yararlanamayacağım galiba. Bu konuda sizin veya arkadaşların yorumu nedir?Düşüncelerinizi benimle paylaşabilirseniz sevinirim.
    Bunca olumsuzluk oldu,hisselerine sahip çıkmadılar yerle bir oldu hisseler hissesini şartlar gereği satana neden sattın diyorlar,
    Ne değerlem geldi ne başka haber geldi şartlar bırsada ky için zor oğlu zor oldu,neden saatın diyorlar

iPad cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by toibek Yazıyı Oku
    Bunca olumsuzluk oldu,hisselerine sahip çıkmadılar yerle bir oldu hisseler hissesini şartlar gereği satana neden sattın diyorlar,
    Ne değerlem geldi ne başka haber geldi şartlar bırsada ky için zor oğlu zor oldu,neden saatın diyorlar

iPad cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Maalesef toibek hocam. Zamanında uzun vadeli bu hisseyi almıştım ki hala o lotları elimde tutuyorum. Daha sonra elime geçen bir miktar parayla birleşme hikayesine güvenerek tekrar alım yaptım ama hala toparlayamadım maliyeti ki ayrıca 25 şubat gibi bilmediğim bir tarih yüzünden de birleşme olayından faydalanamayacak olmam ihtimali beni üzüyor. Halbuki bugün dahi almış olsam yararlanabilmeliyim ben bu haktan. Belki de güvenmekle yanlış yapıyorum. Güvendiğim hisselerde uzun vadeli olmak dahi işe yaramayacak sanırım bu ülkede ve bu piyasada.

3. SM-J700F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Garanti den deli alimlar gelmeye başladı.ytd

SM-J700F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Dostlar teknik bakar mısınız bilmem ama 100günlük hareketli ortalama 3.34ten geçiyor. Üstü farklı olabilir. Ytd

6.  Alıntı Originally Posted by promethe Yazıyı Oku

SM-J700F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Kademelerin son halini tekrar atabilir misiniz?

7. SM-J700F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sise karanlik odaya 6 kademe yukardan girdi. Enteresan.

SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 159/269 İlkİlk ... 59109149157158159160161169209259 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •